Maar wel erg goed met autistische kinderenquote:Op donderdag 14 januari 2010 16:51 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Hoef je niet zo klein te schrijven tochIk ben het helemaal met je eens hoor, maar ik zou eerst naar ADHD gekeken hebben omdat dat minder belastend is voor Eva.
En House is een egocentrische eikel
quote:Op donderdag 14 januari 2010 17:17 schreef Troel het volgende:
[..]
Maar wel erg goed met autistische kinderen
quote:Op donderdag 14 januari 2010 17:17 schreef Troel het volgende:
[..]
Maar wel erg goed met autistische kinderen
Ja,quote:Op dinsdag 19 januari 2010 12:20 schreef wendytje het volgende:
heeft iemand hier ervaring met risperdal?
eh.... hoezo?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 12:20 schreef wendytje het volgende:
Trui.... nog een goed gesprek gehad op school?
Volgens mij is dit al langer bekend. Toen ik zwanger was van Ruben heb ik al een keer een krantenartikel hierover gelezen (nouja, over dat het bij twee jaar al kan) en dat ligt hier nog steeds ergens. Maar het kan natuurlijk dat ze toen nog aan het onderzoeken was en dat ze nu de uitslag echt heeft. WIj gaan morgen in ieder geval naar het CB en dan wordt het nog een keer aangekaart.quote:Op vrijdag 15 januari 2010 13:25 schreef MevrouwVanDalen het volgende:
*nieuws*
Autisme kan al bij peuters van twee jaar oud worden vastgesteld. Dat concludeert kinderpsychiater Emma van Daalen in haar promotieonderzoek dat ze uitvoerde aan het UMC Utrecht.
Lees hier meer
Ja, er zijn punten waarin ik veel dingen herken (maar waar ik liever even niet uitgebreid op in ga, zeker omdat het nog om zo'n klein jochie gaat en ik eerst meer zekerheid wil hebben), maar ook speelt in mijn achterhoofd dat het wel erg bijzonder zou zijn als je twee ouders hebt die het allebei hebben, het kind het niet zou hebbenquote:Op dinsdag 19 januari 2010 15:41 schreef Oxymoron het volgende:
Denk je dat Ruben autisme heeft, Troel?
Je mag mijn dvdboxen wel lenen, Housequote:
sorry, dacht dat het helpen in het gesprek met school viel... maar het was een ander gesprek...quote:Op dinsdag 19 januari 2010 13:50 schreef trui het volgende:
[..]
eh.... hoezo?
vanmiddag gaan we weer naar dat onderzoekscentrum, voor het adviesgesprek op basis van ons vorige bezoek daar. dit keer zonder Cato. ben benieuwd!
er was inderdaad al eerder iemand die op een dergelijk onderwerp gepromoveerd is (Claudine Dietz om precies te zijn), in elk geval had zij toen een vragenlijst ontworpen die op 't CB gebruikt kon worden om autisme vroegtijdig te onderkennen. maar misschien is dit hier een verfijning van of een vervolg erop?quote:Op dinsdag 19 januari 2010 15:16 schreef Troel het volgende:
[..]
Volgens mij is dit al langer bekend. Toen ik zwanger was van Ruben heb ik al een keer een krantenartikel hierover gelezen (nouja, over dat het bij twee jaar al kan) en dat ligt hier nog steeds ergens. Maar het kan natuurlijk dat ze toen nog aan het onderzoeken was en dat ze nu de uitslag echt heeft. WIj gaan morgen in ieder geval naar het CB en dan wordt het nog een keer aangekaart.
datquote:Op dinsdag 19 januari 2010 21:33 schreef lily het volgende:
trui, heftig voor jullie en Cato natuurlijk
Sterkte met alle vervolgstappen en ondanks dat ik jullie niet ken denk ik ook dat ze bij jullie (als ouders) wel goed zit.
Je hebt de boeken ''De Wereld van Luuk'', van Martine Delfos (vanaf 4 jaar) en ''Weet je wat autisme is'' van uitgeverij Pica (auteur weet ik zo snel, niet).quote:Op dinsdag 19 januari 2010 21:34 schreef trui het volgende:
oxy heb je toevallig nog titels van die boekjes voor jonge kinderen? we zitten natuurlijk ook een beetje met de uitleg naar 'willem'. ik heb 't er met hem wel eens over gehad hoor, maar hij vindt het soms ook zo moeilijk dat we andere eisen aan haar stellen dan aan hem. of om haar niet teveel te plagen (want ze is me toch makkelijk op de kast te krijgen...).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |