Ja tof he? Het is niet de mooiste set die ik heb gevonden (verre van), maar wel voor die prijs! Normaal zijn lelijke sets van deze grootte rond de 1000-1300 euro, en mooie sets vanaf 2500 euro... voor 600 laat ik 'm dus niet staan. Hopen dat ie niet uitverkocht is, dat is vaak zo bij deze winkel met de super aanbiedingenquote:Op maandag 28 december 2009 08:57 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Oh geweldig vind ik die, ik zou zo graag zo een kleine bank voor op mn balkon hebben maar ze verkopen die dingen echt alleen als set of knetterduur
He bahquote:Op maandag 28 december 2009 09:04 schreef oh-oh het volgende:
Kut, hele goede vriendin van me moet morgen onder het mes, die was voor dr uitstrijkje geweest, moest meteen door naar gyn wegens poliep en die was dus kwaadaardig.
Getverdemme zeg
Ow dat is erg.quote:Op maandag 28 december 2009 09:04 schreef oh-oh het volgende:Kut, hele goede vriendin van me moet morgen onder het mes, die was voor dr uitstrijkje geweest, moest meteen door naar gyn wegens poliep en die was dus kwaadaardig.
Getverdemme zeg
Geen idee, ze weet het al van voor de kerst maar wilde het niemand vertellen dus ze meldt net ff tussen neus en lippen door dat ze morgen onder het mes gaat. Ik ben dr echt helemaal naar vanquote:Op maandag 28 december 2009 09:07 schreef MrSubtle het volgende:
[..]
He bahmoet ze lang wachten voor ze weet of het succesvol was? wel "fijn" dat ze zo snel ingrijpen. Sterkte in ieder geval
quote:Op maandag 28 december 2009 09:04 schreef oh-oh het volgende:Kut, hele goede vriendin van me moet morgen onder het mes, die was voor dr uitstrijkje geweest, moest meteen door naar gyn wegens poliep en die was dus kwaadaardig.
Getverdemme zeg
Goed idee, daar zal ik zo meteen ook eens naar toe gaan als mijn koffie op is.quote:Op maandag 28 december 2009 09:11 schreef Qwea het volgende:
live vanuit bed
weltrusten alvastquote:Op maandag 28 december 2009 09:12 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Goed idee, daar zal ik zo meteen ook eens naar toe gaan als mijn koffie op is.![]()
Goedemorgen Qwea.
Dankje.quote:
Zwabbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb.quote:Op maandag 28 december 2009 09:30 schreef DeZwabber het volgende:
haaaaaaaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiiidiehooooooooooooooooooowwwwww
tis wel een feestje bij jou inderdaad zegquote:Op maandag 28 december 2009 09:34 schreef Bamba het volgende:
Wat kut voor je vriendin oh-oh![]()
.
Ik ben maar weer ziekgemeld, want heb vannacht vrijwel niet geslapen en de wc innig omhelst. Heb Domperidon pillen gehad van de huisarts. Hopelijk werken ze snel, want vannacht wist ik gewoon niet meer hoe ik moest staan of zitten of liggen van de pijn
![]()
Vriend is nu naar het ziekenhuis om longfoto's te maken, want die heeft al 2 maanden hele hoge rugpijn en moet nu erg veel hoesten. Gaat lekker hier dus.
Dat doe ik doorgaans.quote:Op maandag 28 december 2009 09:31 schreef oh-oh het volgende:Waarom leven jullie toch niet gewoon overdag?
Hai Zwabje!
da´s Dom Perignonquote:Op maandag 28 december 2009 09:36 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
tis wel een feestje bij jou inderdaad zeg![]()
succes![]()
en waarom denk ik bij domperidon aan champagne
Hoi Bamba.quote:Op maandag 28 december 2009 09:34 schreef Bamba het volgende:
Wat kut voor je vriendin oh-oh![]()
.
Ik ben maar weer ziekgemeld, want heb vannacht vrijwel niet geslapen en de wc innig omhelst. Heb Domperidon pillen gehad van de huisarts. Hopelijk werken ze snel, want vannacht wist ik gewoon niet meer hoe ik moest staan of zitten of liggen van de pijn
![]()
Vriend is nu naar het ziekenhuis om longfoto's te maken, want die heeft al 2 maanden hele hoge rugpijn en moet nu erg veel hoesten. Gaat lekker hier dus.
Hoi Ml-etje.quote:Op maandag 28 december 2009 09:47 schreef Ml-etje het volgende:sterkte Bamba en oh-oh! Ik ben vandaag shoppen
Dank je welquote:Op maandag 28 december 2009 09:41 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Hoi Bamba.
Jemig, wat een ziekenboeg bij jullie.![]()
![]()
Beterschap voor jullie beiden.
Slaap lekker Zwabbert!quote:Op maandag 28 december 2009 09:59 schreef DeZwabber het volgende:
nou ik ga dat bed-geval eens uitproberen
eens zien of ik nog weet hoe het werkt....
op de dekens gaan liggen en dan het matras over je hoofd trekken toch?
quote:Op maandag 28 december 2009 10:01 schreef ALTER-EGO het volgende:
[..]
Slaap lekker Zwabbert!![]()
Hoop dat je geen nachtmerries van me krijgt.
Ik zit ook te zoeken, ik wil ook mijn nagels laten doen.quote:Op maandag 28 december 2009 10:32 schreef Bamba het volgende:
Straks wel foto´s he Nies!![]()
Crap, ik had een goedkope nagelstyliste gevonden..Heeft ze pas in februari tijd
Hele goede vrienden van m´n schoonouders hebben een nagelstudio en die verzorgen ook wel eens opleidingen. Ik ben daar al gaan informeren. Het lijkt me namelijk best gaaf als je het zelf kan!quote:Op maandag 28 december 2009 10:42 schreef Maes het volgende:
[..]
Ik zit ook te zoeken, ik wil ook mijn nagels laten doen.
Leer jij het, doe jij mijn nagelsquote:Op maandag 28 december 2009 10:44 schreef Bamba het volgende:
[..]
Hele goede vrienden van m´n schoonouders hebben een nagelstudio en die verzorgen ook wel eens opleidingen. Ik ben daar al gaan informeren. Het lijkt me namelijk best gaaf als je het zelf kan!
Hier iets andere rolverdeling maar met hetzelfde gegiebelquote:Op maandag 28 december 2009 10:56 schreef Greys het volgende:
Gister had ik twee rode wodka redbull op en ohhhh, wat heeft Heer G me vervloekt in bed
Het ging zoiets ongeveer:
*Greys ziet iets op tv en zegt 'He jakkie!'*
...
Poep in een bakkie!
*giechel*
Poep is geen gebakkie!
Poep heet ook wel kakkie!
Poep op je dakkie!
*grinnik*
Stap in de poep met je hakkie!
Wat wil je, poep of soefffflakkie!
Poep met een prakkie!
Poep in een zakkie!
Poep zakt in een wakkie!
*diepe zucht Heer G*
...
Ik heb poepcake, mot je een plakkie?
Whoehoehoeeeeeeeeeeeee
Heer G: 'Jezus, neem nog een borrel mop!'
Poep op je kop!
*Greys hinnikt nog een kwartier door over haar eigen grappen*![]()
Geen straf? Ik heb een niet 'spring op het aanrecht' katquote:Op maandag 28 december 2009 10:56 schreef Cat22 het volgende:
Zit ik weer fout met diesmiley?
(weggehaald)
Nieuwe mijlpaal in huize Cat: Satsu kan op het aanrecht springen. Hij zat heel braaf tussen de afwas rond te kijken. En ik heb hem verteld dat ik trots op hem was.
Erg hequote:Op maandag 28 december 2009 11:00 schreef Maes het volgende:
[..]
Hier iets andere rolverdeling maar met hetzelfde gegiebel
Ze heeft nog geen papuitslag zelfs.quote:Op maandag 28 december 2009 10:49 schreef Greys het volgende:
Mogguh!(Cat, er gaat iets fout bij je smilies hierboven volgens mij
)
Subtle, prachtige foto's!
Maar ik zou er niet naar toe hoeven, zou al die zielige dieren (en vrouwen) mee naar huis nemen.
Zit je nu bij je vriendin d'r ouders zonder dat zij er is? Kende je die ouders al dan?Want zo lang is het je vriendin toch nog niet, bedoel ik?
Zwab en A-E, wat tof dat jullie het zo gezellig hebben gehad! Ik vind het altijd zo leuk als mensen elkaar 'vinden' via hier!
Oh-oh, sterkte voor je vriendin en voor jou. Welke pap uitslag had ze?
Bamba, gaat niet best in huize Bamba he?Sterkte!
OMGquote:Op maandag 28 december 2009 10:56 schreef Greys het volgende:
Gister had ik twee rode wodka redbull op en ohhhh, wat heeft Heer G me vervloekt in bed
Het ging zoiets ongeveer:
*Greys ziet iets op tv en zegt 'He jakkie!'*
...
Poep in een bakkie!
*giechel*
Poep is geen gebakkie!
Poep heet ook wel kakkie!
Poep op je dakkie!
*grinnik*
Stap in de poep met je hakkie!
Wat wil je, poep of soefffflakkie!
Poep met een prakkie!
Poep in een zakkie!
Poep zakt in een wakkie!
*diepe zucht Heer G*
...
Ik heb poepcake, mot je een plakkie?
Whoehoehoeeeeeeeeeeeee
Heer G: 'Jezus, neem nog een borrel mop!'
Poep op je kop!
*Greys hinnikt nog een kwartier door over haar eigen grappen*![]()
Ik ben een watje.quote:Op maandag 28 december 2009 11:01 schreef Maes het volgende:
[..]
Geen straf? Ik heb een niet 'spring op het aanrecht' kat
Wat een naar verhaal.quote:Op maandag 28 december 2009 11:05 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ze heeft nog geen papuitslag zelfs.
Ze zagen bij het maken van het uitstrijkje al iets geks, maakten haar toen al onwijs bang door haar in de beugels te laten liggen en op de gang te gaan overleggen. Toen moest ze diezelfde week nog naar de gyn, waar ze een poliep verwijderd hebben die volgens hun zo op t oog goedaardig was, en nog geen week later werd ze gebeld dat ze moest langskomen en vooral niet alleen mocht komen![]()
Al met al gaat ze nu binnen twee weken na het uitstrijkje onder het mes, ze gaan morgen een stukje van haar baarmoeder verwijderen.
Nog 1x betalen en dan kunnen we gaan plannen. Ik hoop voor de zomer een nieuwe badkamer enz te hebben.quote:Op maandag 28 december 2009 11:03 schreef Greys het volgende:
[..]
Erg he
En dan steeds bijna in slaap vallen en dan gewoon weer gieren van het lachen om je eigen stomme grappen.
Zijn jullie al aan de badkamer begonnen eigenlijk of wordt dat een project voor aankomend jaar?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |