quote:Op vrijdag 22 januari 2010 11:20 schreef Lau. het volgende:
Thanks voor de beterschapswensen.
Tessy heeft gisteravond ontzettend lopen kotsen, maar daar was ik voor gewaarschuwd. misselijkheid van de narcose...
Ze lijkt zich wel beter te voelen dan gister, straks maar weer eventjes naar buiten toe, kijken of ze iets soepeler loopt dan gisteravond.
Frits wordt dus net te vroeg geopereerdquote:Op zondag 24 januari 2010 21:40 schreef Guess. het volgende:
Met Teuntje gaat het al een stuk beter,hij doet het niet meer in huis en poept weer bijna normaal.
a.s.Zaterdag gan we naar de puppy en jongehonden dag van de teckelvereniging.Het stelt niet veel voor maar hij word wel gekeurd en we moeten dus door de ring lopen,dood eng vind ik het.
Aah jammer,was idd erg leuk geweest! Waarom word ie geopereerd?quote:Op zondag 24 januari 2010 21:44 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Frits wordt dus net te vroeg geopereerd. Had me leuk geleken om Teuntje te zien
Hij wordt gecastreerd.quote:Op zondag 24 januari 2010 22:06 schreef Guess. het volgende:
[..]
Aah jammer,was idd erg leuk geweest! Waarom word ie geopereerd?
quote:Op zondag 24 januari 2010 20:29 schreef sinemet het volgende:
Sinds 2 dagen heb ik er een nieuwe bullie bij en ze kunnen t al aardig vinden zie foto:
[ afbeelding ]
Wat een mooierdquote:Op maandag 25 januari 2010 10:03 schreef Tassiepassie het volgende:
Mijn pupje is deze maand precies een half jaar jong en heeft meteen ook zijn eerste sneeuwpret mogen meemaken![]()
[ afbeelding ]gekke bek
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 25 januari 2010 10:09 schreef mirandaaatje het volgende:
Mijn pup Kareltje, korthaar dwerg teckel, hier 4 weken oud!
[ afbeelding ]
Hier is hij met zijn zusje en broertjes, hij heeft het blauwe bandje om!
[ afbeelding ]
djwquote:Op maandag 25 januari 2010 14:25 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Wat een mooierd, ik kom er niet uit welk ras het is (Am Bull?)
![]()
Aaah het ventje? Waarom dan?Gaat het niet samen ofzo?quote:
quote:Op maandag 25 januari 2010 14:38 schreef Tassiepassie het volgende:
[..]
djw![]()
Deejay is een Old english bulldog
Hij heeft een puspiemeltjequote:Op maandag 25 januari 2010 17:48 schreef Guess. het volgende:
[..]
Aaah het ventje? Waarom dan?Gaat het niet samen ofzo?
Dat puspikkie is heel sneu, maar die tweede reden, dat vind ik echt nergens op slaan ( en dat werkt ook totaal niet zo na castratie hoorquote:Op maandag 25 januari 2010 21:00 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Hij heeft een puspiemeltjeen wij vinden het prettiger dat ie niet met zijn poot omhoog gaat plassen.
Als we een teef hadden genomen hadden we hier iedere dag oorlog gehad Beau is nogal bazig.quote:Op maandag 25 januari 2010 21:04 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Dat puspikkie is heel sneu, maar die tweede reden, dat vind ik echt nergens op slaan ( en dat werkt ook totaal niet zo na castratie hoor) , neem dan geen reu, koop dan een teef
![]()
Maar als Beau gewoon geholpen is hoef je je reutje niet te laten helpen.quote:Op maandag 25 januari 2010 21:07 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Als we een teef hadden genomen hadden we hier iedere dag oorlog gehad Beau is nogal bazig.
Beau piest ook soms met haar pootje omhoog maar dan nergens tegen aan.
Foto's zal ik van de week eens maken. Het gewicht houd ik goed in de gatn heb ook een hekel aan dikke hondenquote:Op maandag 25 januari 2010 21:43 schreef Guess. het volgende:
Ik zou ook niet casteren zonder medische reden,vandaar dat ik het me ook af vroeg Hopelijk gaat ie niet te dik worden,want een dikke hond is lelijk(en zielig) maar een dikke teckel is echt vreselijk!!!
Het word trouwens tijd dat je weer wat foto's plaatst
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |