Deel Voorbereidings Gebied.quote:Op woensdag 6 januari 2010 20:09 schreef Bloemhof het volgende:
Wat betekent DVG?
Voor zover ik weet heb ik mij nimmer bij Tempo ingeschreven, op mijn mailtjes reageren ze niet dus dan bel ik ze morgen wel even.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 15:58 schreef Linker_Onderlip het volgende:
[..]
Ik ben met kerst de dag na mijn sollicitatie begonnen bij TNT en de TC vertelde mij toen dat dit alleen kon als ik de eerste twee weken via Randstad zou werken. Na die twee weken zou de papierwinkel bij TNT afgehandeld zijn en kon ik in dienst bij TNT treden.
Aangezien Tempo Team je nummer (en gegevens) heeft mag ik aannemen dat je je dus ooit hebt "ingeschreven". Vreemd dat je er zelf niets vanaf weet iig.
Ik hoop dat je je uren hebt opgeschreven van de afgelopen periode
auwquote:
Echt bizar glad is het momenteel en helaas heb ik enkel de beschikking tot mijn hardloopschoenen, als er iets niet al teveel profiel heeft ...
Kloptquote:Op donderdag 7 januari 2010 16:57 schreef Deezertje het volgende:
Dat zijn de grootste oplichters van de fitness wereld
Hopelijk geen rare HAH van hun...
32 uur in de week, als sorteerder dan of niet? Want Selektmail krijgen geen uurloon...quote:Op donderdag 7 januari 2010 17:45 schreef WammesWaggel het volgende:
Update: heb toch mijn centjes gehad van Tempo, ze hadden nog werk voor mij bij Selekt, 32 uur in de week.
Heb maar bedankt
In 32 uur kan je best veel Veronica's sorteren en/of bezorgen...zou mooi zijn als dat niet gelukt isquote:Op donderdag 7 januari 2010 19:03 schreef Deezertje het volgende:
[..]
32 uur in de week, als sorteerder dan of niet? Want Selektmail krijgen geen uurloon...
quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:14 schreef gelebeer het volgende:
Ik ook niet, ik blijf lekker door fietsen. En als ze toeteren maak ik een obsceen handgebaar achter m'n rug
Stoer zeg zo`n gebaar!quote:Op donderdag 7 januari 2010 20:14 schreef gelebeer het volgende:
Ik ook niet, ik blijf lekker door fietsen. En als ze toeteren maak ik een obsceen handgebaar achter m'n rug
Euh...quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:35 schreef kip_zonder-kop het volgende:
[..]
Stoer zeg zo`n gebaar!Als je wilt dat de automobilist respect voor fietsers hebben dan verdien je het zeker niet met dit gedrag.
Dat is niet eens het grootste probleem. Je representeert het bedrijf gewoon, en dan is het redelijk ongepast om middelvingers op te gaan steken op straat. In je vrije tijd mag je doen wat je wil, maar onder werktijd is het gewoon ongepast. Je dient je gewoon correct te gedragen.quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:35 schreef kip_zonder-kop het volgende:
[..]
Stoer zeg zo`n gebaar!Als je wilt dat de automobilist respect voor fietsers hebben dan verdien je het zeker niet met dit gedrag.
Het verschilt volgens mij te veel per wijk om het bij te houden. Sterker nog: bij autoroutes kan het voorkomen dat je verschillende pakketten HAH hebt. Dat komt omdat je dan meerdere postcodegebieden aandoet.quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:55 schreef Jojoortje het volgende:
Jammer dat er geen site is waar op staat welke HAH iedereen moet wegbrengen, dus echt per regio.
Of bestaat die wel?
Sorteren en daarna bezorgen, volgens de intercedente lag de betaling slechts 20 cen per uur beneden dat van TNT, netto althans dus hoe ze bij dat bedrag kwam geen idee.quote:Op donderdag 7 januari 2010 19:03 schreef Deezertje het volgende:
[..]
32 uur in de week, als sorteerder dan of niet? Want Selektmail krijgen geen uurloon...
Mij viel juist op dat automobilisten je met TNT fietstassen een stuk meer respect tonen in verhuiding tot zonder.quote:Op donderdag 7 januari 2010 21:35 schreef kip_zonder-kop het volgende:
[..]
Stoer zeg zo`n gebaar!Als je wilt dat de automobilist respect voor fietsers hebben dan verdien je het zeker niet met dit gedrag.
Misschien bedoelt hij met 'obsceen handgebaar' wel dit:quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:58 schreef marcodej het volgende:
[..]
Dat is niet eens het grootste probleem. Je representeert het bedrijf gewoon, en dan is het redelijk ongepast om middelvingers op te gaan steken op straat. In je vrije tijd mag je doen wat je wil, maar onder werktijd is het gewoon ongepast. Je dient je gewoon correct te gedragen.
Dat zal best ja. Het zou toch handig zijn!quote:Op donderdag 7 januari 2010 22:59 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
Het verschilt volgens mij te veel per wijk om het bij te houden. Sterker nog: bij autoroutes kan het voorkomen dat je verschillende pakketten HAH hebt. Dat komt omdat je dan meerdere postcodegebieden aandoet.
Vind ik ook. Automobilisten die van rechts komen geven mij meestal voorrang, vooral met dit weer.quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:03 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Mij viel juist op dat automobilisten je met TNT fietstassen een stuk meer respect tonen in verhuiding tot zonder.
Als dat zo is dan heb ik niks gezegd.quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:04 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Misschien bedoelt hij met 'obsceen handgebaar' wel dit: [ afbeelding ]
[..]
Wat is daar obsceen aan?quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:04 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Misschien bedoelt hij met 'obsceen handgebaar' wel dit: [ afbeelding ]
Gezien het lage aantal poststukken lijkt het me sterk dat je bij de TNT werkt en dit is toch echt het TNT medewerkerstopic.quote:Op donderdag 7 januari 2010 19:25 schreef blckbb het volgende:
Vandaag voor 't eerst een échte ronde gelopen (250 poststukken, 200 adressen) hoewel nog niet helemaal af (70%)
Véél beter dan die 26 stukken van vorige week
Netwerk VSP, en dat is onderdeel van TNTquote:Op donderdag 7 januari 2010 23:14 schreef TokenW het volgende:
[..]
Gezien het lage aantal poststukken lijkt het me sterk dat je bij de TNT werkt en dit is toch echt het TNT medewerkerstopic.
Waarom kunnen jullie die HAH van ons niet bezorgen?quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:16 schreef blckbb het volgende:
[..]
Netwerk VSP, en dat is onderdeel van TNT
Werk er pas 3 weken
Geadresseerd reclamedrukwerk hier hequote:Op donderdag 7 januari 2010 23:19 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Waarom kunnen jullie die HAH van ons niet bezorgen?
quote:
Neuh.quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:28 schreef marcodej het volgende:
[..]Mijn vraag was serieus. Of heb je geen antwoord?
Wist trouwens helemaal niet dat dat onderdeel was van de TNT Post.quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:25 schreef blckbb het volgende:
[..]
Geadresseerd reclamedrukwerk hier heDenk dat 't voor een 16-jarige scholier teveel is om huis aan huis te sorteren (tenminste, ik denk dat bij jullie het gemiddeld aantal poststukken ietsjes meer is dan ongeveer 400
)
Waarom dat dan?quote:Op donderdag 7 januari 2010 23:30 schreef blckbb het volgende:
Bezorgen bij coffeeshops vind ik maar kut, normaal is 't de bedoeling dat je de post aan een medewerker overdraagt maar de volgende keer gooi ik 'm gewoon neer bij de balie hoor
Begon na jouw post ook te twijfelen maar op de site van VSP staat 't gewoonquote:Op donderdag 7 januari 2010 23:30 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Wist trouwens helemaal niet dat dat onderdeel was van de TNT Post.
Mijn wijk betaald trouwens per poststuk 2 cent en per adres 5 centquote:Netwerk VSP bezorgt ongeadresseerd reclamedrukwerk en geadresseerde post in heel Nederland. Met ruim 24.000 bezorgers distribueert Netwerk VSP per jaar ruim 5,5 miljard folders, magazines, mailings en catalogi. Kwaliteit, efficiency en innovativiteit staan voorop bij onze distributie. Naast sorteren en bezorgen is Netwerk VSP tevens gespecialiseerd in geautomatiseerd sealen en het verzorgen van adresselecties en marktsegmentatie. Netwerk VSP is onderdeel van TNT Post.
Dat zijn meestal de vriendelijkste mensenquote:Op donderdag 7 januari 2010 23:30 schreef blckbb het volgende:
Bezorgen bij coffeeshops vind ik maar kut, normaal is 't de bedoeling dat je de post aan een medewerker overdraagt maar de volgende keer gooi ik 'm gewoon neer bij de balie hoor
Hier totaal niet. Iedere klant daar kijk mij maar raar aan (wat in principe logisch is, een 16-jarig guppy in de coffeeshopquote:Op donderdag 7 januari 2010 23:33 schreef WammesWaggel het volgende:
[..]
Dat zijn meestal de vriendelijkste mensen
Mensen van Sportwinkels daartegen:
Heb er een week mee gelopen en zat helemaal onder de blaren en kreeg ook halverwege m'n wijk al pijn in m'n voeten. Loop nu maar gewoon weer op m'n normale schoenen, dan glibber ik af en toe maar wat.quote:Op donderdag 7 januari 2010 18:11 schreef Jojoortje het volgende:
Loopt iemand hier op snowboots? Geeft totaal geen steun die dingen of wel? Naja, als ik maar niet uitglijd.
Sterfquote:
703 Teletekst vr 08 jan
W E E R OVERZICHT 12:00 UUR
***************************************
KOUD EN MOGELIJK STUIFSNEEUW
De komende 48 uur laat de winter zich
van zijn zeer koude kant zien.De wind
neemt toe tot 5 of 6 bft.In combinatie
met (lichte) sneeuwval en vorst kan dat
gevaarlijke situaties opleveren.
De gevoelstemperatuur ligt tussen de
-10 en -15-C.Dit betekent dat blote
huid na enkele uren kan bevriezen.
De wind en sneeuw gaan ervoor zorgen
dat de sneeuw soms gaat stuiven.Het
zicht wordt dan zeer slecht en de
situatie op de weg verschilt sterk van
bocht tot bocht.Wees hierop voorbereid.
**www.nos.nl/weer *****volgende 16:30u
vooruitzicht nieuws index sport
Bevriezen? Het klinkt wel heel erg zo.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:15 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Sterf
Als dat echt zo is, vind ik het onverantwoord om morgen een paar uur te gaan bezorgen, maar goed....
Ik heb nog nooit gelopen met zulke kou.quote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:20 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Bevriezen? Het klinkt wel heel erg zo.
Ja inderdaad, toen was het tenminste niet glad. Ze geven sowieso kutweer aan voor morgen. Weer sneeuw ookquote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:23 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit gelopen met zulke kou.
Ja, de laatste zaterdag voor kerst toen het -7 was, maar dat was met weinig wind en geen sneeuw.
Dat was de koudste dag dat ik ooit gewerkt had.
Morgen is de gevoelstemperatuur -15 door wind en stuifsneeuw
Je bent niet de enige. We hebben het zo zwaarquote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:32 schreef WammesWaggel het volgende:
Wie begint een Nodig_De_Postbezorger_Uit_Voor_Een_Warm_Drankje hyve danwel petitie en zoekt de aandacht van de media voor deze onbezongen helden?
Van helemaal niemand kreeg ik iets warms aangeboden in die kou en zal dat nooit vergeten
Is toch fijn, als je veel uren kan maken? Behalve morgen misschienquote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:15 schreef xxiessiexx het volgende:
Net even mijn TC aan de telefoon gehad en zo te horen heb ik eindelijk weer een vaste dienst. Alleen zijn het wel twee megawijken waarbij ik ook de voorbereiding moet doen.
Er zit een wijk bij waar ik me dood aan erger. Er zitten daar namelijk drie straten in waarvan de namen verdomd veel op elkaar lijken en daardoor sorteer je post vaak verkeerd. (Ze zouden het moeten verbieden, op elkaar lijkende straatnamenquote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:44 schreef Ohrpolster. het volgende:
[..]
Is toch fijn, als je veel uren kan maken? Behalve morgen misschien
Hier in Hengelo wordt er heel vaak Parijsstraat en Patrijsstraat door elkaar gehaald. Gelukkig niet dezelfde postcode, maar tochquote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:56 schreef xxiessiexx het volgende:
[..]
Er zit een wijk bij waar ik me dood aan erger. Er zitten daar namelijk vier straten in waarvan de namen verdomd veel op elkaar lijken en daardoor sorteer je post vaak verkeerd. (Ze zouden het moeten verbieden, op elkaar lijkende straatnamen)
Da's idd ook zoiets jaquote:Op vrijdag 8 januari 2010 15:58 schreef Saekerhett het volgende:
[..]
Hier in Hengelo wordt er heel vaak Parijsstraat en Patrijsstraat door elkaar gehaald. Gelukkig niet dezelfde postcode, maar toch
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |