Er is natuurlijk kans dat er op de aankomende keynote een nieuwe wordt aangekondigd.quote:Op maandag 4 januari 2010 21:43 schreef Pissie het volgende:
Ik heb het zojuist officieel besloten, morgen ga ik mijn abbo van Vodafone welke begin maart afloopt omzetten naar T-Mobile omdat ik graag een Iphone wil.![]()
Denk dat dat eerder de tablet wordtquote:Op maandag 4 januari 2010 23:19 schreef Junkie het volgende:
[..]
Er is natuurlijk kans dat er op de aankomende keynote een nieuwe wordt aangekondigd.
En deze keynote is volgens alle geruchten (aan 't eind van?) deze maand.
Durf je dat wel aan.
ik heb hem ook net besteld, ik kan me niet voorstellen dat ie er deze maand al komt. Lijkt me toch eerder mei/juni...of laterquote:Op maandag 4 januari 2010 23:19 schreef Junkie het volgende:
[..]
Er is natuurlijk kans dat er op de aankomende keynote een nieuwe wordt aangekondigd.
En deze keynote is volgens alle geruchten (aan 't eind van?) deze maand.
Durf je dat wel aan.
Qua gebruikerservaring is er geen betere dan de iPhone. Tuurlijk, een Nokia heeft mss een camera m et wat meer megapixels of uitgebreidere bluetooth mogelijkheden, maar qua user interface is er niets beters. De 3GS is snel, heel snel.quote:Op dinsdag 5 januari 2010 07:58 schreef Thrilled het volgende:
Kreeg vandaag een smsje van belcompany dat mijn abonnement bijna afloopt (2jr Nokia n95 8GB) en dat ik een nieuw toestel kan uitkiezen..
Nu zit ik te twijfelen tussen een iphone en een blackberry... ik wil toch wat zakelijker gaan en niet meer de vele nutteloze toepassingen op een telefoon hebben die ik toch niet gebruik..
Wat ik veel gebruikt heb op mijn nokia..
- google maps
- internet
- camera
Nu hebben 2 vrienden van mij een iphone, waarvan 1 persoon altijd een blackberry heeft gehad.. hij zweert nu bij iphone waardoor ik ook dat toestel ben gaan overwegen..
Wat vinden jullie? Wat is er in deze tijd verbeterd/verslechterd aan beide toestellen? Wat raden jullie mij aan?
Mwah, ik vind dat ie 't in schemer nog best redelijk doet. Natuurlijk, 't is geen dSLR, maar er is mee te levenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 08:58 schreef boem-dikkie het volgende:
Ik vind de camera wel meevallen. Mits goed helder daglicht. Zodra er een beetje schemer is vercrackt het beeld.
quote:Op maandag 4 januari 2010 21:43 schreef Pissie het volgende:
Ik heb het zojuist officieel besloten, morgen ga ik mijn abbo van Vodafone welke begin maart afloopt omzetten naar T-Mobile omdat ik graag een Iphone wil.![]()
Je kunt er dan misschien niet mee bellen, maar als je hem nu haalt dan kun je hem wél activeren in iTunes zodat je hem wel als (dure) muziekspeler kan gebruiken. Als je thuis ook Wi-Fi hebt dan kun je er ook alvast mee op internet en allerlei leuke apps downloadenquote:Op dinsdag 5 januari 2010 11:14 schreef Pissie het volgende:
[..]
Het gaat toch nog een maandje duren voordat ik mijn Iphone ga halen.
![]()
Ik zat me vanmorgen te bedenken dat ik de Iphone al wel kan gaan halen vandaag, maar dat ik er dan bijna 2mnd nog niets mee kan aangezien mijn abbo bij Vodafone 5 Maart pas afloopt en de Iphone gesimlocked is op T-Mobile.Tot het eind van m'n abbo bij Vodafone kan ik dus nog geen gebruik maken van m'n Iphone en zal ik gewoon nog met mijn huidige telefoon moeten blijven bellen.
![]()
Uiteraard wil ik als ik een Iphone in handen heb er ook wel zo snel mogelijk van kunnen genieten dus dan (met pijn in m'n hart) toch nog maar langer wachten.
Ik heb een maand opzegtermijn, eind januari ga ik hem dus sowieso halen, anders moet ik nog langer wachten.
Kreng werkt niet op 3.0quote:Op dinsdag 5 januari 2010 17:20 schreef pleeborstel het volgende:
Zooooo die streepjescodescanner is geniaal zeg!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |