Ik rijd nu ook al bijna drie jaa, en toch is navi erg fijn. Ik kom namelijk vaak op andere plekken. Ik weet overigens wel hoe ik naar 't centrum van Den Haag moet rijden, en naar Scheveningenquote:Op zaterdag 16 januari 2010 18:14 schreef enpe het volgende:
Gebruik eigenlijk nooit navigatie maar ik doe het dan ook al 3 jaar dus na verloop van tijd ken je de meeste plekken wel. Veel bedrijven zitten ook op industrieterreinen die makkelijk te vinden zijn, alleen bij particulieren is het nog wel eens zoeken maar dan check ik ff snel de navigatie op m'n telefoon.
Dat is dus best kut bij mijn navigatie, die geeft wel aan hoe het tankstation heet, maar niet om wat voor tankstation het gaat. Alsnog zoeken in de lijst altijd.quote:Op zaterdag 16 januari 2010 19:00 schreef Mathijz het volgende:
Heb de tomtom altijd mee, bijvoorbeeld om de dichtstbijzijde Esso te vinden. Maar naar de bekende plekken zit ie gewoon in de tas.
Ik rij als taxichauffeur.. Toevallig dit weekend de vrijdag en de zaterdag, normaal een van de dagen en soms doordeweeks nog, als mijn studie het toelaat..quote:Op zaterdag 16 januari 2010 12:52 schreef Keuzer het volgende:
Lol, vraag me dan af hoeveel ritjes je hebt moeten maken, of anders waar je wel niet heen hebt gemoeten als je zo n lange dag maakt xD
Heb de POI van enkel esso stations erin staanquote:Op zondag 17 januari 2010 02:22 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Dat is dus best kut bij mijn navigatie, die geeft wel aan hoe het tankstation heet, maar niet om wat voor tankstation het gaat. Alsnog zoeken in de lijst altijd.
Jaaaaa, da's kut! Maar liever thuis vergeten dan bij Arval in de auto en er terug thuis achter komen.quote:Op maandag 18 januari 2010 12:01 schreef Maharbal het volgende:
FUCK. Naar meerkerk gereden...en portemonnee met alles er in thuis vergeten! Geen geld, pasjes, ov...kolere...
En nu sta je daar in de middle of nowhere?quote:Op maandag 18 januari 2010 13:58 schreef Maharbal het volgende:
Ehm, ik denk niet dat je het snapt. Ik heb nu geen ov, geen id, geen geld en geen pinpas..
Enige optie die ik voor je kan bedenken is een taxi nemen en betalen als je thuis bent mocht je niets anders kunnen regelen. Of zwartrijden en hopen dat je niet gepakt wordt. Succes!quote:Op maandag 18 januari 2010 13:58 schreef Maharbal het volgende:
Ehm, ik denk niet dat je het snapt. Ik heb nu geen ov, geen id, geen geld en geen pinpas..
Heb je bus 90 vanaf Vianen naar Rotterdam Zuidplein genomen?quote:Op maandag 18 januari 2010 14:25 schreef Maharbal het volgende:
Het is me gelukt in rotterdam te komen. Ik ga proberen om bij 2e rit te komen en dan naar almere rijden.
Damn wat een kutgevoel moet je hebben dan.. Echt rustig in het OV zit je nu dus totaal niet lijkt me.quote:Op maandag 18 januari 2010 14:52 schreef Maharbal het volgende:
Nee eerst naar utrecht toen rdam. Zit nu in de trein naar barendrecht..conducteurs geloven mn verhaal gelukkig.
Was gezellig vanochtend, niet?quote:Op maandag 18 januari 2010 16:07 schreef Keuzer het volgende:
Damn dat verzin je ook niet... Maar vinden die conducteurs het dan prima dat je meerijdt? Ik heb eigenlijk nog nooit conducteurs gezien die zo schappelijk zijn.. Mja respect dat je die tweede rit nog gaat halensucces nog
Maar je moet dus 1 dag in de week standaard vrij zijn van school? En dan kijk je op hun website en dan staat de auto die je op moet halen met het juiste adres?quote:Op maandag 18 januari 2010 17:27 schreef Mathijz het volgende:
Bij easyway vanaf het moment dat in je in het OV (of enkele keer auto) stapt, tot het moment dat je terug bent met het OV. (of het eindadres van die dag moet bij je buren zijn)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |