Nee het slachthuis in de Enschotsestraat, aan de achterkant van lolland... Vion. Zit er tot half 9 vanavond, dus als je nog koffie wilt..quote:Op woensdag 30 december 2009 13:20 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Die zwarte seat
o hier dat bedrijf Koks ofzoiets ?
o daar haha,quote:Op woensdag 30 december 2009 13:22 schreef theKiD het volgende:
[..]
Nee het slachthuis in de Enschotsestraat, aan de achterkant van lolland... Vion. Zit er tot half 9 vanavond, dus als je nog koffie wilt..
Nee, maar wel als ik er op de heenweg langs kom geredenquote:Op woensdag 30 december 2009 13:48 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
o daar haha,
en dan kun jij mijn auto zien ?
ok, maar mijn auto staat op de binnenplaatsquote:Op woensdag 30 december 2009 13:52 schreef theKiD het volgende:
[..]
Nee, maar wel als ik er op de heenweg langs kom geredenEnschotsestraat is 1richtingsweg, dus moet ik via BAT of de Kok omrijden
Niet aan de straatzijde? Dan heb ik m idd niet gezienquote:Op woensdag 30 december 2009 14:01 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ok, maar mijn auto staat op de binnenplaats
dus dan zie je hem niet denk
nee, ik rij tussen de kok en het gebouw door naar een achter pleintjequote:Op woensdag 30 december 2009 14:03 schreef theKiD het volgende:
[..]
Niet aan de straatzijde? Dan heb ik m idd niet gezienZoals ik al dacht
ik heb vandaag gif tegen onkruid gekocht, dus binnenkort geen groen meer in mijn tuin te bekennenquote:Op woensdag 30 december 2009 15:05 schreef theKiD het volgende:
[..]
Tis goed weer als je sla hebt in de tuin
tjah, ophelia heeft geen TT meer gedaan met bredaquote:Op woensdag 30 december 2009 15:31 schreef theKiD het volgende:
Waarom word breda nu weer losgelaten? Ipv erop en eroverheen?
Dat word geen likken meer voor Nint vanavond, als straf voor Opheliaquote:Op woensdag 30 december 2009 15:46 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
tjah, ophelia heeft geen TT meer gedaan met breda
whehehequote:Op woensdag 30 december 2009 15:50 schreef theKiD het volgende:
[..]
Dat word geen likken meer voor Nint vanavond, als straf voor Ophelia
quote:Hallo,
Ik wil even reageren op de vraag van R....
Omdat ik hem idd nog niet ken zou ikliever niet meteen een weekend met hem weg gaan. (eerst maar eens mee op stap of zo) Sorry, maar ik zeg het maar eerlijk.
Als de rest het prima vind is het voor mij ook geen probleem hoor.
groetjes
M..
quote:Hallo,
Ik zal ook maar eens een keer mijn bijdrage leveren aan de mailtjes oorlog.
Wat betreft de autos --> ik zie wel hoe het geregeld wordt, als we er maar komen.
Wat betreft de vraag van R... --> Ik vind het inderdaad ook wel een beetje raar dat er iemand meegaat die de meeste van ons nog niet kennen. Maar R... het is jouw vriend en als jij wilt dat hij mee gaat, dan gaat hij toch mee. Misschien kunnen we hem ontmoeten in de komende weken voor het weekendje??
Groetjes, I...
Zoals ik afgelopen Zondag al heb gepost, blijken er nu ineens 2 te zijn die het niet goed vinden dat hij meegaat..quote:Hallo,
Zoals ik lees en hoor zijn de meeste mensen het er mee eens dat de vriend van R... mee gaat. Dus dan gaat hij gewoon mee. Voor die paar mensen die dit liever niet hebben moet je het niet laten vind ik.
Groetjes
M...
Zorg jij dat je het topic sluit en maak je dat tot TTquote:Op woensdag 30 december 2009 15:31 schreef theKiD het volgende:
Waarom word breda nu weer losgelaten? Ipv erop en eroverheen?
Watje! Als het niet mag vraag ik nu een TT change aan!quote:Op woensdag 30 december 2009 12:37 schreef PierreTT het volgende:
En nee, liever geen koude handen op mijn warme viriele torso leggen, daar word ik ook boos van
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |