quote:Op vrijdag 8 januari 2010 14:43 schreef RATMEN het volgende:
Er zijn nog kaarten voor zaterdag. Ik weet dat je dan niet kan, maar je kan ook een andere keer jongetje van 18 gaan versieren hoor
.
Hij loopt wel in een paarse badjasquote:Op vrijdag 8 januari 2010 14:46 schreef zeemonster het volgende:Met andere woorden of je alsjeblieft naar Ratmen gaat kijken
Ze was gisteren bij de premièrequote:Op vrijdag 8 januari 2010 14:46 schreef zeemonster het volgende:
[..]Met andere woorden of je alsjeblieft naar Ratmen gaat kijken
quote:Op vrijdag 8 januari 2010 14:52 schreef RATMEN het volgende:
Ze was gisteren bij de première. En ze heeft me ook nog bij de neus genomen
.
Dat ze naar je premiere ging kijken wisten we allemaal al , maar dat van bij de neus nemen mag je uitleggenquote:Op vrijdag 8 januari 2010 14:52 schreef RATMEN het volgende:
[..]
Ze was gisteren bij de première. En ze heeft me ook nog bij de neus genomen
.
nee, het is wat je denkt dat het is. Hij was niet aardigquote:Op vrijdag 8 januari 2010 14:57 schreef zeemonster het volgende:
Dat ze naar je premiere ging kijken wisten we allemaal al , maar dat van bij de neus nemen mag je uitleggen. (Ik denk daarbij namelijk aan letterlijk in de neus knijpen maar het zal vast wat anders zijn ..
Ik heb van jou echt zo een beeld , dat je superaardig bent , een soort Atreidez in de vrouwelijke vormquote:Op vrijdag 8 januari 2010 14:57 schreef nectarientje het volgende:
[..]
nee, het is wat je denkt dat het is. Hij was niet aardig
Nah, ik was heel lief!!quote:Op vrijdag 8 januari 2010 14:57 schreef nectarientje het volgende:
[..]
nee, het is wat je denkt dat het is. Hij was niet aardig
Ik ben ook heel aardig enzo meestalquote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:00 schreef zeemonster het volgende:
Ik heb van jou echt zo een beeld , dat je superaardig bent , een soort Atreidez in de vrouwelijke vorm.
Atreidez is superaardig? Oh...quote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:00 schreef zeemonster het volgende:
[..]
Ik heb van jou echt zo een beeld , dat je superaardig bent , een soort Atreidez in de vrouwelijke vorm.
Huh, blíjft? Het is deel 1 en vandaag geopend?quote:Op vrijdag 8 januari 2010 14:59 schreef admiraal_anaal het volgende:
Confronterende facebook comments
Dit topic blijft geweldig![]()
Die vergelijking met een slotquote:Op vrijdag 8 januari 2010 14:59 schreef admiraal_anaal het volgende:
Confronterende facebook comments
Dit topic blijft geweldig![]()
Hier in DH wel iigquote:Op vrijdag 8 januari 2010 16:04 schreef Flappekz het volgende:
[..]
Erg is dat he? En volgens mij worden dat er met de dag meer...
Een kopje suiker klaarzetten voor een andere man,...dit behoeft uitlegquote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:24 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Atreidez is superaardig? Oh...
* SolidasRock opent zijn gordijnen weer en zet alvast een kopje met suiker klaar![]()
Ben overigens weg, lees het later nog wel (zal wel weer heel veel paginas volgeluld worden
quote:
Brrrrr... dan zakt de gevoelstemperatuur wel met een paar graden jaquote:Op vrijdag 8 januari 2010 17:46 schreef Jill-RMC het volgende:
Ben vandaag tot de conclusie gekomen dat als je met dit weer vlak bij een opstijgende helikopter staat, het best wel ontzettend koud is. Dacht echt dat mn handen eraf zouden vallen. *Brrr*
Ah, Ik vroeg mij al af wat al die ambulances deden bij de Hornbach.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 17:01 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Hoe beviel het een zeker iemand bij de fitness vandaag??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |