Is ze ook verkracht dan?quote:Op donderdag 7 januari 2010 15:43 schreef El_Matador het volgende:
"De familie van de vermoorde Shana zou de buurman maandenlang gepest hebben en in de nacht van vrijdag 1 op zaterdag 2 januari sloegen bij de man de stoppen door."
Hmm ok. Dat is natuurlijk ook niet netjes van mama en papa Shana.Al praat het moord en verkrachting nooit goed natuurlijk.
Volgens wat ik er kan van afleiden was die moordenaar ook al gekend in een vorige zaak (Annick Van Uytsel).quote:Op donderdag 7 januari 2010 16:54 schreef nummer_zoveel het volgende:
Maar ja, stel dat die twee mensen vermoord zijn en ze hadden toevallig ruzie met de buurman. Wie zegt dat de moordenaar alsnog niet een ander kan zijn?
Die moordenaar is nog niet gevonden.quote:Op donderdag 7 januari 2010 16:58 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Volgens wat ik er kan van afleiden was die moordenaar ook al gekend in een vorige zaak (Annick Van Uytsel).
Dus dan is het wel normaal dat ze hem ondervragen en een huiszoeking doen.
Ik bedoel dat die van deze zaak in verband wordt gebracht met die van Annick.quote:Op donderdag 7 januari 2010 17:17 schreef pagadder het volgende:
[..]
Die moordenaar is nog niet gevonden.
Maar dan waren die Shana, d'r vriend en de rest van de familie gewoon een stelletje tokkies die moeite hadden met het met rust laten van andere . Dan kun je vroeg of laat de verkeerde tegenkomen, al is moord wel heel erg drastisch.quote:Op donderdag 7 januari 2010 15:45 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Deze moorden (en vooral ook de manier waarop) zijn nóóit te rechtvaardigen idd. Hoe erg de beste meneer ook is gepest.
Daar wordt nu wel van uit gegaan.quote:
Dit kan haast niet anders dan voorbedachten rade zijn. Daarvoor lijkt 't allemaal heel goed gepland.quote:En ze waren toch doodgeschoten?
Stel, tijdens een burenruzie loopt het geweld uit de hand, ok. Maar een pistool op zak hebben is toch behoorlijk voorbedachte rade.
Hmja, maar om iemand om deze dingen om te leggen:quote:Op donderdag 7 januari 2010 18:35 schreef uiterstaardig het volgende:
[..]
Maar dan waren die Shana, d'r vriend en de rest van de familie gewoon een stelletje tokkies die moeite hadden met het met rust laten van andere . Dan kun je vroeg of laat de verkeerde tegenkomen, al is moord wel heel erg drastisch.
http://deredactie.be/cm/v(...)107_Halen_Bekentenisquote:Volgens de advocaat van de verdachte van de dubbele moord, zijn pesterijen wellicht het motief geweest voor het misdrijf. De man vertelde zijn advocaat dat hij zich "uitgedaagd en getreiterd" voelde door de jongeman van het koppel, de vermoorde Kevin Paulus. Dat zou bij hem de stoppen hebben doen doorslaan.
De man zou verbaal uitgedaagd zijn, onder meer met woorden als "vuil varken". Hij zou ook van de straat af zijn gereden, en er zou vuilnis over zijn muur zijn gegooid. Door dat alles zou de verdachte "een onweerstaanbare drang" hebben gevoeld voor het plegen van de feiten.
De man zou niet onder invloed van alcohol of drugs geweest zijn op het moment van de feiten. Hij zou wel psychologische problemen hebben gehad na een scheiding. Door zijn verklaringen heeft de advocaat impliciet bevestigd dat zijn cliënt bekentenissen heeft afgelegd.
quote:Op dinsdag 5 januari 2010 16:58 schreef Jumparound het volgende:
Of de reden zit verstopt in de TT
brutaal koppel jong afgemaakt.
brutaal jong koppel afgemaakt.
http://www.hbvl.be/limbur(...)terd-door-kevin.aspxquote:Kevin Paulus zou Janssen regelmatig uitgescholden hebben. Ook tijdens de nacht van de moord vlogen de verwensingen in het rond en Kevin zou ook met vuiligheid naar Janssen gegooid hebben. "Ik kon daar niet aan weerstaan", zou de verdachte geantwoord hebben toen de advocaat vroeg naar zijn motief.
Advocaten zijn immoreel volk.quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:36 schreef Roel_Jewel het volgende:
Opvallend overigens hoeveel details die advocaat (die niet eens zijn advocaat in deze zaak zal zijn) blijkbaar naar buiten heeft gebracht. Heel slim.....
[..]
http://www.hbvl.be/limbur(...)terd-door-kevin.aspx
Gevalletje Falling down wellicht?quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:12 schreef El_Matador het volgende:
Net speurwerk en een verrassende dader.![]()
Zelfs voor een "gepeste" dader een vreemde dubbele moord.
Helaas halen (no pun intended) we er de 2 tieners niet mee terug. Ik zou de "beste" man een spuitje geven, maar daar zijn wij "zogenaamd" te "beschaafd" voor (met alle gevolgen vandien).
Meesterlijke film.quote:
Die kans is klein.quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Meesterlijke film.![]()
Maar juist daarom lijkt me dat een zo labiel persoon nooit meer de mogelijkheid mag hebben zijn varkenskop in de samenleving te vertonen.
Echt? Bestaat daar geen ECHT levenslang? Ook niet voor Dutroux?quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:53 schreef trainfreak het volgende:
[..]
Die kans is klein.
Stel nog dat hij levenslang krijgt, dan is hij over 30 jaar weer vrij...
Wat een goed rechtssysteem hebben we in België toch
Ik vond de film toch tegenvallen. Toch een kwestie van gebrek aan affectbeheersing.quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:45 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Meesterlijke film.![]()
Maar juist daarom lijkt me dat een zo labiel persoon nooit meer de mogelijkheid mag hebben zijn varkenskop in de samenleving te vertonen.
Levenslang bestaat ja.quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:55 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Echt? Bestaat daar geen ECHT levenslang? Ook niet voor Dutroux?![]()
![]()
![]()
Dan ben ik helemaal voor een spuitje.
De slachtoffers en hun nabestaanden hebben altijd levenslang.quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:23 schreef Isabeau het volgende:
wow, bij ons is levenslang tenminste ook levenslang.
Foto's: http://albums.hbvl.be/publish/default.aspx?aid=2043quote:Stille mars voor vermoord koppel
In Loksbergen is een stille mars gehouden ter nagedachtenis van de vermoorde Shana en Kevin. Er waren enkele duizenden deelnemers.
De mars was georganiseerd door enkele lokale organisaties, onder meer de chiro, waar het vermoorde meisje lid van is geweest. De mars vertrok aan de kerk van Loksbergen. Alle deelnemers kregen een kaars bij zich. Bij hen de ouders van Kevin en Shana en familieleden.
De mars werd afgesloten met onder meer een toespraak van de burgemeester van Halen. "Ik ben deze ochtend op de hoogte gebracht van de bekentenissen", aldus de burgemeester.
"We weten nu wie het gedaan heeft. De angst bij de inwoners is weggenomen door de aanhouding. Helaas kan de klok niet teruggedraaid worden. Voor de familie van Shana en Kevin is dit definitief. Ondanks de koude is de opkomst massaal en dat betekent dat de bevolking enorm meeleeft. Loksbergen gaat dit drama te boven komen door aan hetzelfde zeel te blijven trekken."
De lichamen van Shana Appeltans (18) en Kevin Paulus (22) werden zaterdag gevonden in een uitgebrande wagen in Halen. Als snel bleek dat de twee vermoord waren en dat de wagen nadien in brand werd gestoken.
De vermoedelijke moordenaar van het koppel, een buurman, werd dinsdag opgepakt en zijn huis werd grondig doorzocht. Hij zou de moorden bekend hebben, al wil het parket dat niet bevestigen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |