Nee het slachthuis in de Enschotsestraat, aan de achterkant van lolland... Vion. Zit er tot half 9 vanavond, dus als je nog koffie wilt..quote:Op woensdag 30 december 2009 13:20 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Die zwarte seat
o hier dat bedrijf Koks ofzoiets ?
o daar haha,quote:Op woensdag 30 december 2009 13:22 schreef theKiD het volgende:
[..]
Nee het slachthuis in de Enschotsestraat, aan de achterkant van lolland... Vion. Zit er tot half 9 vanavond, dus als je nog koffie wilt..
Nee, maar wel als ik er op de heenweg langs kom geredenquote:Op woensdag 30 december 2009 13:48 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
o daar haha,
en dan kun jij mijn auto zien ?
ok, maar mijn auto staat op de binnenplaatsquote:Op woensdag 30 december 2009 13:52 schreef theKiD het volgende:
[..]
Nee, maar wel als ik er op de heenweg langs kom geredenEnschotsestraat is 1richtingsweg, dus moet ik via BAT of de Kok omrijden
Niet aan de straatzijde? Dan heb ik m idd niet gezienquote:Op woensdag 30 december 2009 14:01 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
ok, maar mijn auto staat op de binnenplaats
dus dan zie je hem niet denk
nee, ik rij tussen de kok en het gebouw door naar een achter pleintjequote:Op woensdag 30 december 2009 14:03 schreef theKiD het volgende:
[..]
Niet aan de straatzijde? Dan heb ik m idd niet gezienZoals ik al dacht
ik heb vandaag gif tegen onkruid gekocht, dus binnenkort geen groen meer in mijn tuin te bekennenquote:Op woensdag 30 december 2009 15:05 schreef theKiD het volgende:
[..]
Tis goed weer als je sla hebt in de tuin
tjah, ophelia heeft geen TT meer gedaan met bredaquote:Op woensdag 30 december 2009 15:31 schreef theKiD het volgende:
Waarom word breda nu weer losgelaten? Ipv erop en eroverheen?
Dat word geen likken meer voor Nint vanavond, als straf voor Opheliaquote:Op woensdag 30 december 2009 15:46 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
tjah, ophelia heeft geen TT meer gedaan met breda
whehehequote:Op woensdag 30 december 2009 15:50 schreef theKiD het volgende:
[..]
Dat word geen likken meer voor Nint vanavond, als straf voor Ophelia
quote:Hallo,
Ik wil even reageren op de vraag van R....
Omdat ik hem idd nog niet ken zou ikliever niet meteen een weekend met hem weg gaan. (eerst maar eens mee op stap of zo) Sorry, maar ik zeg het maar eerlijk.
Als de rest het prima vind is het voor mij ook geen probleem hoor.
groetjes
M..
quote:Hallo,
Ik zal ook maar eens een keer mijn bijdrage leveren aan de mailtjes oorlog.
Wat betreft de autos --> ik zie wel hoe het geregeld wordt, als we er maar komen.
Wat betreft de vraag van R... --> Ik vind het inderdaad ook wel een beetje raar dat er iemand meegaat die de meeste van ons nog niet kennen. Maar R... het is jouw vriend en als jij wilt dat hij mee gaat, dan gaat hij toch mee. Misschien kunnen we hem ontmoeten in de komende weken voor het weekendje??
Groetjes, I...
Zoals ik afgelopen Zondag al heb gepost, blijken er nu ineens 2 te zijn die het niet goed vinden dat hij meegaat..quote:Hallo,
Zoals ik lees en hoor zijn de meeste mensen het er mee eens dat de vriend van R... mee gaat. Dus dan gaat hij gewoon mee. Voor die paar mensen die dit liever niet hebben moet je het niet laten vind ik.
Groetjes
M...
Zorg jij dat je het topic sluit en maak je dat tot TTquote:Op woensdag 30 december 2009 15:31 schreef theKiD het volgende:
Waarom word breda nu weer losgelaten? Ipv erop en eroverheen?
Watje! Als het niet mag vraag ik nu een TT change aan!quote:Op woensdag 30 december 2009 12:37 schreef PierreTT het volgende:
En nee, liever geen koude handen op mijn warme viriele torso leggen, daar word ik ook boos van
Beetje stom inderdaad.. Gezien het ook tamelijk serieus is, mogen je vrienden weleens wat moeite doen om diegene te leren kennen. Ik snap niet waarom ze zo moeilijk doen, goed dat ze redelijk zijn bijgedraaidquote:Op woensdag 30 december 2009 17:57 schreef theKiD het volgende:
[..]
[..]
[..]
Zoals ik afgelopen Zondag al heb gepost, blijken er nu ineens 2 te zijn die het niet goed vinden dat hij meegaat..Ik snap t gewoon niet. Als ze nu elke maand een nieuwe grote liefde heeft die opeens mee wil, is het nogal iets anders, maar dit is de eerste in 3 jaar die ze aan ons voor heeft gesteld, dus in mijn ogen, serieus..
Ben er blij om dat ze ondanks dat ze er tegen zijn, zijn bijgedraaid. Ik heb me wijselijk niet met die mailtjes bemoeid, want dan waren de rapen wel gaar geweest denk, gezien mijn lompe manier van bewoording af en toeMaar dan nog.. ik snap t niet dat je er moeilijk over kunt doen. En dat ze m nog niet kennen is ook omdat de dames nogal veel moe zijn op oa. Vrijdag of Zaterdagavond en dus niet mee gaan stappen..
Ik hoop ook echt dat er morgenavond niks over gezegd gaat worden, want anders kost me dat een lip van het erop bijten om maar geen onsubtiele reactie te gevenquote:Op woensdag 30 december 2009 18:41 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Beetje stom inderdaad.. Gezien het ook tamelijk serieus is, mogen je vrienden weleens wat moeite doen om diegene te leren kennen. Ik snap niet waarom ze zo moeilijk doen, goed dat ze redelijk zijn bijgedraaid.
Ik heb wel Ophelia nodig om een combo hier neer te kunnen leggenquote:
Que?quote:Op woensdag 30 december 2009 19:19 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik heb wel Ophelia nodig om een combo hier neer te kunnen leggen
quote:Op woensdag 30 december 2009 19:19 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik heb wel Ophelia nodig om een combo hier neer te kunnen leggen
Toch zeker 6 delenquote:Op woensdag 30 december 2009 20:28 schreef jo-ep het volgende:
dat gebeurt me nou altijd.. dan zie ik het Tilburgtopic niet meer bij mijn active topics staan.. en dan duurt het een paar dagen voordat ik het doorheb dat er een nieuwe is.
sorry mensen!
maar volgens mij heb ik niet zoveel gemist.
We gaan gewoon hard!quote:Op woensdag 30 december 2009 20:28 schreef jo-ep het volgende:
dat gebeurt me nou altijd.. dan zie ik het Tilburgtopic niet meer bij mijn active topics staan.. en dan duurt het een paar dagen voordat ik het doorheb dat er een nieuwe is.
sorry mensen!
maar volgens mij heb ik niet zoveel gemist.
Ahhquote:Op woensdag 30 december 2009 20:58 schreef PierreTT het volgende:
[..]
En dan moet ik ineens weer aan het werk
Agh dan doe je ook eens wat anders dan zuipen!quote:Op woensdag 30 december 2009 20:58 schreef PierreTT het volgende:
[..]
En dan moet ik ineens weer aan het werk
quote:Op woensdag 30 december 2009 21:16 schreef Messenga het volgende:
Hoii
Wat is er morgen in Tilburg te doen?
Volgens mij ook niet.. ik houd mn geld lekker in mn zak en spendeer oud en nieuw bij mn schoonfamiliequote:Op woensdag 30 december 2009 21:20 schreef Guard het volgende:
[..]![]()
Oud en Nieuw in Tilburg is gewoon een kaart regelen voor een kroeg, en zuipen maar, volgens mij geen spectaculaire feesten oid..
o moest dat ?quote:
Lucky you, ik morgen tot 15 en nu tot 23, dus ik slaap hier in het hotelquote:Op woensdag 30 december 2009 21:47 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
o moest dat ?
morgen maar tot 12:30
o niks te klagen dus hahaquote:Op woensdag 30 december 2009 21:53 schreef Stuurloos het volgende:
[..]
Lucky you, ik morgen tot 15 en nu tot 23, dus ik slaap hier in het hotel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |