Niet (niet zonder jailbreak dus).quote:Op zondag 3 januari 2010 20:04 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Iemand enig idee hoe je programma's op de achtergrond kan laten draaien? Ik wil niet elke keer alles af moeten sluiten als ik even een ander programma nodig heb..
Dank je. Ga vanavond even zoeken met Cydia.quote:Op zondag 3 januari 2010 20:08 schreef Aventura het volgende:
Jailbeaken en dan de app Backgrounder erop zetten. Daarmee kun je apps enablen om door te draaien terwijl je andere apps opent en gebruikt.
Dit kan alleen met een jailbreakquote:Op zondag 3 januari 2010 20:04 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Iemand enig idee hoe je programma's op de achtergrond kan laten draaien? Ik wil niet elke keer alles af moeten sluiten als ik even een ander programma nodig heb..
Nee. Ik doe het met maximaal 3 apps tegelijk. Ik vind het vooral een uitkomst met het luisteren van muziek, al dan niet streaming. Het is leuk dat je dan tegelijkertijd je mail kunt checken oid.quote:Op zondag 3 januari 2010 20:14 schreef boem-dikkie het volgende:
Wordt je iPhone daar niet fucking sloom van?
Ik vind de Multifl0w skin eromheen wel fijn: Palm Pre-achtig scrollen door je draaiende applicaties.quote:Op zondag 3 januari 2010 20:08 schreef Aventura het volgende:
Jailbeaken en dan de app Backgrounder erop zetten. Daarmee kun je apps enablen om door te draaien terwijl je andere apps opent en gebruikt.
Oh, ik heb wel een originele. Paar maanden geleden daar gekocht. Zat gewoon in een apple-doosje en is precies hetzelfde als mijn vorige.quote:Op zondag 3 januari 2010 14:51 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Non original staat er wel. But who gives a crap, als ie het maar doet.
Dat ken ik nog niet!quote:Op zondag 3 januari 2010 22:07 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ik vind de Multifl0w skin eromheen wel fijn: Palm Pre-achtig scrollen door je draaiende applicaties.
Ah, bedankt voor de tip. Lijkt me zeker handig!quote:Op zondag 3 januari 2010 22:15 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
http://www.multifl0w.com/
Superhandig.Wel een 'betaalde' app.
Ik denk eerder de zoveelste pauper mp3quote:Op zondag 3 januari 2010 23:33 schreef Luco het volgende:
Over een half uur wel een fatsoenlijkse app?
Kansloosquote:Op maandag 4 januari 2010 00:05 schreef Trystar het volgende:
AppEvent heeft vandaag iKITT.
Niet gratis, maar wel super. Informantquote:Op zondag 3 januari 2010 22:38 schreef Stereotomy het volgende:
Wat zijn jullie tips voor een goede tasks / projectmanagement applicatie?
Ik wil:
- Notificaties / alarms bij taken kunnen zeggen
- Geneste tasks voor gecompliceerde projecten
- Liefst gratis online sync voor backup en evt. desktop editting
- Liefst applicatie ook gratis
[ afbeelding ]
Geetasks synct met Google Tasks en is wel fijn maar mist alarmmogelijkhedenPIM sucks op iPhone en Android
Betalen de mensen hier serieus geld voor normaal?quote:
Je kunt ook push uit zetten en gewoon een keer daags zelf kijken. Maar ik heb hem er inderdaad ook afgegooid. Zodra hier wordt geroepen dat we weer iets tofs krijgen download ik 'm wel weer.quote:Op maandag 4 januari 2010 10:10 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik heb de 13 dagen app er weer afgeflikkerd. Toch stomme muziek en het slurpte bovendien aan mijn batterijduur.
Het vreemde is, ik heb de push-optie aanstaan ook bij andere apps, maar dat lijkt toch minder invloed op de batterijduur te hebben dan juist deze app.quote:Op maandag 4 januari 2010 10:12 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Je kunt ook push uit zetten en gewoon een keer daags zelf kijken. Maar ik heb hem er inderdaad ook afgegooid. Zodra hier wordt geroepen dat we weer iets tofs krijgen download ik 'm wel weer.!
Weet ik ook niet of dat zo is. Ik heb push helemaal uit.quote:Op maandag 4 januari 2010 10:15 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Het vreemde is, ik heb de push-optie aanstaan ook bij andere apps, maar dat lijkt toch minder invloed op de batterijduur te hebben dan juist deze app.
Werkt het echt goed? Vind ¤ 10,50 best duur eigenlijkquote:Op maandag 4 januari 2010 00:39 schreef nelisb het volgende:
Ja informant gebruik ik dagelijks! Echt de 10,50¤ waard!
Vind informant wel prima werken. Moet wel zeggen dat ik eigenlijk alleen maar mijn rooster erin zet zodat ik weet wanneer ik waar college heb.quote:Op maandag 4 januari 2010 10:22 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Werkt het echt goed? Vind ¤ 10,50 best duur eigenlijk
Je moet o.a. de Mobistar-winkels hebben: http://www.mobistar.be/nlquote:Op maandag 4 januari 2010 11:00 schreef Saninl het volgende:
Ik heb vandaag de knoop dan toch maar doorgehakt om mijn Nokia N97 weg te doen. En in plaats daarvan een Iphone 3G in België te gaan halen. Ik heb een Vodafone sim-kaart, maar dat moest geen probleem zijn. Alleen ik heb geen "Visual Voicemail". Maar dat heb ik nu ook niet, dus dat zal ik niet erg missen.
Ik hoop alleen dat ik na een tijdje het toetsenbordje van de Iphone net zo fijn vind als het toetsenbord op de Nokia N97. Ik heb nog niet kunnen spelen met een Iphone van iemand helaas.
Ik kan alleen via Apple.com niet echt vinden waar de stores zitten in Belgie?
Mvg,
Hoe weet ik of er een simlock op zit?quote:Op maandag 4 januari 2010 11:07 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Je moet o.a. de Mobistar-winkels hebben: http://www.mobistar.be/nl
Bel voordat je gaat of ze voorraad hebben. Geen idee hoe het nu met beschikbaarheid zit. maar die was in verleden beperkt.
Zie ook http://www.iphoneclub.nl/(...)belgie-deel-4-a.html
In België zit er géén simlock op zit. Als die er wel op zit, zou je sim-kaart niet geaccepteerd worden als je die erin stopt.quote:Op maandag 4 januari 2010 11:10 schreef Saninl het volgende:
[..]
Hoe weet ik of er een simlock op zit?
Edit: In Turnhout zit een Mobistar winkel, dat is niet tever weg van hier.
Geen 3GS? Stukken sneller dan de 3Gquote:Op maandag 4 januari 2010 11:00 schreef Saninl het volgende:
Ik heb vandaag de knoop dan toch maar doorgehakt om mijn Nokia N97 weg te doen. En in plaats daarvan een Iphone 3G in België te gaan halen. Ik heb een Vodafone sim-kaart, maar dat moest geen probleem zijn. Alleen ik heb geen "Visual Voicemail". Maar dat heb ik nu ook niet, dus dat zal ik niet erg missen.
Ik hoop alleen dat ik na een tijdje het toetsenbordje van de Iphone net zo fijn vind als het toetsenbord op de Nokia N97. Ik heb nog niet kunnen spelen met een Iphone van iemand helaas.
Ik kan alleen via Apple.com niet echt vinden waar de stores zitten in Belgie?
Mvg,
Ai, da's wel een grote min. Ik gebruik Exchange activesync met Google Calendar e.d.quote:Op maandag 4 januari 2010 10:39 schreef mime_negert het volgende:
Ik wou Informant ook dagelijks gaan gebruiken, kwam er net iets te laat achter dat het niet werkt met een Exchange Server.
Net even uitgeprobeerd: dat werkt dus wel. Stel dat je Exchange Server van de zaak hebt, werkt dat niet, maar de Exchange Activesync van Google Calendar is een uitzondering. Hoezee!quote:Op maandag 4 januari 2010 11:28 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ai, da's wel een grote min. Ik gebruik Exchange activesync met Google Calendar e.d.
yup zit eropquote:Op maandag 4 januari 2010 13:31 schreef Saninl het volgende:
Even iets tussendoor.
Ik kan toch wel Bluetoothen met mijn (toekomstige) Iphone?
Wat wil je ermee doen?quote:Op maandag 4 januari 2010 13:31 schreef Saninl het volgende:
Even iets tussendoor.
Ik kan toch wel Bluetoothen met mijn (toekomstige) Iphone?
Ik heb hem niet verzekerd.quote:Op maandag 4 januari 2010 13:29 schreef MaximumRush het volgende:
Ik heb m'n iPhone gewoon verzekerd. 8 euro per maand ofzo en bij reperatie komen ze hem gewoon ophalen, vervangend toestel en wordt hij weer terug gebracht.
Hmm, dat is toch wel erg jammer.quote:Op maandag 4 januari 2010 13:48 schreef Junkie het volgende:
[..]
Wat wil je ermee doen?
Headset werkt, bestanden overzetten gaat enkel van iPhone naar iPhone, als beide dezelfde share app hebben. Foto's overzenden via Bluetooth naar een ander toestel is niet mogelijk. (E-Mail is dan de oplossing.)
Ik voor 28e per jaar, bij Unigarantquote:Op maandag 4 januari 2010 13:29 schreef MaximumRush het volgende:
Ik heb m'n iPhone gewoon verzekerd. 8 euro per maand ofzo en bij reperatie komen ze hem gewoon ophalen, vervangend toestel en wordt hij weer terug gebracht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |