Volgens Steam bestaat je nietquote:Op vrijdag 15 januari 2010 19:15 schreef Lysdexie het volgende:
Ik ben er nu, tot 02.00 uur met een paar biertjes en slam fm op de achtergrond![]()
weet me te vinden: Lucky Luke
Zit je bij de FOK community?quote:
Niemand?quote:Op vrijdag 15 januari 2010 17:31 schreef Roberto258 het volgende:
Ik krijg error 8002291A en het spel wordt dan tijdens het opstarten al afgesloten, gisteravond deed ie nog gewoon. Iemand die weet hoe ik dit oplos?
Misschien even Steam -> My Games -> MW2: MP -> Properties -> Local Files -> Verify integrity of game cache doen?quote:
Wat is er zo handig aan FMJ? Misschien als je haertbeatsensor hebt ofzo, maar normaal heeft het toch niet echt heel veel nut. Silencer is veel chiller.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 01:21 schreef FrituurVetPet het volgende:
Net met Badabing wat geknald. Damn wat is de ACR een fijn wapen. Ik twijfel nog tussen Scavenger Perk en Bling, want de ACR met red dot en FMJ is wel echt zeer prettig
FMJ werkt wel door muren heen, dus als ze net willen wegduiken kan je met FMJ het beslissende schot door de muur douwen.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:45 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
Wat is er zo handig aan FMJ? Misschien als je haertbeatsensor hebt ofzo, maar normaal heeft het toch niet echt heel veel nut. Silencer is veel chiller.
Silencer vind ik niks aan. Range is helemaal naar de knoppen imo. Verder wat Scorpie zegt plus dat je lui in cover ook over hun gehele lichaam kunt beschieten, die muur biedt namelijk vanwege je FMJ niet genoeg dekking meer.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:45 schreef MichelWuyts het volgende:
[..]
Wat is er zo handig aan FMJ? Misschien als je haertbeatsensor hebt ofzo, maar normaal heeft het toch niet echt heel veel nut. Silencer is veel chiller.
Ligt ook idd aan je speelstijl:pquote:Op zaterdag 16 januari 2010 13:56 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Silencer vind ik niks aan. Range is helemaal naar de knoppen imo. Verder wat Scorpie zegt plus dat je lui in cover ook over hun gehele lichaam kunt beschieten, die muur biedt namelijk vanwege je FMJ niet genoeg dekking meer.
Opnieuw beginnen doet best deugd. Elke keer weer die geluidjes. TUDUDUquote:Op zaterdag 16 januari 2010 14:24 schreef PieterBas het volgende:
Ik vind de AK ook aardig schieten. Nu is een beetje de vraag, ga ik meteen naar Prestige of level ik nog een paar dingen
Dit komt ook denk door mijn speelstijl![]()
Eerst One Man Army en Danger Close helemaal levelen en dan kijk ik wel weer.. en nu mag ik weer veel gaan trainen.. dus MW2 multiplayer ga ik alleen in het weekend spelen.quote:Op zondag 17 januari 2010 14:20 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Opnieuw beginnen doet best deugd. Elke keer weer die geluidjes. TUDUDU
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |