abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_76431253
quote:
Op dinsdag 5 januari 2010 07:52 schreef Huppelmuts het volgende:
Mijn kind had vroeger een denkbeeldig vriendje genaamd Wesley, is hij ook een indigokind?
Misschien om het feit dat dat denkbeeldige vriendje Wesley heette.
  dinsdag 5 januari 2010 @ 11:34:25 #127
153970 Terecht
Apodictisch.
pi_76431354
Hier kunnen enkel onbeschrijfelijke etters van kinderen van komen. Hoe zal zich dat vertalen in hun verdere leven? Je kunt toch nauwelijks functioneren als je je hele jeugd lang is gezegd dat je niet minder dan een vleselijke afgezant van de Heere hemzelf bent? Moet een harde doffer zijn er achter te komen dat je helemaal niet zo bijzonder bent en dat je ouders je voor het leven geestelijk verminkt hebben en nu als paria door het leven moet.
pi_76431390
quote:
Op dinsdag 5 januari 2010 11:24 schreef TGVkopper het volgende:

[..]

Ik vermoed over alle aspecten die je noemt
Heel terechte comboklacht dan!
pi_76431452
quote:
Op dinsdag 5 januari 2010 11:23 schreef Gwywen het volgende:
Om even terug te komen op de OP: gaat je klacht nu over ouders die totaal geen grenzen stellen aan hun kinderen, over die kinderen zelf, over het label Nieuwetijdskinderen of over het feit dat niet elke ouder hun kind dat niet aan de 13 in een dozijn-eis voldoet, wil laten behandelen met ritalin?
Waar je dat laatste vandaan haalt is mij echt een raadsel. Mijn klacht staat toch helder en duidelijk omschreven, of niet?
quote:
Klacht: belachelijke ouders van tegenwoordig die hun probleemkinderen aanzien voor hyperintelligente paranormaal begaafden.
Maar om het nog eens duidelijk te zeggen zijn mijn klachten het belachelijke fenomeen 'indigokinderen' en ouders die daar helemaal in mee gaan.
  dinsdag 5 januari 2010 @ 11:38:57 #130
226990 Gwywen
Tuinvrouw
pi_76431523
Dat bedoel ik dus. Dat er ouders zijn die niet willen dat hun kind als ADHD of wat ook gediagnosticeerd wordt, maar een andere verklaring voor het afwijkende gedrag zoeken.
pi_76431598
quote:
Op maandag 4 januari 2010 23:38 schreef smoking-snares het volgende:

[..]



http://people.zeelandnet.(...)wetijds_kinderen.htm

citaat: die deze kinderen bestuderen, hebben ontdekt dat de computer een verlengstuk van het brein van die kinderen lijkt te zijn. Ze zijn veel beter in staat binnen de parameters van computersoftware te functioneren dan wie ook daarvoor.

alle ict-fokkers zijn nieuwe tijds kinderen

en daarbij, ik heb zelf add, en ik ervaar dit zweverige gedoe niet zo. ik kan me minder concentreren omdat we tegenwoordig te veel spullen hebben die te veel afleiden.
de mens is de stilte en rust niet meer gewend, en dan krijg je kutkinderen (zoals ik )
heeft niks met add te maken.
Je bent gewoon een watje die niet om kan gaan met zn omgeving.
Jij wordt nog afgeleid van een slak.

OT:
Ik ken een koter die kan echt superslecht lezen, maar volgens zn ouders kan ie wel HAVO doen
Spellen kan ie ook niet, en spreekt 3 talen, waarvan incompleet.

Ja hoor, die gaat het maken
[quote][img=12,12]http://i.fokzine.net/templates/new/i/p/1.gif[/img] Op dinsdag 2 juni 2009 02:28 schreef 8D het volgende:
Netzoals die mensen die nog aan het posten zijn rond deze tijd op Fok! Kansloos gewoon :') !
[/quote]
pi_76431615
quote:
Op dinsdag 5 januari 2010 11:38 schreef Gwywen het volgende:
Dat bedoel ik dus. Dat er ouders zijn die niet willen dat hun kind als ADHD of wat ook gediagnosticeerd wordt, maar een andere verklaring voor het afwijkende gedrag zoeken.
en dat is communicatie met de kosmos?

Te weinig buitenspelen, niet meer mogen vechten, daar ligt het aan denk ik.
C'est magnifique, mais ce n'est pas la guerre.
-
pi_76431617
Ja precies. En het niet geconcentreerd zijn van die kinderen bestempelen als hyperintelligent.
pi_76431740
quote:
Op vrijdag 12 juni 2009 20:02 schreef LaFemmeFatale het volgende:

Ikzelf heb, ondanks dit, ook ADD-ADHD. En ja heel erg veel dingen komen overeen, en als ik bepaalde dingen niet zou voelen en zien zou ik ook gewoon denken dat ik simpelweg ADD-ADHD heb.
  dinsdag 5 januari 2010 @ 11:45:28 #135
276374 najazeg
dit kan toch niet?
pi_76431774
indigokinderen. Zijn er dan ook piskinderen omdat hun aura een piskleur heeft?

idd, tegenwoordig moet iedereen speciaal hebt of anders ADHD maar zoals het vroeger ging is het niet meer. Als ik kinderen mag opvoeden in de toekomst dan geef ik ze liever een oudhollandse opvoeding mee dan dit soort onzin.

Wat betreft die types in dat artikel:
- opa had gelijk, barbara is een trut die niet kan opvoeren en sofietje wordt een verwend kind
- tik tak baf wie dat schreef is volslagen maf!
- trillingen uit de kosmos? Weet niet eens hoe ik het me zou moeten voorstellen. Misschien had ie gewoon fucking zin om rondjes om zijn eigen as te lopen. Stelletje afwasborstels van een moeders
"najazeg heeft geen abonnement"
Nee, en ik ga er ook geen aanschaffen, brutale vlerk!
ik heb twee eervolle vermeldingen op mijn naam staan! *O*
  dinsdag 5 januari 2010 @ 11:47:46 #136
153970 Terecht
Apodictisch.
pi_76431857
quote:
Op dinsdag 5 januari 2010 11:44 schreef startreck het volgende:

[..]

. Die is getekend voor het leven. Best wel triest eigenlijk.
pi_76432206
quote:
Op maandag 4 januari 2010 23:30 schreef smoking-snares het volgende:
Maar boven alles zorgt Barbara ervoor dat Sofie altijd zichzelf kan zijn. Al betekent dat soms dat ze andermans grenzen overschrijdt. Laatst waren ze bij opa, Barbara’s vader. ‘Uw nieuwe auto heeft een lelijke kleur’, zei Sofie. En dat bleef ze maar herhalen. Totdat opa zijn hand hief; hij had haar bijna geslagen. Toen rende Sofie naar de slaapkamer. ‘Je had moeten ingrijpen,’ zei opa later tegen Barbara. ‘Nee’, antwoordde die, ‘dat doe ik niet. Sterrenkinderen zoeken nou eenmaal grenzen op, dus ook Sofie.’ Want als er een ding is dat Barbara heeft geleerd: Sofies gave is het probleem van de omgeving. Niet dat van Sofie. En al helemaal niet het hare.

Het is zo makkelijk alle maar dan ook echt alle verantwoording af te schuiven op andere dingen tegenwoordig
Buy it, use it, break it, fix it,
Trash it, change it, mail - upgrade it,
Charge it, point it, zoom it, press it,
Snap it, work it, quick - erase it,
  dinsdag 5 januari 2010 @ 11:58:15 #138
267856 TGVkopper
HOU ME TEGEN JONGUH!!!
pi_76432246
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
It all makes sense after the 'shrooms and the purple haze.
  dinsdag 5 januari 2010 @ 12:03:03 #139
226990 Gwywen
Tuinvrouw
pi_76432413
Ik wou mijn mening even nuanceren. Ik denk dat het hier over twee dingen gaat. Ten eerste het fenomeen nieuwetijdskinderen, wat m.i. een aparte discussie waard is, en ten tweede het fenomeen grenzeloos opvoeden.

Ik denk dat ieder kind het verdient om binnen een kader van grenzen opgevoed te worden. En dat ieder kind het verdient om niet beperkt te worden in zijn of haar talenten, op welk vlak die ook liggen.
Want met grenzeloos opvoeden bereik je dan weliswaar misschien wel dat je kind zich op alle vlakken volledig kan ontwikkelen, maar in de maatschappij waarin het later terechtkomt, gelden wel regels en grenzen en het lijkt me best handig als je daar in de eerste vijftien, twintig jaar van je leven al een beetje mee te maken hebt gehad.

Ik ken iemand die haar kind zonder grenzen opvoedt. Ze behandelt haar kind als een volwassene, want hij is immers een volwaardig mens, ook al is hij pas vier (haar mening, niet per definitie de mijne). Helaas is het (hierdoor?) een onuitstaanbaar kind geworden dat van geen enkele volwassene iets aanneemt. Als ik in een onbewaakt moment wel eens iets corrigerends tegen dat jochie zeg, negeert hij mij alsof ik een wurm ben. Als ik met zijn moeder over hem praat maant ze me tot stilte, want 'hij pikt alles op'. Ze lijkt niet te merken dat hij haar koeioneert, iedere vorm van kritiek op haar prinsje is uitgesloten.

Nu weet uit eigen ervaring ik hoe gevoelig commentaar op de opvoeding bij ouders kan vallen, dus dat zal in haar geval ongetwijfeld meespelen.
Maar ik vind wel dat ieder kind, hoe bijzonder of doorsnee ook, gewoon binnen een kader van grenzen en regels moet worden opgevoed. Mijn kind mag niet springen op de bank, en al helemaal niet met modderlaarzen aan. Dat lijkt me niet iets waardoor haar zieltje gekrenkt wordt, ik durf zelfs te beweren dat ze er een prettiger mens door kan worden, door haar van kleins af aan al te leren een beetje rekening te houden met anderen.
Ouders die dingen van dit kaliber al niet verbieden of sturen, vind ik te ver doorschieten in hun vrije opvoeding.
Een kind is een kind, hoe oud zijn ziel ook moge zijn. En volwassenen zijn er om kinderen wegwijs te maken in de wereld waarin ze geboren zijn. Ik vind dat je het een kind niet kunt aandoen dat allemaal zelf uit te vinden.

Hier overigens een linkje naar het Volkskrantartikel niet dat 't leesbaar is met die kleine lettertjes
  dinsdag 5 januari 2010 @ 12:03:38 #140
114455 Frag_adder
Maar ik lieg niet
pi_76432430
quote:
Op dinsdag 5 januari 2010 11:57 schreef Agiath het volgende:
Het is zo makkelijk alle maar dan ook echt alle verantwoording af te schuiven op andere dingen tegenwoordig
Erger is als het kind er zelf ook in gaat geloven, ik wil niet weten wat dat met haar persoonlijkheid gaat doen.
Een piercing? Nee als ik metaal in mijn lichaam wil, dan ga ik wel in het leger
pi_76432500
quote:
Op maandag 4 januari 2010 23:28 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
"Weet je wat dit is’, zei een andere moeder, ‘hij pikt trillingen uit de kosmos op"

Bier hier.
pi_76433034
quote:
Op dinsdag 5 januari 2010 12:03 schreef Gwywen het volgende:
Ik wou mijn mening even nuanceren. Ik denk dat het hier over twee dingen gaat. Ten eerste het fenomeen nieuwetijdskinderen, wat m.i. een aparte discussie waard is, en ten tweede het fenomeen grenzeloos opvoeden.

Ik denk dat ieder kind het verdient om binnen een kader van grenzen opgevoed te worden. En dat ieder kind het verdient om niet beperkt te worden in zijn of haar talenten, op welk vlak die ook liggen.
Want met grenzeloos opvoeden bereik je dan weliswaar misschien wel dat je kind zich op alle vlakken volledig kan ontwikkelen, maar in de maatschappij waarin het later terechtkomt, gelden wel regels en grenzen en het lijkt me best handig als je daar in de eerste vijftien, twintig jaar van je leven al een beetje mee te maken hebt gehad.

Ik ken iemand die haar kind zonder grenzen opvoedt. Ze behandelt haar kind als een volwassene, want hij is immers een volwaardig mens, ook al is hij pas vier (haar mening, niet per definitie de mijne). Helaas is het (hierdoor?) een onuitstaanbaar kind geworden dat van geen enkele volwassene iets aanneemt. Als ik in een onbewaakt moment wel eens iets corrigerends tegen dat jochie zeg, negeert hij mij alsof ik een wurm ben. Als ik met zijn moeder over hem praat maant ze me tot stilte, want 'hij pikt alles op'. Ze lijkt niet te merken dat hij haar koeioneert, iedere vorm van kritiek op haar prinsje is uitgesloten.

Nu weet uit eigen ervaring ik hoe gevoelig commentaar op de opvoeding bij ouders kan vallen, dus dat zal in haar geval ongetwijfeld meespelen.
Maar ik vind wel dat ieder kind, hoe bijzonder of doorsnee ook, gewoon binnen een kader van grenzen en regels moet worden opgevoed. Mijn kind mag niet springen op de bank, en al helemaal niet met modderlaarzen aan. Dat lijkt me niet iets waardoor haar zieltje gekrenkt wordt, ik durf zelfs te beweren dat ze er een prettiger mens door kan worden, door haar van kleins af aan al te leren een beetje rekening te houden met anderen.
Ouders die dingen van dit kaliber al niet verbieden of sturen, vind ik te ver doorschieten in hun vrije opvoeding.
Een kind is een kind, hoe oud zijn ziel ook moge zijn. En volwassenen zijn er om kinderen wegwijs te maken in de wereld waarin ze geboren zijn. Ik vind dat je het een kind niet kunt aandoen dat allemaal zelf uit te vinden.

Hier overigens een linkje naar het Volkskrantartikel niet dat 't leesbaar is met die kleine lettertjes
Helemaal mee eens. Maar als ik die quotes lees uit dat artikel, lijkt het alsof die ouders het indigo-zijn van hun kinderen als excuus gebruiken om ze niet op te hoeven voeden, of in ieder geval geen regels op te hoeven stellen. En om dat het probleem van de omgeving te maken ipv die van hen. Moet toch niet gekker worden zoiets.
  dinsdag 5 januari 2010 @ 12:26:27 #143
269077 Lano
V van Vrouw
pi_76433193
quote:
Op maandag 4 januari 2010 23:45 schreef Desunoto het volgende:
OMG

Sommige van die quotes.
tvp
ฝัน
  dinsdag 5 januari 2010 @ 17:20:25 #144
263757 smoking-snares
waar rook is, is ....
pi_76444948
quote:
Op dinsdag 5 januari 2010 11:02 schreef startreck het volgende:
Ik ben ook een sterrenkind.

Dit werd me duidelijk toen ik voor het eerst naar de bioscoop ging. Toen ik Star Trek had gezien was dit als het ware een openbaring. De film weerspiegelde mijn karakter. De titel verklaarde het natuurlijk al, ik was een sterrenkind.
Ik droeg ook vaak paarse kleren. Dit was natuurlijk een aanwijzing. Daar voelde ik me beter in omdat mijn paarse aura zich tot die kleur aangetrokken voelde.
En ik was ook heel gevoelig. Ik kon zelfs merken of mensen blij of verdrietig waren! Dit kunnen andere mensen natuurlijk niet.
Toen heb ik ook die test gemaakt op internet, ik scoorde op een twijfelgeval. Toen heb ik de test nog eens gemaakt, maar ik was nog steeds een twijfelgeval. Toen heb ik de test wéér gemaakt en ja... ik was weer een twijfelgeval. Toen heb ik de test nog eens ingevuld. De uitslag die ik toen had verraste me totaal niet. Ik was inderdaad een indigokind volgens de test! Ik had het altijd al geweten, maar toen wist ik het pas echt zeker.
Ik ben nu werkloos, want werken gaat ten koste van mijn energie. Ik zit de hele dag voor de televisie te wachten op een visioen.
Helaas begrijpt niemand me als ik zeg dat ik de wereld ga verbeteren, samen met mijn soortgenoten. Niemand heeft er respect voor dat ik de hele dag niets doe! ZE VINDEN ME LUI? Wat een kortzichtige mensen zijn er toch op deze wereld.



Held
Zet heel Fok! blauw.
pi_76446742
quote:
Op dinsdag 5 januari 2010 12:21 schreef Smart_ass het volgende:

[..]

Helemaal mee eens. Maar als ik die quotes lees uit dat artikel, lijkt het alsof die ouders het indigo-zijn van hun kinderen als excuus gebruiken om ze niet op te hoeven voeden, of in ieder geval geen regels op te hoeven stellen. En om dat het probleem van de omgeving te maken ipv die van hen. Moet toch niet gekker worden zoiets.
Idd. Want ik snap ook niet hoe ze er bij komen dat je kinderen die de neiging hebben grenzen op te zoeken (alle kinderen in zekere mate, sommige wat meer) dat je dat dan altijd maar toe moet staan.

Ik ben trouwens ook een indigokind volgens die test.
pi_76447019
quote:
Op maandag 4 januari 2010 23:30 schreef smoking-snares het volgende:
Maar boven alles zorgt Barbara ervoor dat Sofie altijd zichzelf kan zijn. Al betekent dat soms dat ze andermans grenzen overschrijdt. Laatst waren ze bij opa, Barbara’s vader. ‘Uw nieuwe auto heeft een lelijke kleur’, zei Sofie. En dat bleef ze maar herhalen. Totdat opa zijn hand hief; hij had haar bijna geslagen. Toen rende Sofie naar de slaapkamer. ‘Je had moeten ingrijpen,’ zei opa later tegen Barbara. ‘Nee’, antwoordde die, ‘dat doe ik niet. Sterrenkinderen zoeken nou eenmaal grenzen op, dus ook Sofie.’ Want als er een ding is dat Barbara heeft geleerd: Sofies gave is het probleem van de omgeving. Niet dat van Sofie. En al helemaal niet het hare.

ik ben stomverbaasd en tegelijkertijd heb ik de slappelach
ojah, en een vage dude zei ooit dat mij aura paarsblauw was, maakt dit mij een sterrenkind

de wereld is gestoord
Je vraagt je echt af wie je eerst moet slaan, de ouders of het kind. Kom we gaan ons kind leren zich totaal niet aan te passen aan de omgeving. Verder zoekt geen enkel ander kind uiteraard zijn grenzen op.
"Happiness is not getting more, but wanting less"
pi_76447034
32 van de 40.

Misschien ben ik niet helemaal eerlijk geweest maar alsnog.
pi_76447196
Dat meisje dat tot vervelens toe tegen haar opa zei dat zijn nieuwe auto een lelijke kleur had. En haar moeder zei er niks van, nee hoor, want het is een sterrenkind!!
Op woensdag 5 mei 2010 00:37 schreef henrydg het volgende:
GATVERDAMME TS. GAT VR DAMME WAT BEN JIJ GOOR JE KUNT TOCH NAAR HE TOILET LOPEN VUIEL RANSAAP GATVERDAMME :r :r
pi_76447534
ha, ben ook een indigo kind en nu?

(Uitslag test "Ben ik een Volwassen Nieuwetijdskind?"
Je hebt in deze test 32 van de 40 punten behaald.)
Follow your heart and your dreams won't be far behind
Life is too short to wake up with regrets. So love the people who treat you right. Forget about the ones who don’t. If you get a second chance, grab it!
pi_76447919
Ik ben er volgens de test ook een, maar ik was helemaal geen vervelend kind, gewoon sociaal en rustig. Ik ben dan zeker de uber-indigo, de link tussen de twee werelden

Vanaf mijn geboorte is mijn doel al duidelijk, uitroeiing van de andere indigokinderen om het alleenheerschap dat mij toekomt op te eisen.
"Happiness is not getting more, but wanting less"
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')