quote:Hmmm, in 2084, als de wereld dan nog bestaat.
quote:Op donderdag 7 januari 2010 12:30 schreef Arcee het volgende:
Niet voor 2020, daarna zien we wel verder.
Wanneer gaan we naar de 150 en naar de 100 dit jaar, Vandergeld?
"Vroeger" in de jaren 90 (toen was er ook een aandelenbeurs, alleen moest je de koersen in de krant lezen) hadden mensen het er alleen maar over wanneer de beurs door de 500, de 800 of de 1000 zou doorbreken. Een Aex van <200 was toen ondenkbaar.quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:41 schreef bascross het volgende:
Voorlopig niet, maar om te stellen dat de AEX daar nooit meer onderduikt is een domme uitspraak. Er is niet erg veel voor nodig, daarnaast is er ook niet veel nodig om nu weer richting de 400 te gaan en hosanna te roepen, terwijl er fundamenteel nog niet zoveel verbeterd is imo, eerlijk gezegd is er nog niets verbeterd.
Toch kun je op elk moment in de toekomst een stand benoemen waar de AEX, op dat moment achteraf gezien, nooit meer onder is gedoken. Die stand kun je dus ook op voorhand benoemen.quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:41 schreef bascross het volgende:
Voorlopig niet, maar om te stellen dat de AEX daar nooit meer onderduikt is een domme uitspraak.
Absoluut, maar ik geloof voorlopig niet in een AEX 500. Ik sluit het overigens ook niet uit, maar we staan nu op 340 en dat vind ik geen stand om aandelen aan te schaffen. Bovendien is mijn kapitaal zo beperkt dat het ook niet interessant is voor obligaties, defensieve aandelen enz.quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
"Vroeger" in de jaren 90 (toen was er ook een aandelenbeurs, alleen moest je de koersen in de krant lezen) hadden mensen het er alleen maar over wanneer de beurs door de 500, de 800 of de 1000 zou doorbreken. Een Aex van <200 was toen ondenkbaar.
Het is gebleken dat er dus alles kan gebeuren. Maar laten we wel wezen, aandelenkoersen kunnen ook omhoog! En doen dit meestal ook op de lange termijn.
Als je alleen maar gaat lopen beren, en telkens putjes koopt, verdien je waarschijnlijk niks. Af en toe wat, wat je daarna weer verspeelt.
Linkje?quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:53 schreef bascross het volgende:
Eind jaren 90 met de internetbubble, dat ging gewoon nergens over.
Dit boek?quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:01 schreef bascross het volgende:
Het staat in een boek dat ik heb, The Intelligent Investor.
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |