Nee, neen, dat is het niet. Uit een Macbook komt alleen de CD, niet een lade.quote:Op woensdag 6 januari 2010 20:02 schreef neen het volgende:
Daar is toch een knopje of een knoppencombinatie voor bij macbookser vanuit gaande dat dat het is
Dank!quote:
Ik dacht ze heeft op cd uitspugen gedrukt en hij komt er niet uit ofzoquote:Op woensdag 6 januari 2010 20:17 schreef conleche het volgende:
[..]
Nee, neen, dat is het niet. Uit een Macbook komt alleen de CD, niet een lade.![]()
Het gaat over zedendeliquenten geloof ik (schakel net in)quote:Op woensdag 6 januari 2010 20:21 schreef motorbloempje het volgende:
Nog 50 woorden en dan mag ik Theroux kijken![]()
+ nog een blokje chocola en een bakje optimel kwarkquote:Op woensdag 6 januari 2010 17:35 schreef Goodbye het volgende:Hoe gaat het hier? Ik ben nog steeds niet helemaal fit, ben echt een warhoofd vandaag volgensmij
![]()
Lijstje van vandaag:
O: vitalinea
T: boterham humus, appel
T: 200 gram wortels + cup a soup champignon
L: 2 boterhammen rosbief
T: plak ontbijtkoek
D: zuurkoolstamppot met worst
T: ???
Ik ken wel meer mensen die gemoord en verkracht hebben (fijne jeugd gehadquote:Op woensdag 6 januari 2010 20:49 schreef kwakz0r het volgende:
oh wacht,ik dacht net dat de weigerende groep vrijgelaten werd, maar ze komen niet vrij... 70% van de mannen daar zal nooit vrijkomen omdat ze medewerking weigeren...
(ik was altijd heel genuanceerd over tweede kansen geven enzo, heel idealistisch, maar sinds ik iemand KEN die twee mensen vermoord heeft(dat hoorde ik pas later) ben ik ineens veel meer van de "not in my backyard" en een stuk minder idealistisch)
punt voor mij is dat ik die persoon objectief gezien een tweede kans gun. maar dat ik persoonlijk er niet op zit te wachten om ooit nog met hem te praten, dan wel iun zijn nabijheid te verkeren...quote:Op woensdag 6 januari 2010 21:07 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik ken wel meer mensen die gemoord en verkracht hebben (fijne jeugd gehad). Sommigen zijn echt rot fruit en mogen wat mij betreft de straat nooit meer op. Anderen zijn eerder het product van hun omgeving en zouden wat mij betreft best een tweede kans mogen krijgen. Helaas verpesten ze die alleen vaak weer omdat ze niet beter weten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
T: snack a jack bbq en 3 mandarijntjes.quote:Op woensdag 6 januari 2010 12:01 schreef betty_sue het volgende:
Ik duim mee voor Merel
Tot nu toe:
O: 3 kiwi's en bakje vruchtenyoghurt.
T: 4 worteltjes en een mandarijntje
L: over 30 minuutjes 2 bammetjes met paturain light en kipfilet.
De rest weet ik nog niet, Iig een taartje want paps is jarig
quote:Op woensdag 6 januari 2010 21:13 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
punt voor mij is dat ik die persoon objectief gezien een tweede kans gun. maar dat ik persoonlijk er niet op zit te wachten om ooit nog met hem te praten, dan wel iun zijn nabijheid te verkeren...Oke. Ik begrijp je wel en kan het me ook wel voorstellen. Ik praat overigens nog wel gewoon met hen. Het zijn vaak vrienden van vrienden of familie, dus ik kan ze neit echt uit de weg gaan. Wel is bij iedereen duidelijk dat ik andere normen en waarden heb. Gek genoeg voel ik me in hun gezelschap vaak het zwarte schaap, terwijl zij dat eigenlijk zijn. Bijna alsof ik me moet verwantwoorden dat ik wel hard werk, eerlijk ben etc.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Geen zorgen voor de dag van morgen.
Ik bedoelde dvd speler, in mijn gewone dvd speler die aan de tv zit!quote:Op woensdag 6 januari 2010 20:02 schreef neen het volgende:
[..]
Gelukkig wel ja, ik hoef in ieder geval niet meer met shirt en trui aan te gaan slapen. Wij hebben een paar keer in Soho gegeten en uiteraard ook Fish & Chips gehad![]()
lekker hoor.
[..]
Daar is toch een knopje of een knoppencombinatie voor bij macbookser vanuit gaande dat dat het is
En Louis Theroux ga ik zekers kijken! Tx voor de tip.
Ik heb nog geen idee eigenlijk. De films die mij interessant lijken zijn vaak snel uitgekocht, dus heb ik sinds een paar jaar een andere strategie: Ik ga gewoon heen en zie wel waar er plaats is. Zo zie je soms heel verrassende films. En daarnaast hou ik erg van korte films,dus als er weer een dag van de korte film is ga ik daar zeker naar toe (als ik "vrij" krijg van man en kinderen tenminste, cq geen andere verplichtingen heb)quote:Op woensdag 6 januari 2010 22:03 schreef shinydiscoball het volgende:Tink, ik zit erover te denken om te gaan! Ben vorig jaar ook geweest, 2 hele mooie films gezien. Heb jij al een idee welke films je wilt zien?
Weet ik nog niet, er is ook nog geen volledig programma bekend gemaakt geloof ik. Ik had vorig jaar hetzelfde, er waren veel films al uitverkocht. Uiteindelijk naar twee Frans-Canadese films geweest, zoek er nog steeds dvd's van.quote:Op woensdag 6 januari 2010 22:05 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik heb nog geen idee eigenlijk. De films die mij interessant lijken zijn vaak snel uitgekocht, dus heb ik sinds een paar jaar een andere strategie: Ik ga gewoon heen en zie wel waar er plaats is. Zo zie je soms heel verrassende films. En daarnaast hou ik erg van korte films,dus als er weer een dag van de korte film is ga ik daar zeker naar toe (als ik "vrij" krijg van man en kinderen tenminste, cq geen andere verplichtingen heb)
Welke films wil jij zien?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |