Ik zei toch dat Baked Alaska tegenvalt?quote:Op dinsdag 22 december 2009 18:33 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ik heb nou baked alaska geprobeerd.. die is wel te doen maar niet bijzonder. New York super fudge ben ik geen fan van (MM wel. Bak ligt nog in de vriezer) en cookie dough vind ik niet lekker.
Ik blijf erbij, chunkey monkey tha best
Geen leuke dag voor jou vandaag?quote:Op dinsdag 22 december 2009 18:37 schreef Bamba het volgende:
Hey Cat![]()
![]()
Jubeldag? Ik kan helaas niet erg meejubelen.![]()
Oeh, hopelijk kan MrS vliegen!! Het vliegtuig dan
quote:
He blegh. Heb je de arbo arts nu al gesproken, ook over die 'vakantie'dagen?quote:Op dinsdag 22 december 2009 18:44 schreef Bamba het volgende:
[..]
Al een paar dagen geen leuke dagen gehad. Ik ben continue duizelig, migraine
. Gisteren weer begonnen met werken, maar van ellende eerder naar huis gegaan. Niet leuk
Moet met terugwerkende kracht ziekgemeld worden, dus dat is gelukkig geregeld! En ik moet nu verspreid gaan werken en niet zoveel uur achter elkaar (en ik werk maar 12 uur per weekquote:Op dinsdag 22 december 2009 18:46 schreef Cat22 het volgende:
[..]
He blegh. Heb je de arbo arts nu al gesproken, ook over die 'vakantie'dagen?
Hoe gaat het met je bloedwaarden?
Er zijn inderdaad heel erg veel smaken, in NL kennen we de helft maar.quote:Op dinsdag 22 december 2009 18:51 schreef Qwea het volgende:
ze hebben vet veel nieuwe smaken van B&J
Nah. Mag je helemaal hebben.quote:Op dinsdag 22 december 2009 18:44 schreef ElisaB het volgende:
Chocolate Fudge Brownie; light of vet, beide even lekker
quote:
Mooi.quote:Op dinsdag 22 december 2009 18:49 schreef Bamba het volgende:
[..]
Moet met terugwerkende kracht ziekgemeld worden, dus dat is gelukkig geregeld! En ik moet nu verspreid gaan werken en niet zoveel uur achter elkaar (en ik werk maar 12 uur per week).
Balen dat je je zo rot voelt, maar gelukkig weet je wel waar het van komt. Hopelijk ben je snel goed ingesteld!quote:Bloedwaardes gaan op zich goed, maar schommelen nog veel te veel. Daar voel ik me nu ook zo beroerd van...Nou ja, het komt goed uiteindelijk
Hier stat nog mijn aller aller aller laatste beker Phish Food. Ik kijk elke keer in de supermarkt of er weer nieuwe is maar het is karig de laatste tijd,. Als ik hem signaleer gaan er meestal een pint of 4 mee.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:01 schreef JJH het volgende:
[..]![]()
Ik nu nog een beker cookie dough in de diepvries staan.
quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:04 schreef Cat22 het volgende:
Vanmiddag nog zo gelachen: ik ben met neefje (6) en nichtje (4) woordjes aan het schrijven aan de keuekntafel.
Ik schrijf, zij proberen te lezen. Toen ik een klein Catje was deed ik dat ook met mijn broer (hun vader), zellie op de bank.![]()
Mijn vader zit ernaast, foto's te kijken op de laptop. Opeens hoor ik gekreun en gesteun en zie wanhopige blikken. Ik kijk zijn kant uit: komen er foto's langs waarbij hij als sinterklaas verkleed wordt. Eerst vat ik hem niet en opeens valt het kwartje: neefje en nichtje zijn nog zwaar gelovig!![]()
Zij zien gelukkig niets en neefje zegt op hetzelfde moment: 'zullen we het net zo doen zoals jij met pappa, samen woordjes lezen op de bank?'
Ik: '. Laten we dat maar METEEN gaan doen!
' En weg zijn we, de kamer in.
M'n moeder ligt in een deuk en ikmijn vader omdat hij die foto's niet wegklikte of de laptop dicht had gegooid toen het mis dreigde te gaan.
![]()
20 euro aan ijs.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:06 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Hier stat nog mijn aller aller aller laatste beker Phish Food. Ik kijk elke keer in de supermarkt of er weer nieuwe is maar het is karig de laatste tijd,. Als ik hem signaleer gaan er meestal een pint of 4 mee.
Vandaar dequote:
quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:11 schreef Greys het volgende:
VEEKEEEEEESJUNNNNNNNNNNNN
De baas heeft me met Smart en al uit de sneeuw geduwd toen ik weg reed met gierende slippende bandjes
Heb nog helemaal niet het gevoel dat ik vakantie heb, maar dat komt morgenochtend wel
Houdt er rekening mee dat je lijf zijn balans moet hervinden en dat het heel wat werk kost om de bloedwaarden goed en stabiel op de rit te krijgen. Anders gewoon een weekje ziekmelden hoor, hier moet je goed de tijd voor nemen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 18:44 schreef Bamba het volgende:
[..]
Al een paar dagen geen leuke dagen gehad. Ik ben continue duizelig, migraine
. Gisteren weer begonnen met werken, maar van ellende eerder naar huis gegaan. Niet leuk
Dat zei ik een uurtje geleden ook al, en toen was die Ing da.quote:
En nu hoef je tot volgend jaar niet meer!quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:15 schreef Greys het volgende:
Oh nee... daar isCATJUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Ja hoor, ging goed maar zeer glibberig
Twee en een halve week zelfs, hij heeft de eerste week van januari vrij.quote:En morgen moet je maar denken 'wat ie ook zegt, daarna zie ik hem lekker toch anderhalve week niet'
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Hij wilde me zelfs de 3 uur die ik gisteren niet meer heb gewerkt (want het ging gewoon niet) terug in laten halen deze weekquote:Op dinsdag 22 december 2009 18:59 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Mooi.Ik had eigenlijk ook niet anders verwacht. Ziek is ziek. Wat een lef van je baas zeg, om je vakantiedagen op te laten nemen.
![]()
Wel balen dat je minder uur per dag mag werken, maar waarschijnlijk ga je je daarbij wel beter voelen. En het is maar voor tijdelijk.
[..]
Balen dat je je zo rot voelt, maar gelukkig weet je wel waar het van komt. Hopelijk ben je snel goed ingesteld!
Ik ben vorige week ook thuisgebleven en moet morgen nog maar 3 uurtjes werken en dan heb ik de rest van de week vrij gelukkig! Moet van 6-9 's ochtends, so much for regelmaatquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:15 schreef Strega het volgende:
[..]
Houdt er rekening mee dat je lijf zijn balans moet hervinden en dat het heel wat werk kost om de bloedwaarden goed en stabiel op de rit te krijgen. Anders gewoon een weekje ziekmelden hoor, hier moet je goed de tijd voor nemen.
quote:Auto ontploft na ontdooien
WENEN - Een Oostenrijker dacht slim te zijn door de bevroren radiateur van zijn auto te ontdooien met een straalkachel. Een enorme explosie volgde.
© ANPDe auto vloog in brand. Ook de garage brandde af. Het huis raakte zwaarbeschadigd.
De 71-jarige man uit Klagenfurt had de straalkachel voor zijn auto in de garage geplaatst. Daarna ging hij eten. Door de hitte ontploften benzinedampen. Veertig brandweerlieden moesten de brand blussen.
Ik heb pas een nieuwe baan en moet nog een beetje wennen aan de veelheid van regeltjes en afspraken. Ben meer individuele vrijheid en verantwoordelijkheid gewend.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:29 schreef Bamba het volgende:
[..]
Hij wilde me zelfs de 3 uur die ik gisteren niet meer heb gewerkt (want het ging gewoon niet) terug in laten halen deze week. En ik heb geen vakantiedagen met mijn contract, dus hij had me gewoon onbetaald verlof gegeven
![]()
Maar bij jou op het werk is het ook niet alles of heb ik het verkeerd begrepen?
quote:
Nope, maar ze gaan nu eindelijk wel onderweg. En dat was zo naar hè, ik speelde gisteren online een spelletje, zie ik ineens schuh.co.uk ads, 3 van de 4 schoenen die ik bestelde met dikke discountquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:47 schreef Greys het volgende:
[..]
[..]
Ja dat zou je wel zeggen he?
Zijn je schoenen er al?
Goed gedaan Hara! Gaan ze onderweg of zijn ze onderweg?quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:50 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Nope, maar ze gaan nu eindelijk wel onderweg. En dat was zo naar hè, ik speelde gisteren online een spelletje, zie ik ineens schuh.co.uk ads, 3 van de 4 schoenen die ik bestelde met dikke discountIk echt Nooooooooooooooooo NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Toen heb ik lekker gemailed
en kreeg ik de korting erbij
En daarna bericht dat ze het nu ook gaan versturen enzo
![]()
Normaal doe ik zulke dingen niet, zou ik me ook voor schamenMaar dat was echt fikse discount net na mijn bestelling.
Nay, dat gaat hem niet wordenquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:51 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Goed gedaan Hara! Gaan ze onderweg of zijn ze onderweg?
Het zou wel gaaf zijn als jouw UK pakje het ook net voor kerst haalde.
* gaat warme choco maken*.
Da's toch leuk meegenomen!quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:50 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Nope, maar ze gaan nu eindelijk wel onderweg. En dat was zo naar hè, ik speelde gisteren online een spelletje, zie ik ineens schuh.co.uk ads, 3 van de 4 schoenen die ik bestelde met dikke discountIk echt Nooooooooooooooooo NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Toen heb ik lekker gemailed
en kreeg ik de korting erbij
En daarna bericht dat ze het nu ook gaan versturen enzo
![]()
Normaal doe ik zulke dingen niet, zou ik me ook voor schamenMaar dat was echt fikse discount net na mijn bestelling.
Hierquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:49 schreef Cat22 het volgende:
[..]
![]()
Waar kan ik langskomen voor de koffie?
quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:52 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Nay, dat gaat hem niet worden. Within 5-7 working days
quote:
Zit haar kado in dat pakje? Zal ze toch best begrijpen. Ook al heb je kanker, dan verander je als persoon niet. Maar ik kan me voorstellen dat het voor je nu heel rot bij elkaar komt.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:56 schreef Harajuku. het volgende:
[..]Scheelt echt. Maar mijn tante heeft misschien borstkanker. En nu vind ik het zo ontzettend stom dat ze geen kerstcadeau van mij krijgt. Zo van "Kanker, en ook nog eens geen cadeau
" Klinkt heel stom, maar yeah.
Daar doen we toch kerst voor? Voor menustress?quote:
Mijn tante is tofquote:Op dinsdag 22 december 2009 19:58 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Zit haar kado in dat pakje? Zal ze toch best begrijpen. Ook al heb je kanker, dan verander je als persoon niet. Maar ik kan me voorstellen dat het voor je nu heel rot bij elkaar komt.
Kutzooiquote:Op dinsdag 22 december 2009 20:03 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Mijn tante is tofDIe begrijpt dat ook wel, maar toch
Het slaat ook nergens op want wat stelt zo'n cadeau nu voor als je het over kanker hebt, maar toch hè. Ik vind het gewoon extra lullig nu
![]()
En 2 van 4 paar zijn voor mijn tante
Mijn tante is mijn laatste deel van mijn toffe familie. Waarom moet iedereen uit het toffe deel dood
Hmm da's wel even balen als je zoveel vrijheid gewend bent...Hopelijk valt het snel mee!!quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:45 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik heb pas een nieuwe baan en moet nog een beetje wennen aan de veelheid van regeltjes en afspraken. Ben meer individuele vrijheid en verantwoordelijkheid gewend.
Wat een baas heb jij zeg!Dat zou die van mij niet flikken.
Wat voor contract heb je dan? 0 uren of 12 uur per week? Want in de laatste geval bouw je toch wel vakantie op?
quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:56 schreef Harajuku. het volgende:
[..]Scheelt echt. Maar mijn tante heeft misschien borstkanker. En nu vind ik het zo ontzettend stom dat ze geen kerstcadeau van mij krijgt. Zo van "Kanker, en ook nog eens geen cadeau
" Klinkt heel stom, maar yeah.
Wat zij zegt.quote:Op dinsdag 22 december 2009 19:58 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Zit haar kado in dat pakje? Zal ze toch best begrijpen. Ook al heb je kanker, dan verander je als persoon niet. Maar ik kan me voorstellen dat het voor je nu heel rot bij elkaar komt.
Absoluut géén mensenmens dus. Toch knap dat ie dan z'n functie behoud.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:05 schreef Bamba het volgende:
[..]
Hmm da's wel even balen als je zoveel vrijheid gewend bent...Hopelijk valt het snel mee!!
Ik heb idd een klootzak als baas. Mijn moeder werkt in hetzelfde filiaal en hij heeft nadat mijn vader gedotterd was niet eens gevraagd hoe het met hem ging. Hij had zelfs verwacht dat ze 3 dagen nadat hij het infarct had gehad wel weer zou komen werken, nu de eerste schrik eraf was. En ik heb nog veel meer voorbeelden
.
Ik heb een 12 uurs contract en sinds dit jaar krijgen die contracten per maand hun adv en vakantiedagen uitbetaald. Dus bouwen we niks meer op.
Zeker weten.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:07 schreef Bamba het volgende:
Harajuku. Je tante gaat gewoon nog heel lang mee, dat moet!
Fijn!quote:Mijn parfum pakketje komt morgen. Ze zijn vandaag aan de deur geweest, maar we waren net weg
. En ik moet ervoor tekenen, dus kon het ook niet bij de buren bezorgd worden. Maar ik heb m'n bestellingen in ieder geval voor de kerst binnen
Daar staan ze niet bij stil. En als het hen wel overkomt is dat een uniek geval en verwachten ze alle medewerking en medeleven.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:08 schreef JJH het volgende:
[..]
Absoluut géén mensenmens dus. Toch knap dat ie dan z'n functie behoud.
Wat ik me indat soort gevallen altijd afvraag: Hoe zij hij het vinden als hem zoiets zou overkomen en dan ook na drie dagen op het werk verwacht word...
Dus.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:12 schreef Harajuku. het volgende:
Dus.
Wie heeft iets leuks te vertellen? Nog iemand onderuit gegaan of zo?
'k Heb ook geen schoenen om mee door de sneeuw te lopenquote:Op dinsdag 22 december 2009 20:14 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Dus.
Ik heb wel gelachen met alle medammekes met hun hakkenschoentjes die flets flets flets door de sneeuw gingen.
Imijn bergschoenen!
Je wilt niet weten hoeveel brieven al naar het hoofdkantoor zijn gestuurd met klachten over hem. Normaal gesproken rouleren onze filiaalmanagers om de zoveel jaar, maar niemand wilt hem hebben, dus laten ze hem maar bij ons staanquote:Op dinsdag 22 december 2009 20:08 schreef JJH het volgende:
[..]
Absoluut géén mensenmens dus. Toch knap dat ie dan z'n functie behoud.
Wat ik me indat soort gevallen altijd afvraag: Hoe zij hij het vinden als hem zoiets zou overkomen en dan ook na drie dagen op het werk verwacht word...
quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:14 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Dus.
Ik heb wel gelachen met alle medammekes met hun hakkenschoentjes die flets flets flets door de sneeuw gingen.
Imijn bergschoenen!
quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:18 schreef Bamba het volgende:
[..]
Je wilt niet weten hoeveel brieven al naar het hoofdkantoor zijn gestuurd met klachten over hem. Normaal gesproken rouleren onze filiaalmanagers om de zoveel jaar, maar niemand wilt hem hebben, dus laten ze hem maar bij ons staan.
Wel dus. Helaas.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:20 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Lekker dan, dat kun je als organisatie toch niet maken!
Nee en dat terwijl het bedrijf adverteert dat ze zooooo soepel zijn voor mensen met kinderen. Ik moet me in alle bochten wringen om oppas te regelen af en toequote:Op dinsdag 22 december 2009 20:20 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Lekker dan, dat kun je als organisatie toch niet maken!
Ziet er lekker uit! Wat is het allemaal?quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:22 schreef oh-oh het volgende:
Oh, en de bento voor morgen:
[ afbeelding ]
Bah, ik heb hooooofdpijn, iedereen heeft al vrij behalve ik, en ik moet nu mn boodschappenlijst echt in orde gaan maken
Nou hè, wat is dat voor raar gedoe.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:20 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Lekker dan, dat kun je als organisatie toch niet maken!
Onderste bak rijst en spek met rode saus ( gewoon van mn diner van vanavond) bovenste bakje komkommer en tutti frutti, en oreo koekjesquote:Op dinsdag 22 december 2009 20:23 schreef Bamba het volgende:
[..]
Ziet er lekker uit! Wat is het allemaal?
Ik moet morgen ook nog werken. En nog wat boodschappen doen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:22 schreef oh-oh het volgende:
Oh, en de bento voor morgen:
[ afbeelding ]
Bah, ik heb hooooofdpijn, iedereen heeft al vrij behalve ik, en ik moet nu mn boodschappenlijst echt in orde gaan maken
`quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:25 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Onderste bak rijst en spek met rode saus ( gewoon van mn diner van vanavond) bovenste bakje komkommer en tutti frutti, en oreo koekjes
Jaaaa maar jij had vandaag vrij, en donderdag ook, en dat buitenstaan doe je geheel vrijwilligquote:Op dinsdag 22 december 2009 20:27 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Ik moet morgen ook nog werken. En nog wat boodschappen doen.![]()
En op kerstavond in de kou buiten staan. En aanstaande zondag ook.
Ik zou geen 40 uur meer willen werken. 32 of 36 uur vind ik ideaal. Heb je elke week wat vrije uurtjes om mee te schuiven. Knap dat jij het doet hoor! En als het weer zomer wordt dan is het ook makkelijker, lekker licht als je vertrekt en thuiskomt.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:28 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Jaaaa maar jij had vandaag vrij, en donderdag ook, en dat buitenstaan doe je geheel vrijwillig![]()
Ik ben dat 40 uur werken echt een beetje zat aan het worden geloof ik.
Als t zometeen weer wat langer licht wordt merk ik het niet meer zo
Ik heb de DVD's thuis, dus hoef niks op te nemen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:30 schreef oh-oh het volgende:
Oh joy , Harry Snotter op tievie!
Oh is Strega in de buurt???
Goed om te horen. Hij staat op de planning voor in de vakantie.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:41 schreef Bamba het volgende:
Stardust vond ik zelf een hele leuke film Cat!!
Oeis!quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:37 schreef Cat22 het volgende:
Even een serieuze noot.
Het is dag, geen nacht.
En dit topic loopt al vier uur en is nog maar halfvol.![]()
![]()
![]()
![]()
Ik maak me zorgen......
Het lekker ding!quote:
Ik heb een periodo gemiddeld 70u uur in de week gwerkt. Ongeveer 55u taxi pakketdienst en nog 1,5 dag taxi in het weekend. Het geld stroomt binnen maar het sloopt je wel. Gelukkig woonde ik toen nog thuis, anders was het in de soep gelopen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:37 schreef Ynske het volgende:
voor mij ook geen volle week meer werken hoor. heb zelfs rond de 52 uur gewerkt in de week, je bent zot als je t doet
Kuthoerrrrrrrrrquote:
ooooooooooooooooooooh-oooooooooooooooooooooooooohquote:
Jij werkt momenteel helemaal niet (toch?quote:Op dinsdag 22 december 2009 20:37 schreef Ynske het volgende:
voor mij ook geen volle week meer werken hoor. heb zelfs rond de 52 uur gewerkt in de week, je bent zot als je t doet
petje af. t heeft hier iig een behoorlijke nasleep gegeven, plus dat lichtgedoe. maar goed, je bent jong en naief en hebt een klote plannerquote:Op dinsdag 22 december 2009 20:47 schreef JJH het volgende:
[..]
Ik heb een periodo gemiddeld 70u uur in de week gwerkt. Ongeveer 55u taxi pakketdienst en nog 1,5 dag taxi in het weekend. Het geld stroomt binnen maar het sloopt je wel. Gelukkig woonde ik toen nog thuis, anders was het in de soep gelopen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |