Dat, of ik krijg een keertje een biertje van mquote:Jup!
Gaat ie eigenlijk ook een keer voor jou invallen?
spekkoekquote:Op zondag 10 januari 2010 21:59 schreef Kekaa het volgende:
Het was leuk in Den Haag vandaag. Ook sneeuw daar
En spekkoek meegenomen, mmmmmmm
ik denk dat jij er wel twee krijgt als ie in een goeie bui is :pquote:Op zondag 10 januari 2010 22:09 schreef Croli het volgende:
[..]
Dat, of ik krijg een keertje een biertje van m
DAT zouden ze vaker moeten doen!quote:Op zondag 10 januari 2010 22:06 schreef 1UP het volgende:
[..]
Deksel erop kan die gelijk mee met de Rova
En wie was jij ook alweer?quote:Op maandag 11 januari 2010 19:43 schreef CptDrumkill het volgende:
mochten er nog mensen met geen leven zijn vanavond, kom gerust naar popfront om een biertje of andere versnapering te komen nuttigen. Ik verveel me hier in mn eentje xD
Vraag ik mij ook al af....quote:En wie was jij ook alweer?
het is ook geen lekker weer om naar buiten te gaan, dus ik snap het wel. slaap lekker straks. heb je wel iemand die je instopt en een verhaaltje voorleest?quote:Op maandag 11 januari 2010 20:43 schreef Croli het volgende:
[..]
Vraag ik mij ook al af....
Maar heb weinig zin om die kant op te gaan... wil lekker muziek luisteren en even lezen voor ik ga slapen. Hopelijk vannacht wat beter dan afgelopen nacht, bah wat was dat klote zeg!
Ik weet het alquote:Op maandag 11 januari 2010 20:01 schreef CptDrumkill het volgende:
kom langs en ontdekik vind het wel een beetje jammer dat je met Maarten's lego voorstel gestopt bent
:-Pquote:Op maandag 11 januari 2010 21:12 schreef Croli het volgende:
Ik heb het vermoeden dat je een drummer bent, dus misschien Rick? denk nog na over eventuele andere drummers in popfront:)
quote:Op maandag 11 januari 2010 21:18 schreef Croli het volgende:
Heb ik t goed??
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |