Ik heb eigenlijk alleen maar einde-lease opgehaald. Ook wel eens auto's van schadebedrijven naar prive-adressen, maar over het algemeen auto's van 3-4 jaar die einde lease zijn.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:19 schreef PIB het volgende:
Zijn het nu vooral splinternieuwe wagens die gereden mogen worden of worden er echt puur halve wagenparken ingewisseld? Ben ik wel benieuwd naar, hoe dat precies zit in januari.
Zelf pas beschikbaar op donderdag weer, ben benieuwd![]()
Ik rijd daar 128 -> 4 correctie = 124 en 4 te hard beboeten ze niet. Maar daar gaat het niet om, kijk eens op het schermpje in de middenconsolequote:Op maandag 4 januari 2010 18:13 schreef Irritatie100 het volgende:
130, stout hoorEn ook nog eens foto's maken
Morgen krijg ik overigens een Seat Altea (Bleiswijk-Rotterdam) en een Skoda Fabia (Rotterdam-Meerkerk). Zal wel weer leuk worden, ik hoorde vandaag dat er tussen Rotterdam (waar ik in de buurt woon) en Utrecht minder treinen rijden door materieel tekort. En ik moet naar Meerkerk...
Misschien pak ik wel de bus de andere kant op, naar Gorinchem
115 op teller of via navi? Tellers wijken sowieso flink af, plus het feit dat er altijd nog paar km/u correctie af gaat.. Zou me niet al te druk makenquote:
Reikwijdte 0km, dat is ook vrij lullig jaquote:Op maandag 4 januari 2010 18:29 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ik rijd daar 128 -> 4 correctie = 124 en 4 te hard beboeten ze niet. Maar daar gaat het niet om, kijk eens op het schermpje in de middenconsole.
O, en ik zou geen foto's posten waarbij je zet dat die door iemand anders zijn gemaakt, dat mag immers niet.
Morgen een C5 en A3.
edit: Ik heb heel vaak gerepareerde (lease) auto's die terug gaan naar de Dealer of einde lease auto's. Leaseauto's zijn heel zelden ouder dan 3 jaar.
Wel als ie voor Arval reed, die rekenen 25 euro administratiekosten per boete, ook al is de boete 15 euroquote:Op maandag 4 januari 2010 18:30 schreef PIB het volgende:
[..]
115 op teller of via navi? Tellers wijken sowieso flink af, plus het feit dat er altijd nog paar km/u correctie af gaat.. Zou me niet al te druk maken
En ik moest nog 30/40 kmquote:Op maandag 4 januari 2010 18:42 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Reikwijdte 0km, dat is ook vrij lullig ja
Heb het ook vaak genoeg hoor. Dan draai zet ik hem even op het contact om de kilometerstand op het transportformulier te zetten en dan blijft de benzinemeter op 0 staan. En dan toch nog hopen dat dat komt doordat je slechts het contact aan hebt staan en niet helemaal gestart hebt.quote:
Kijk dan nog eens naar het plaatje en concludeer dan dat de auto niet slechts op contact staat / stilstaatquote:Op maandag 4 januari 2010 18:49 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Heb het ook vaak genoeg hoor. Dan draai zet ik hem even op het contact om de kilometerstand op het transportformulier te zetten en dan blijft de benzinemeter op 0 staan. En dan toch nog hopen dat dat komt doordat je slechts het contact aan hebt staan en niet helemaal gestart hebt.
Dan heb je een negatief saldo en kan je dus ook niet meer inchecken, ondanks je vrij reizen periode!quote:Op maandag 4 januari 2010 19:25 schreef Maharbal het volgende:
Hoe kun je nou een boete krijgen voor het vergeten van uitchecken? Wij betalen toch sowieso geen kosten voor het reizen (mits goeie reisproduct).
Want ik heb me vandaag bij de NS ook wel ingechecked, maar niet uitgechecked (uberhaupt heb ik het maar één keer gedaan vandaag, de rest gaf ik op omdat hij zei dat ik geen saldo had....Binnenkort toch maar m'n product "ophalen").
[..]
Kijk dan nog eens naar het plaatje en concludeer dan dat de auto niet slechts op contact staat / stilstaat.
Ah ja, daarom zei hij in de bus "negatief saldo". Kon gewoon doorlopen want de chauffeuse zei dat ik mocht doorlopen.quote:Op maandag 4 januari 2010 19:29 schreef Mathijz het volgende:
[..]
Dan heb je een negatief saldo en kan je dus ook niet meer inchecken, ondanks je vrij reizen periode!
Ik bedoel dat ik ook vaak genoeg zo goed als lege auto's krijgquote:Op maandag 4 januari 2010 19:25 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Kijk dan nog eens naar het plaatje en concludeer dan dat de auto niet slechts op contact staat / stilstaat.
Ah, ja dat verklaart een hoop. Nou morgen maar eens proberen m'n product op te halen.quote:Op maandag 4 januari 2010 19:57 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Ik bedoel dat ik ook vaak genoeg zo goed als lege auto's krijg
Overigens zou het niet moeten kunnen dat je die 4 euro boete krijgt op je studentenkaart. Dat zou alleen moeten gebeuren als je in een periode reist dat je moet betalen. Het is namelijk zo dat er als je incheckt 4 euro wordt afgeschreven en als je weer uitcheckt je het wisselgeld er weer op krijgt. Als je echter een abonnement hebt wordt die 4 euro helemaal nooit afgeschreven, tenzij je reist op een moment dat je abonnement niet geldig is, wat voor ons dus in het weekend is.
Tenminste, bij mij werkt het zo. Ik ben een keer in het weekend vergeten uit te checken en sta nu ook op -4, maar ik kan doordeweeks gewoon overal in.
Ja dat soort dingen weet ik allemaal wel, vandaar dat ik vandaag ook geen zin had om m'n abo op te halenquote:Op maandag 4 januari 2010 20:06 schreef Irritatie100 het volgende:
Als het goed is heb je een tijdelijk abonnement dat geldig is tot 31-01. Ik heb mijne namelijk nog niet geactiveerd, maar kon vanmorgen gewoon inchecken in de bus en tram. En ja, hij heeft nog steeds -4 erop.
* Irritatie100 heeft ooit 2 dagen bij de RET gewerkt bij de introductie van de chipkaart in de metro hier en weet dus alles over het ding
Ik moet de chipkaart hier bij Syntus nog gewoon gebruiken als "ov-kaart".. Dus niet in- en uitchecken want dat kan nog niet. Conducteur van de NS zei dat het voor studenten niet nodig is om in- en uit te checken als ze een weekkaart hebben.. Heb ik de rest v/d dag dus ook niet gedaan en ben wel gecontroleerd. Niks aan de hand.quote:Op maandag 4 januari 2010 18:52 schreef Mathijz het volgende:
Meerkerk heeft de chipkaart, alleen het uitchecken ben ik vergeten of ging niet goed. en heb 4 euro boete daardoor gehad.
Nee ik reed niet voor Arval.helemaal duur geintje dan.
Mooi weer uren maken tochquote:Op maandag 4 januari 2010 20:21 schreef Mallet het volgende:
Jezus wat een lange dag. Ik ging vanochtend echt op tijd weg, want ik had wel vertraging verwacht. Eerst 2,5 uur naar mijn startadres (waarvan 40 minuten lopen!).. Daarna moesten daar nog 15 auto's weggehaald worden voordat mijn compleet ingesneeuwde Mercedes eruit gehaald kon worden, dus daar heb ik een uur gezeten.. Daarna in 2 uur naar Born gereden, daar om half 3 weg en om half 8 thuis door vertraging / treinuitval.
Morgen ben ik niet beschikbaar (woe/do/vrij wel) dus ik hoop dat er nog genoeg te rijden valt.
@ Maharbal
Ik heb daar zo`n hekel aan om op de laatste benzine te rijden! Ik kreeg vandaag ook die melding en opeens schoot de rijkwijdte van 130 naar 70.. En hij telde echt helemaal terug.. Ik denk omg wat is dít.. Maar daarna liep hij weer op.. PS Hekel aan Opel. De enige leuke Opel waar ik in heb gereden was de GT.
quote:Op maandag 4 januari 2010 19:41 schreef Maharbal het volgende:
[..]
Ah ja, daarom zei hij in de bus "negatief saldo". Kon gewoon doorlopen want de chauffeuse zei dat ik mocht doorlopen.
Maar geven ze ook bekeuringen aan mensen met een OV jaarkaart? Godallemachtig wat een idioten.
Weet je het heel erg zeker? Ik kan er niks over terugvinden.
Weet eigenlijk wel zeker, gebeurd na een paar dagen als ze alle dingen uit de bussen e.d. hebben uitgelezen. Kan anders niet verklaren of via mijn reisgeschiedenis achterhalen waarom ik een negatief saldo had.quote:Op maandag 4 januari 2010 20:06 schreef Irritatie100 het volgende:
Als het goed is heb je een tijdelijk abonnement dat geldig is tot 31-01. Ik heb mijne namelijk nog niet geactiveerd, maar kon vanmorgen gewoon inchecken in de bus en tram. En ja, hij heeft nog steeds -4 erop.
Ik 2,5 uur over een rit van 17 kmquote:Op maandag 4 januari 2010 21:04 schreef Irritatie100 het volgende:
Hoop dat het rijden gaat lukken morgen. M'n vader heeft net over een ritje van z'n werk naar huis (20km) 4 uur gedaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |