Welk programma'tje kan die location services per applicatie regelen dan, ben ik benieuwd naarquote:
'Deze sessie koppelen aan...' uitzetten?quote:Op zaterdag 9 januari 2010 10:16 schreef Aventura het volgende:
Hoe blijf je ingelogd, bv op fok? Ik word er na de brower afgesloten te hebben standaard uitgegooid. Bij de instellingen voor safari heb ik naam en wachtwoord aanstaan.
Zit er bij het inloggen op Fok niet zoeen vakje wat je aan kunt vinken? "Onthou mij" o.i.d.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 10:16 schreef Aventura het volgende:
Hoe blijf je ingelogd, bv op fok? Ik word er na de brower afgesloten te hebben standaard uitgegooid. Bij de instellingen voor safari heb ik naam en wachtwoord aanstaan.
Ohja, die zal ik wel bedoeld hebbenquote:Op zaterdag 9 januari 2010 10:35 schreef Stereotomy het volgende:
'Deze sessie koppelen aan...' uitzetten?
Ik wil weten waar ik het programma neer moet zetten op mijn iPhone (.deb-file); de .jar voor mijn pc werkt al.quote:
en nu 7 dagen...wat is er aan de hand? ze konden me niet helpen toen ik belde...nog maar een keer bellen maandag...quote:Op donderdag 7 januari 2010 14:48 schreef Norrage het volgende:
Mijn Iphone bestelling bij T-Mobile staat nu al 5 dagen op "Order Verwerkt
Bestelling is aangemaakt en wordt doorgestuurd naar het magazijn om uitgeleverd te worden."...Dat zou toch niet zo lang hoeven duren? Of duurt dat lang vanwege nummer-omzetting en dergelijke ofzo? Ik blijf een beetje skeptisch of mijn bestelling goed is doorgekomen...
Daar zie ik geen antwoord staan hoor?quote:Op zaterdag 9 januari 2010 18:39 schreef Stereotomy het volgende:
http://www.google.nl/url?sa=t&source=web&ct=res&cd=1&ved=0CAcQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.iphoneclub.nl%2Fforum%2Ff8%2Fapplicaties%2Ff13%2Fitunes%2F50541-onbekende-fout-voorgedaan-5002-a.html&ei=Er9IS5DvI4rz-QbUio1M&usg=AFQjCNEvzGfIoF8qooi7EbPjmkeVtdz5XQ&sig2=ppZRUACBTEeqXkwp0zSKzQ
Kan een tijdelijke fout zijn. Probeer een paar keer te herstarten (zowel PC als iPhone) of probeer het morgen nog eens.
quote:Op zaterdag 9 januari 2010 18:42 schreef Saninl het volgende:
[..]
Daar zie ik geen antwoord staan hoor?
quote:Laatst gewijzigd door foxy; 22 december 2009 om 10:38. Reden: na enkele malen opnieuw op te starten opgelost
Je zou kunnen kijken naar een sleeve inderdaad. Dat is meer dan afdoende. Ik had zo'n setje socks voor mn iPod classic, deze:quote:Op zondag 10 januari 2010 17:18 schreef Judeljuud het volgende:
Hmm, dan denk ik dat ik ook maar zo'n sock ga halen. Er zit hier toch zo'n Applewinkel in de stad. Mijn telefoons zien er altijd prima uit eigenlijk, maar ik ben er dan ook erg voorzichtig mee. Thanks voor je antwoord!
De mijne ook!quote:Op zondag 10 januari 2010 17:54 schreef Guppyfriend het volgende:
[ afbeelding ]
Mn iPhone zit nu dus in de groene
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |