Skobrev was altijd goed..Dat klopt ja.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 18:24 schreef MiLalaa het volgende:
had trouwens meer verwacht van Skobrev.. Vond het bij de worldcups wel leuk dat ie beter was dan Fabris
die geweldige rit in de buitenlucht in Collabo (?)quote:Op zaterdag 9 januari 2010 18:36 schreef Montov het volgende:
Skobrev viel tegen, terwijl Blokhuijsen hele goede zaken doet. WOH valt toch tegen, misschien iets te hard gestart.
Kramer weer solide naar de winst, al 21 keer op rij ongeslagen op de 5km. Wordt morgen een mooie rit tegen Fabris; hij is een ideale tegenstander van Kramer.
Magistraal iddquote:Op zaterdag 9 januari 2010 18:44 schreef franklop het volgende:
[..]
die geweldige rit in de buitenlucht in Collalbo (?)die 1.44 nog wat
Maar ja, toen was de druk 150 hPa lager.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 18:44 schreef franklop het volgende:
[..]
die geweldige rit in de buitenlucht in Collabo (?)die 1.44 nog wat
Dat was geweldig jaquote:Op zaterdag 9 januari 2010 18:44 schreef franklop het volgende:
[..]
die geweldige rit in de buitenlucht in Collabo (?)die 1.44 nog wat
En je weet wie er wintquote:Op zaterdag 9 januari 2010 21:54 schreef Butterfly91 het volgende:
De loting voor morgen
[ afbeelding ]
Wüst-Sablikova in de laatste rit, kan een mooie worden.
[ afbeelding ]
Kramer-Fabris is ook niet mis.
Wüst heeft mooi de binnenbocht dus dat is goed. Dan moet ze Sablikova zeker op achterstand moeten zetten.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 22:04 schreef Oidale het volgende:
Wüst en Fabris laatste binnenbocht... nadelig voor Sablikova en Kramer.
Als Wust serieus kans wil maken op de titel zal ze veel tijd moeten pakken op Sablikova om genoeg over te houden voor op de 5km. Ik denk dan aan minimaal een seconde of 3. Dat zou betekenen dat de laatste binnen- of buitenbocht er niet toe doet.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 22:04 schreef Oidale het volgende:
Wüst en Fabris laatste binnenbocht... nadelig voor Sablikova en Kramer.
Ze zit nog in de strijd dus zal ze er alles aan doen om nog kampioen te worden, maar met zilver zal ze ook wel blij mee zijn na een rampseizoen. Zilver zit er gewoon in daarop heeft ze al een grote voorsprong. Als ze dan zilver haalt moeten wij er ook gewoon blij mee zijn dat is de teken dat ze weer richting haar oude vorm komt alhoewel ze dat natuurlijk al wel heeft laten zien.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 22:42 schreef Montov het volgende:
[..]
Als Wust serieus kans wil maken op de titel zal ze veel tijd moeten pakken op Sablikova om genoeg over te houden voor op de 5km. Ik denk dan aan minimaal een seconde of 3. Dat zou betekenen dat de laatste binnen- of buitenbocht er niet toe doet.
Maar ik denk dat Sablikova niet onder hoeft te doen voor Wust, zeker gezien de omstandigheden, dus die binnenbocht zal waarschijnlijk erg handig zijn voor Wust.
nu eerst vrouwen 1500, zo mannen 1500 dan 5000 dames en dan 10k herenquote:Op zondag 10 januari 2010 11:56 schreef Heerlijkheid het volgende:
Waar kan ik zien wanneer wat begint?
(mooie zin)
Ah gelukkig maar, ik vond de tijd al zo tegenvallen.quote:Op zondag 10 januari 2010 12:05 schreef meneer draak het volgende:
2.14.58 voor Tóth, komt nog een tijdscorrectie overheen
Ja ik heb dit seizoen al bijna net zo snel gereden op een half open baanquote:Op zondag 10 januari 2010 12:06 schreef Oidale het volgende:
[..]
Ah gelukkig maar, ik vond de tijd al zo tegenvallen.
probeer je de spanning er in te krijgen?quote:Op zondag 10 januari 2010 12:14 schreef Brahimov het volgende:
2:03. We naderen de 2 minuten-grens
Ja! Ik ga bij de NOS solliciteren!quote:Op zondag 10 januari 2010 12:15 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
probeer je de spanning er in te krijgen?
Een fijner gezicht dan Peter Muellerquote:Op zondag 10 januari 2010 12:19 schreef MiLalaa het volgende:
ik vind het echt leuk om Koss te zien coachen
Hell yeah!quote:
nouquote:Op zondag 10 januari 2010 12:24 schreef meneer draak het volgende:
en nu die andere Bokko er ook even uit schieten dan zijn die Noren helemaal klaar
Dat kost wel even tijd idd.quote:Op zondag 10 januari 2010 12:27 schreef Butterfly91 het volgende:
Ik kan maar niet wennen aan de nieuwe naam van Wojcicka.
Je moet nog even een anekdote vertellen over een willekeurig Oostblok land en je bent aangenomen!quote:Op zondag 10 januari 2010 12:17 schreef Brahimov het volgende:
[..]
Ja! Ik ga bij de NOS solliciteren!
Nicequote:Op zaterdag 9 januari 2010 22:35 schreef meneer draak het volgende:
Zo, ben ook weer terug in het hotel. Morgen de 1500 meter. Jammer dat Bokko is gevallen.
Nog even een foto van Swen Kramer in actie vanmiddag tijdens de 5k
[ afbeelding ]
Naar het hotel hierzo, niet naar huis.quote:Op zondag 10 januari 2010 12:33 schreef MiLalaa het volgende:
hé ze zeiden gisteren toch dat Wopke ziek naar huis was ?
Idd!quote:Op zondag 10 januari 2010 12:33 schreef wdn het volgende:
Yekaterina. Ik blijf het een geweldig mooie voornaam vinden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |