Begrijp dat ik niet alles kan vertellen in een stukje tekst. Er zijn vele andere dingen gebeurd die ik wegens ethische overwegingen niet zo maar in een tekst kan zetten.
Mijn relatie met een pathologisch leugenaar.
Op 29-02-2007 begon ik de relatie met haar, onder redenen die ik nu niet meer kan aan zien, ik voelde kennelijk iets voor haar. Onze relatie liep met problemen en kwam vele opstootjes tegen. Haar ouders leken een probleem te hebben met onze relatie en daarom mochten wij weinig doen, dit betreffende uitgaan naar de film gaan en andere leuke uitjes.
Door het ontstaan van een leeftijd verschil van 3 jaar had ik vaak het idee dat haar ouders mij niet mochten, er zou bij haar thuis vaak ruzie zijn, en ze zou een aantal keer geslagen zijn geweest. Later zou blijken dat dit allemaal gelogen was. Ik was vaak zenuwachtig bij haar thuis, ze had me immers verteld dat haar vader een agressief persoon zou zijn, maar dit bleek niet waar te zijn. Haar vader blijkt bij nader inzien een uiterst prettig persoon en ik zou het erg vinden als hij de waarheid te weten komt, het zou hem pijn doen. Beste mocht u dit lezen, of te weten komen, ik leef met u mee.
Na maar dan een paar maanden (stuk of 9) kam ze met iets wat ze kwijt moest, ze keek porno en ze had er geen prettig gevoel bij. Ik vond dit raar, maar ik accepteerde het maar. Constateerde dat onderinvloed van hormonen zulke rare dingen mogelijk zouden kunnen zijn, en besloot dat het beter vergeven kon worden. Het bleek dat ze het toch leuk vond, en ze bleef het meer doen, ook stuurde ze links naar anderen om zo over het onderwerp seks te kunnen praten en zo een seksueel contact te kunnen behouden. Hier voor gebruikte zei een hentai site (wat opzich al een rare vertoning is. Maar het is een overdreven site).
Na ongeveer 1,2 jaar had ze een probleem; ze vond een andere jongen leuk, dit vond ik niet erg; immers zijn gevoelens niet te sturen en zo kan het iedereen overkomen, al liet ze me steeds maar weer wachten op haar keuze met wie of ze verder wou. Na circa 1 maand raakte de laatste druppel de emmer en ik maakte het uit en wachtte af of ze weer naar mij zou komen of naar hem ging, beide keuzes vond ik best. De volgende dag zette wij onze relatie weer voort. Langzaam aan beetje vormde er een verhaal.
En een tijdje verder ging ze met school op zeilkamp met de jongen die ze leuk vond, vrienden blijven mag toch? Later moest ik verhalen horen dat ze in bed met hm had gelegen en veel met hm optrok en de kriebels kwamen opzetten, maar vertrouwen is een van de onderste stenen van een relatie en ik trok me er niks van aan.
Lang ging het goed tot er een dag aan brak dat ze me wat wou vertellen, de jongen, (die ik eventjes 001 noem om zijn anonimiteit in tact te houden.)001 had haar bij haar aan dr borsten gezeten, dit in een ongelukje en puur uit een ongeluk. Zei viel van de stijger en hij pakte haar van achter beet zo dat ze niet viel. Later zou ik hier nog vaak aan terug denken.
Een tijdje later hoorde ik dat ze ook bij 001 in bed had gelegen, al heb ik hier nooit wat over gezegd, ik kon het niet aan dit in een gesprek te moeten aanwenden. Dit bleek wel juist te zijn.
Op een dag kreeg ze op haar verjaardag een cadeau van een vriend 002 (een gemeenschappelijke ex-vriend). Deze bevatte een dildo. Haar ouders vonden deze en ze zei tegen haar moeder dat deze van haar was en dat ze hm zelf gekocht had, tegen mij verkondigde ze het zelfde. Een week of 2 later kwam ik achter de waarheid, en ik was niet een klein beetje teleurgesteld. Ik confronteerde haar met de “waarheid” en ze gaf toe dat ze deze van 002 had ontvangen. Ze vertelde dat er geen gedachte achter lagen en dat het een geintje was. Onder het grapje van 002 (wat een leugen bleek te zijn want dit heeft hij nooit gezegd.) “voor als je vriendje er een keer niet is”. En ik dacht van ja, zo zou het inderdaad een grapje zijn geweest. Toen ik thuis was dacht ik van waarom was ik dan nooit op de hoogte van deze grap. Ik opende mijn mail en las;
hoi,
Ik wil eventjes wat vertellen, ik vindt je vriendin leuk.
Maak je geen zorgen ik blijf van haar af maar ik wou dat je het eventjes wist.
Groetjes 002.
Ik begon te denken en sprak hem aan. Hij zei gewoon tegen me dat ze elkaar leuk vonden dus zei en 002 hadden een soort van affaire. Hadden al een paar keer naast elkaar gelegen en dat soort dingen, en na citaten die ik ongewild op ving was dat niet te min; “ik wil graag de rest van je “ontdekken”” was een citaat.
Ik begon me zelf af te vragen, waar begint overspel? Pas bij seks? Bij gevoelens voor elkaar, tot op de dag van vandaag heb ik hier geen vast antwoord op. Mijn antwoord zegt, zo lang je er een goed gevoel bij hebt gaat je vriendin niet vreemd.
Een paar maanden later kreeg ik een email in mijn inbox 008, citaat;
From: 002
To: Mijn vriendin
RE:

10 Feb 2009 20:09:03
“en mis word het wel een trio in de toekomst
ik heb het wiekend vrij ;P
LOVE YOU”
From: Mijn vriendin
To: 002
RE:

10 Feb 2009 19:24:26 +0100
“Je bent echt lief,
en ik zou het best wel eens willen.
Met jou.”
xx
Ik wist niet wat me over kwam ik sta nog steeds versteld van haar achterlijke handelingen en gedachte stromingen. Ik ben iemand die in die tijd zeker (en nog steeds) een uiterst sterk moraal heeft betreffende privé sferen. En dit gaat niet door de beugel. Ik vroeg aan haar of ze iets met hem wou, en hoe ze over hem dacht en ze zei dat ze hem niet bepaald interessant vond, een tijdje vroeg ze zelfs of ik niet meer met hem wou omgaan.
Op een gegeven moment kwam er bij mij het gevoel dat ze seksueel geobsedeerd was, ze wou steeds raardere dingen, dingen die ik niet wou, en ik zei dan altijd “nee”. Op een gegeven moment ging het me te ver, en ik vroeg; kunnen we een tijdje geen seks hebben?, ik voel me daar beter bij en wil eventjes tot rust komen. Ik hoopte na deze tijd mijn oude vertrouwde vriendin terug te krijgen, mis.
Tijdens mijn relatie haar heeft ze naar mijn idee meerdere malen een “interesse” gehad in andere mensen, 3 keer daar van was deze interesse iets te groot geworden.
Ze had voor sinterklaas een nieuwe mp4 speler gekregen van haar ouders, deze was duur, 200 euro. Ze mocht deze dan ook niet school meenemen uit angst dat deze gestolen zou worden. Na een paar manden ging het ding kapot. (door een ongeval op school) En ze moest en zou een nieuwe kopen, of ik dat voor haar wou doen, dit zou me op dat moment 150 euro kosten, ik weigerde wegens ethische aspecten;
• Ze zou me het geld nooit terug kunnen betalen.
• Ik vond 150 euro veel geld.
• Ik wou niet meewerken aan een leugen tegen haar ouders.
Ik maakte het een paar weken later uit. Ik had geen zin meer in leugens, en had er al meerdere ontdekt en vaak sprak ze zich zelf tegen. Ik vond dat onze relatie niet meer kon werken door haar ouders, deze zouden ons namelijk tegen werken.
Ze was geschrokken, logisch, maar ze sprak zich zelf meteen meerdere malen tegen, het zou de schuld niet van haar zijn want ze kon er niks aan doen, haar ouders zouden nooit wat tegen ons gehad hebben en ze vonden het juist leuk voor ons, etc etc.
Ik schrok, ze sprak zich zelf heel erg tegen. Na 30 minuten verliet ik de school en ging naar een vriend 003. Maar voor dat ik weging vroeg ik 004 en 005 op haar te passen, ik had er een slecht gevoel bij.
Na ergens rustig te hebben gezeten met 003 en lekker te hebben gesproken ging ik naar huis. Hier bleek zei op me te wachten samen met mijn moeder. En we raakte aan de praat, ze zei dat ik me zelf niet was, en dat we beter eventjes rust konden nemen. Uiteindelijk vroeg ze me; “zal het nog aangaan?” daar mee vragend of het goed zou komen tussen ons. Ik antwoordde dat we altijd vrienden konden blijven.
ze moest nog steeds 150 euro ophoesten voor die mp3 speler en ze had nog 50 euro van me, die mij uitbetaald zou worden voor werk wat ik gedaan had voor op school. Dit mocht ze houden immers kon zij het beter gebruiken dan ik.
Op een van de laatste gesprekken gaf ze veel toe; haar ouders hadden geen schuld, ze had ze gewoon nooit wat gevraagd, of we naar de stad mochten, naar de bioscoop, niks had ze gevraagd, ze zei gewoon “nee, ze zeiden dat het niet mocht”. Wat dus eigenlijk wel had gemogen als het gevraagd was.
Ze viel van het pad af, we kregen ruzie en ik kreeg een nieuwe vriendin. Om die 150 euro af te kunnen lossen ging ze werken, ze maakte naakt foto’s van zich zelf en verzond deze naar vrienden. Ook ging ze persoonlijke informatie betreffende mij verspreiden over meerdere mensen, en deze was vaak ook nog onjuist ook. Ze ging uit eindelijk naar een jongen had seks met hem en hij kocht haar mp4 spelertje.
Later bleek dat ze ook vaak onder school spijbelde en de handtekening vervalste van haar vader, ik wist hier nooit wat van, dus ik vermoed nog steeds dat ze heel veel plezier heeft gehad van deze uren.]
Ook werd mij duidelijk dat ze permanent spijbelde bij gym, want ze had last van haar “voet” ik vroeg haar vaak om te stoppen en ze beloofde dit ook, al was hier nooit wat van gekomen.
Vaak verliet ze de les onder mom van leugens en zo was ze vaak op de gang.
Ik sprak laatst iemand op MSN deze vertelde me van de foto’s die ze gemaakt zou hebben van zich zelf.
Ik citeer;
006 zegt:
1 van alleen der tieten
006 zegt:
1 van der lichaam
006 zegt:
1 van der poes
Dit bleek waar te zijn, dit waren de foto’s die hij ontving, maar ook hadden velen andere een 10 tal andere foto’s ontvangen. Onderhand deed ze ook aan “cam seks” en ze kreeg hier een grote straf voor van haar ouders. Het is een grote waarschijnlijkheid dat ze dit al had gedaan tijdens mijn relatie met haar.
Ze kwam naar me toe, of ik haar wou helpen, haar ouders zouden haar voor de zoveelste keer hebben mishandeld haar hebben vernederd en zonder reden hebben gestraft. BULLSHIT.
Haar camera werd afgepakt en ze mocht niet meer onbeperkt op de computer. LOGISCH!!! Ze waren bang dat velen buitenstaande alles te weten zouden komen en dat ze zo geen normaal leven meer op school kon hebben, ik waardeer hen.
Ik zei dat ze het beste naar school kon gaan en daar en leerling begeleider kon vragen haar te helpen, dit zou ze doen maar het is er nooit van gekomen.
Ik heb t al opgegeven en weiger haar te spreken of zien, nog via MSN of gewoon buiten op straat. Ze heeft zo veel tegen me gelogen dat soms ik achterdochtig over andere mensen. Maar alles bij alles ieder mens verschilt. Ik heb gewoon MEGA pech gehad met mijn eerste liefde.
In een van de laatste momenten heb ik haar een vraag gesteld;
10:17:51 PM Ik: waarom heb je gelogen tegen me?
10:18:25 PM Mijn vriendin; omdat ik wilde doen wat ik wou.
10:18:32 PM Mijn vriendin; nouja, wou, waar ik een kick van kreeg
Dit vond ik echt niet leuk te horen, het klonk als: “tja door onze relatie was ik gebonden aan “regels” en die bevielen me niet”
Begrijp dat ik niet alles kan vertellen in een stukje tekst. Er zijn vele andere dingen gebeurd die ik wegens ethische overwegingen niet zo maar in een tekst kan zetten.
Nu de tijd wilt ze me spreken en zien, zo dat het spanningsveld opgeheven wordt. En wilt ze waar mogelijk een vriendschap. Hoe kun je iemand vertrouwen na zo iets? Hoe kun je iemand vertrouwen die 2,5 jaar NON STOP gelogen heeft tegen je. (hield ze eigenlijk wel van me?) wil ik contact met iemand na zo iets? Wil ik überhaupt nog denken aan zo iemand NEE, NEE, NEE EN NOG EENS NEE Sorry, maar nee ik wil haar nooit meer zien, spreken, horen of zelfs aan haar denken.
Pain is inevitable, suffering optional.
En door pech had ik de meest lange lijdensweg gekozen.
dit beste lezers, is een samenvatting van mijn eerste relatie.