Jamaar...Jamaar...quote:Op woensdag 6 januari 2010 10:59 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
Hahaha hij hoeft toch niet met haar te pronken op straat,als hij maar weet wat hij in huis heeft.
Mijn zus die een burka draagt gaat wel eens met haar man lingerie kopen(ja ze doet aan sex hahah)
en ze vertelde dus dat de cassieres en andere klanten massaal naar haar kijken van wat moet zij nou met lingerie
Wat is dus precies je punt?quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:08 schreef boudemaniak het volgende:
Om het andere topic niet te bevuilen start ik even een nieuwe:
[..]
Jamaar...Jamaar...
Vrouwen hebben nou eenmaal aandacht nodig, dat is een feit. Met zo'n ding krijg je toch helemaal geen aandacht. Vind je het niet ontzettend onderdrukkend dat jij jezelf helemaal moet verhullen? Je vind jezelf ook wss best mooi (gebaseerd op de vele been-en-torso-foto's en het stukje "schoonheid") dus waarom moet je dat bedekken? Er is toch meer in je leven dan alleen jouw echtgenoot?![]()
Ik snap dat echt niet hoorWaarom zou iemand zich zo bedekken? Ik snap dat het iets met religie te maken heeft, maar je kan toch zelf ook wel nadenken?
WAAROM!?quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:14 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
Wat is dus precies je punt?
Dat is wel waar jaquote:Op woensdag 6 januari 2010 11:15 schreef MdMa98 het volgende:
Nou ja, aan de andere kant, al die Sletterige Hollandse Snolletjes welke tegenwoordig met strakke kleding en een hoofd vol plamuur etc. lopen te pronken op straat,
Er is ook gewoon de gulden middenweg, doe normaal, geen hoofdoek, maar ook geen overdrevenheid.
Nee nee serieus...zoals ik eerder zei wil ik dus met een prakiserende moslimman trouwen..en ik weet als je met een praktiserende moslimman trouwt gaat ie van je eisen dat je je zelf moet bedekken(in een deken zoal jij dat noent).quote:
Waar zie jij hier haatzaaierij? Het zijn doodnormale vragen....quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:24 schreef Gokhan03 het volgende:
Ik snap niet wat mensen ermee bereiken om het zo af te zeiken op fok. Elke keer haatzaaierij over moslims en hun gewoontes/tradities.
quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:30 schreef boudemaniak het volgende:
[..]
Waar zie jij hier haatzaaierij? Het zijn doodnormale vragen....
Zo begint terrorisme hemeteen boos worden om iets onbenulligs
Nou niet echt pronken... te strakke en blote kleren vind ik bijvoorbeeld ook loos. Maar als ik een leuke mooie vriendin heb, dan ben ik er ook trots op en wil ik dr dus niet afschermen voor de wereld en roepen: MINE MINE MINE!quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:33 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
![]()
Maar Jij bent dus iemand die met zijn vrouwtje op straat wil pronken??
waar haal jij het in je hoofd dat 99% dat uit vrije wil doet ? Het is door de oorverdovende stilte van de gematigde moslim tgo zijn radicalere variant dat de hele gemeenschap over 1 kam gescheerd wordt; en terecht, als je het mij vraagtquote:Op woensdag 6 januari 2010 11:24 schreef Gokhan03 het volgende:
Jullie weten ook helemaal niet waarover jullie het hebben he? Dat zo n meid een hoofddoek draagt is 99 van de 100 keer hun eigen keus.
Tuurlijk er zijn wel mannen die hun vrouw met hoofddoek willen zien. Die vragen dat ook. Als ze dat niet willen dan gebeurt dat ook niet.
Ik snap niet wat mensen ermee bereiken om het zo af te zeiken op fok. Elke keer haatzaaierij over moslims en hun gewoontes/tradities.
Worden jullie nou zo vaak gepest op straat dat jullie op internet zo reageren?![]()
Er is dan ook helemaal niets qwa respect hier.
Zoiets had ik ook gehoord jaquote:Op woensdag 6 januari 2010 11:35 schreef ripley1 het volgende:
Wat wel interessant is, is dat niet in de koran staat dat het moet, voor zover ik weet dan. Er staan verwijzingen dat een vrouw door middel van eeen punt van haar doek (oid) moet aangeven dat ze moslim is zodat moslim mannen haar met respect betuigen, maar nergens staat "Gooi er maar een tent overheen".
Maar nou wil ik begrijpen waarom je dat graag aan de buiten wereld wilt laten zien??quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:35 schreef boudemaniak het volgende:
[..]
Nou niet echt pronken... te strakke en blote kleren vind ik bijvoorbeeld ook loos. Maar als ik een leuke mooie vriendin heb, dan ben ik er ook trots op en wil ik dr dus niet afschermen voor de wereld en roepen: MINE MINE MINE!![]()
Ik weet het ook niet,de ene geleerde zegt van wel en de ander weer niet.quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:35 schreef ripley1 het volgende:
Wat wel interessant is, is dat niet in de koran staat dat het moet, voor zover ik weet dan. Er staan verwijzingen dat een vrouw door middel van eeen punt van haar doek (oid) moet aangeven dat ze moslim is zodat moslim mannen haar met respect betuigen, maar nergens staat "Gooi er maar een tent overheen".
Er zijn ook heel veel normale moslims maar daar hoor je niet zoveel van. Want die gaan of weer terug naar het land van origine of zijn daar al. Wat wij hier hebben is het afvoerputje, je moet het zien als het Llorett de mar van spanje, alleen dan om te wonen.quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:37 schreef misteriks het volgende:
[..]
waar haal jij het in je hoofd dat 99% dat uit vrije wil doet ? Het is door de oorverdovende stilte van de gematigde moslim tgo zijn radicalere variant dat de hele gemeenschap over 1 kam gescheerd wordt; en terecht, als je het mij vraagt
Je hebt hem niet gelezen?quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:40 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
Ik weet het ook niet,de ene geleerde zegt van wel en de ander weer niet.
makkelijk:quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:40 schreef nadiaschoonheid het volgende:
[..]
Maar nou wil ik begrijpen waarom je dat graag aan de buiten wereld wilt laten zien??
Ik begrijp sowieso niet waarom mensen denken dat het van de MAN moet..quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:37 schreef misteriks het volgende:
[..]
waar haal jij het in je hoofd dat 99% dat uit vrije wil doet ? Het is door de oorverdovende stilte van de gematigde moslim tgo zijn radicalere variant dat de hele gemeenschap over 1 kam gescheerd wordt; en terecht, als je het mij vraagt
Er staat in een van de reacties boven mij "ik haat moslimvrouwen" Hiermee doel ik niet specifiek op jou maar over het algemene op fok.quote:Op woensdag 6 januari 2010 11:30 schreef boudemaniak het volgende:
[..]
Waar zie jij hier haatzaaierij? Het zijn doodnormale vragen....
Zo begint terrorisme hemeteen boos worden om iets onbenulligs
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |