Voordeel is dat je het nu van de gewone post krijgt (TNT). Mocht je dan de afleverpogingen missen, kunnen zij het bij buren afgeven of je kan het bij het postkantoor ophalen wat meestal dichtbij is. DHL (de andere optie, of bij zware pakketten de enige optie) geeft niet bij buren af en brengt de pakketten terug naar hun centrale waar je ze dan kan ophalen. Meestal is dat echt een half uur rijden ofzo, en zit het ergens op een industrieterrein. Voor mij bijv. ik woon in Haarlem-Noord en ik moet dan naar een industrieterrein bij Amsterdam-Zuid, ben je dus drie kwartier onderweg en met het OV kan het gewoon niet eens. Dus als DHL wat komt brengen zit ik zowat aan mn deur gekluisterd, ook omdat ze soms 'vergeten' zo'n briefje achter te laten waarmee je op kan halen, terwijl als de TNT het brengt dan weet ik dat ik het toch wel krijg.quote:Op woensdag 13 januari 2010 12:47 schreef rosey het volgende:
Oh haha dan blijf ik wel gewoon afwachten. Het zal sowieso wel langer duren met het slechte weer in Engeland. Ik heb idd gekozen voor RM, heeft dat verder nog voor of nadelen afgezien van de track en trace die ik niet kan opvragen?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Norovirusquote:Op woensdag 13 januari 2010 14:41 schreef Dipkip het volgende:
Is dat een soort ziekenhuisinfectie GotC?
quote:Op woensdag 13 januari 2010 15:10 schreef Dipkip het volgende:
Klinkt naar zeg![]()
Hoewel het woord 'projectielbraken' bij mij altijd een lichte giechel opwekt
Je UK bestelling?quote:Op woensdag 13 januari 2010 15:35 schreef rosey het volgende:
Oh dan werk je vast in het Zaans medisch centrum?! Ik las het in de krant! Beterschap!
Ik ben benieuwd wat ik gratis krijg bij mijn bestelling
Neh, in het Haga ziekenhuis Den Haag (oftewel: Leyenburg)quote:Op woensdag 13 januari 2010 15:35 schreef rosey het volgende:
Oh dan werk je vast in het Zaans medisch centrum?! Ik las het in de krant! Beterschap!
Ik ben benieuwd wat ik gratis krijg bij mijn bestelling
Oh dat ken ik, mijn tante had daar ook last van!quote:Op woensdag 13 januari 2010 17:23 schreef GotC het volgende:
[..]
Neh, in het Haga ziekenhuis Den Haag (oftewel: Leyenburg)
Zijn meerdere afdelingen voor geraakt, dus personeelstekort enzo..bleh!
En Dipkip, ik moet ook altijd even gniffelen om dat woordZie het al voor me..op de muren enzo..
Haha je weet dus hoe het isquote:Op woensdag 13 januari 2010 18:02 schreef douche-eendje het volgende:
Ja norovirus, haha. De ideale manier om een paar dagen ziek thuis te zitten en af te vallen.... Werk ook in een ziekenhuis.
Heb vandaag mijn pakketje opgehaald en ben zo blij dat ik niet op de fiets ben gegaan. Gigantische doos natuurlijk, maar ook een grote schaatsbaan er naartoe op de fietspaden. Was op mijn verzoek een stevige doos gebruikt, order was compleet, shampoo's/zeepjes waren allemaal 20 gram te zwaar en een aardige DHL-jongen achter de balieKan nu voorlopig weer vooruit, vooral met mijn badspullies.
Ik ga mijn Porridge ook dumpen, maar dan op de Asielactie meet part deux. Waar ik waarschijnlijk ook een hoop bruisballen kwijt raak aan newbie Lush addicts.quote:Op woensdag 13 januari 2010 19:15 schreef shmoopy het volgende:
Nou, voor de ruilmeet heb ik iig Bussines Time MB en Porridge in de aanbieding, allebei waaay te foody voor mij.
Veel he?quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:41 schreef GotC het volgende:
Ik heb nog nooit de producten van de Britse Lush site omgerekend naar de Nederlandse site.. OMG wat een verschil!!
*lurker in dit topic*quote:Op woensdag 13 januari 2010 21:56 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Veel he?
Ik koop zelden in NL. Alleen voor grabbags en ik ruil mijn lege potjes hier om.
Datum prikken!![]()
Welke maand willen we? Februari, maart?
Het gaat om die zwarte plastic potjes met schroefdeksel (waar o.a. maskers en cremes in zitten). Als je er vijf hebt kun je die omruilen voor één gezichtsmasker.quote:Op woensdag 13 januari 2010 22:09 schreef Joysa het volgende:
[..]
*lurker in dit topic*
Lege potjes omruilen? Explain please?Ik heb een bijna leeg potje..
Ik zit nu te lekker om mijn agenda te pakken.quote:
Ahhh zo! Okeee, dankje!quote:Op woensdag 13 januari 2010 22:14 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Het gaat om die zwarte plastic potjes met schroefdeksel (waar o.a. maskers en cremes in zitten). Als je er vijf hebt kun je die omruilen voor één gezichtsmasker.
Staat ook op het potje als het goed is. In NL kun je NL maar ook UK potjes omruilen.
Hebben we eigenlijk al besloten welke dag we doen? Want in een weekend is Den Bosch voor mij heul duur ben ik bangquote:Op woensdag 13 januari 2010 22:14 schreef Cat22 het volgende:
Ik zit nu te lekker om mijn agenda te pakken.![]()
We hebben nog niks besloten (toch?)quote:Op woensdag 13 januari 2010 22:24 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Hebben we eigenlijk al besloten welke dag we doen? Want in een weekend is Den Bosch voor mij heul duur ben ik bang
Hahahah! Mijn vader en broertje kijken me ook altijd heel raar aan als ik langs loop met dat masker.quote:Op donderdag 14 januari 2010 12:04 schreef mmascha het volgende:
Mask of Magnaminty op hebben en dan niezen.Dat voelt heel raar.
Wel een lekker spulletje. Ik had er een proefje van gekregen maar dat was een klompje klei geworden. Beetje water erbij en hij doet het weer.
Mijn kat krijgt een dikke staart als ik langsloop!
hoe lang heb je het in laten werken?quote:Op donderdag 14 januari 2010 12:18 schreef clumsy_clown het volgende:
Ik heb het rode hennaspul gebruikt. M'n vriendje, of all people, heeft het aangebracht. Het duurde lang, stonk (maar dat doet alle henna), en het had uiteindelijk helemaal geen effect. Misschien omdat ik zelf redelijk donkerbruin haar heb, maar dan nog had ik minstens een gloed verwacht. Bij mnsen met licht haar zal het wel wat doen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |