Een tweede Helmerquote:Op maandag 21 december 2009 21:54 schreef Lindytje het volgende:
[..]
En ik heb er dus al 1, maar daar heb ik nu twee lades in voor mijn lakjes, maar het past niet meer!!
Ik straks ook!!quote:Op maandag 21 december 2009 21:58 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Geweldig!![]()
Ik heb nog even genoeg ruimte denk ik
Hahaha lol.. Maar toch gaan jullie een Helmer kopen? Dan vindt ze het vast niet zo héél ergquote:Op maandag 21 december 2009 22:01 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ik straks ook!!
Ik: weet je wat het gevaar is met een heel lak-kastje?
: Dat ie vol moet...
Ik:![]()
:
![]()
Hahahhahah!!!
Ik denk dat we voor kerst naar de Ikea zijn geweest...
quote:Op maandag 21 december 2009 22:01 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Ik straks ook!!
Ik: weet je wat het gevaar is met een heel lak-kastje?
: Dat ie vol moet...
Ik:![]()
:
![]()
Hahahhahah!!!
Ik denk dat we voor kerst naar de Ikea zijn geweest...
Lindy'squote:Op maandag 21 december 2009 22:02 schreef Nieners het volgende:
[..]. Die mannen toch ook...
de mijne snapt er helemaal niks van en alle kleuren lijken zogenaamd op elkaar.
''Schat, vind je deze mooi?''
- Die heb je toch al?
No way!!quote:Op maandag 21 december 2009 22:07 schreef Maria2.0 het volgende:
Ik mag dus van geluk spreken met mijn kerel. "Ohnee bestel nog maar bij TD hoor! Ja je hebt al wel paars maar die is met glitters en deze is mat! Oh ik zal even meekijken naar wat voor konad plates we gaan bestellen voor je."
Hij kijkt zelfs een half uur op TD rond als ik nog 1 lakje moet en ik niks meer kan kiezen.
Je doet het niet goed.quote:Op maandag 21 december 2009 21:31 schreef Burdie het volgende:.
Vandaag mijn pakketje binnen gehad van OCNail. 3 Konadlakjes en 3 image plates. Maar het werkt niet!!!
Als ik met mijn gewone (OPI) nagellak stempel, werkt het wel (soort van), maar die speciale nagellak: no way. Gewoon NIET!
.
Heeft iemand nog iets nuttigs te zeggen hierover voor ik een boze mail die kant op stuur?.
Nee zo bedoelde ik het nietquote:Op maandag 21 december 2009 22:07 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Lindy'sis geen man
Mijn vriend snapt er ook niks van hoor.. Vooral paarse lak vindt ie vreselijk.. "He getver, heb je nou weer paars op??"En bedankt..
Een half uur? Ik stempel altijd al na een minuutje of 10. Maar ik duw ook niet op de stempel, misschien is dat het verschil?quote:Op maandag 21 december 2009 21:52 schreef Lindytje het volgende:
Gelukt om te stempelen een half uur na 2 lagen lak en 1 laag david! Geen opzij duwen van de lak etc
(enmisschien moet je nog zo'n kastje kopen (een ikea helmer) apart voor de lakjes (moet hem nu delen met pennen, rekeningen, DS en opladers etc...), want je moet nu wel erg proppen!
Dat gaat deze week dus nog geregeld worden
)
Hihi goed plan..quote:Op maandag 21 december 2009 22:13 schreef Nieners het volgende:
[..]
Nee zo bedoelde ik het niet. No way, een man heeft sowieso niet van die mooie nagels
.
Haha awww, ik weet wat je bedoelt.. mijne kan ook zo complimenteus zijn.
Misschien mogen we die van Maria2.0 even lenen?.
Ghehe, nee, ze vindt het niet zo héél erg... ze gunt mij m'n hobby/bevlieging..quote:Op maandag 21 december 2009 22:02 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Hahaha lol.. Maar toch gaan jullie een Helmer kopen? Dan vindt ze het vast niet zo héél erg
Dat zal het verschil zijn.... ik duw volgens mij best hard...quote:Op maandag 21 december 2009 22:14 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Een half uur? Ik stempel altijd al na een minuutje of 10. Maar ik duw ook niet op de stempel, misschien is dat het verschil?
Ik heb het van horen zeggen hoor, ik moet zelf ook nog op zoek.quote:
Ik ken ze. Ze meuren enorm maar ze hebben wel een paar goede kleuren. Soms moet je er iets voor over hebben.quote:Op maandag 21 december 2009 22:38 schreef MissJ het volgende:
whehe leuk om te lezen hoe jullie mannen reageren op jullie nagellakverslaving![]()
Die van mij vindt het prachtig en vraagt zo nu en dan wanneer ik weer een bestelling bij TD ga doenHij ziet het ook echt als ik weer een andere kleur op heb en zegt er dan wat van
![]()
Zijn favoriet is tot nu toe Opi Red![]()
Zoow heb van het weekend 4 cheap ass lakjes gekocht a 1 euri per stuk op de markt van het merk "la femme beauty"
Kennen jullie dat?
Zo nee: niet kopen!!!
Ging net lakken en ik vergaste zowat van de chemische lucht die er vanaf kwam.. echt hoor, dat was echt niet ok gewoon![]()
Weet niet welk ingredient daar voor zorgde, maar ik denk dat ik ze ga weggooien... Tenzij 1 van jullie interesse heeft?
Ik zal morgen even een foto plaatsen van de lakjes.
Ja, de stempel pakt het niet, het lijkt wel of de lak al opgedroogd is voor ik de stempel erop kan drukken. Dat opruwen ga ik eens proberenquote:Op maandag 21 december 2009 21:32 schreef Daph_ het volgende:
Hoe bedoel je het werkt niet met je speciale nagellak? Pakt het niet op de stempel? Dat kun je oplossen door je stempel een beetje op te ruwen door er even met een vijl overheen te gaan.
Dat is niet de tip van de dag, maar van de maand! Nooit bedacht dat ze dat daar ook hebben!quote:Op maandag 21 december 2009 22:12 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
(Tip van de dag! Aceton wordt bij de bouwmarkt per liter verkocht voor ongeveer 2 euro! Veel goedkoper dan bij de drogist dus!)
Wat Mimu ook zegt: Niet miemelen maar doorwerken!quote:Op maandag 21 december 2009 22:47 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ja, de stempel pakt het niet, het lijkt wel of de lak al opgedroogd is voor ik de stempel erop kan drukken.
Dan moet je echt veel sneller werken.quote:Op maandag 21 december 2009 22:47 schreef Burdie het volgende:
[..]
Ja, de stempel pakt het niet, het lijkt wel of de lak al opgedroogd is voor ik de stempel erop kan drukken. Dat opruwen ga ik eens proberen;
Mmmm...als ik haar (ik vind nagellak een haar en geen hem) dan zal ik het melden...maar ik vrees er ook voor.....quote:Op maandag 21 december 2009 22:48 schreef snkr-xxx het volgende:
@ bernies: Ja hij lijkt behoorlijk! Heb deze zelf nog niet gespot bij Claire's vorige week..
Dang, jullie zijn snelquote:Op maandag 21 december 2009 22:49 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Dan moet je echt veel sneller werken.
@bernies: die wil ik!![]()
![]()
Er zit hier geen claires.
Als ik ze vind zal ik er meer meenemen....quote:Op maandag 21 december 2009 22:49 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Dan moet je echt veel sneller werken.
@bernies: die wil ik!![]()
![]()
Er zit hier geen claires.
De konad lak droog juist erg langzaam!quote:Op maandag 21 december 2009 22:53 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dang, jullie zijn snel. Ik had nog twee keer ge-edit!
En ik werk snel, maar droogt die speciale konad-lak sneller ofzo?.
Edit: hier zit een Claires.
Maar ik ben vanmiddag al in de stad geweest. Ik zal de volgende keer eens kijken!
Nah vind er best een paar leuke kleuren bijzitten. Alleen de foto's zuigen echt big-time. Haar nagels zijn ook niet mooi genoeg hiervoor. Plus dat ik meen te hebben gezien dat ze zéker drie lagen nodig heeft (doorschijnende gedeeltes)quote:Op maandag 21 december 2009 20:14 schreef Daph_ het volgende:
VampyVarnish komt met een eigen collectie:
http://www.vampyvarnish.c(...)llection-bb-couture/
Nee die droogt minder snel. Met normale nagellak moet je nóg sneller werken.quote:Op maandag 21 december 2009 22:53 schreef Burdie het volgende:
[..]
Dang, jullie zijn snel. Ik had nog twee keer ge-edit!
En ik werk snel, maar droogt die speciale konad-lak sneller ofzo?.
Edit: hier zit een Claires.
Maar ik ben vanmiddag al in de stad geweest. Ik zal de volgende keer eens kijken!
Maar het is wel stoer om je eigen nagellakcollectie te hebben!quote:Op maandag 21 december 2009 22:55 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
Nah vind er best een paar leuke kleuren bijzitten. Alleen de foto's zuigen echt big-time. Haar nagels zijn ook niet mooi genoeg hiervoor. Plus dat ik meen te hebben gezien dat ze zéker drie lagen nodig heeft (doorschijnende gedeeltes)
Ik ga voor oud en nieuw zelf dus dat is geen probleem.quote:Op maandag 21 december 2009 22:54 schreef bernies het volgende:
[..]
Als ik ze vind zal ik er meer meenemen....
Ik kan trouwens niet naar DLD voor de Soulhuppeldepup van P2, er ligt sneeuw....duh....en als je in DLD een ongeluk krijg in de sneeuw zonder winterbanden dan gaat de verzekering miemelen....en voor een paar lakjes heb ik het niet over.....
Iemand al de kerstcollectie van Essence gespot bij het KV? Of zal dat niks worden?
quote:Op maandag 21 december 2009 20:51 schreef Lindytje het volgende:
(lief gaat lakken, ik: 'je kan nu wel een kleurtje doen, het is toch vakantie' En ze zit nu in de la te rommelen
)
In de openingspost staat:quote:Op maandag 21 december 2009 22:58 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ik ga voor oud en nieuw zelf dus dat is geen probleem.
Lief dat je die claire voor me wilt kopen! Heb je de link naar dat topic op MUA?
En nu ga ik echt die laatste twee nagels vijlen anders wordt het niks meer vanavond.
Ik denk wel dat je die restjes top coat wel bij elkaar kan gooien, ben dit ook van plan met OPI RapiDry aangezien ik nog 2 flesjes met restanten heb staan. Maar ik durf ook niet zo goed, bang dat ik alles stroperig maakquote:Op maandag 21 december 2009 23:00 schreef bernies het volgende:
Twee vraagjes:
Een: Wie weet een goede goudkleurige stempellak voor Konad? Ik zoek zoiets als de Krome Collectie van CG, die vind ik namelijk superfijn stempelen.
Twee: Zou je restjes Seche Vite bij elkaar kunnen kiepen? Ik kan bij een aantal potjes niet meer goed de lak uit het flesje halen. Iemand al eens geprobeerd?
Kan het er misschien ook aan liggen dat ik niet de originele konad-stempel en schraper heb?quote:Op maandag 21 december 2009 22:56 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Nee die droogt minder snel. Met normale nagellak moet je nóg sneller werken.
Als je de stempel hebt opgeruwd en je stempel en plate zijn goed schoon dan is de enige andere verklaring dat je gewoon te langzaam werkt nog.
Verzending kost 15 pondquote:Op maandag 21 december 2009 23:08 schreef bernies het volgende:
Als er nog iemand is die niet weet wat te doen met de kerstbonus:
http://cgi.ebay.com/Clari(...)26otn%3D10%26ps%3D63
Schraper sowieso niet, ik gebruik de originele ook niet, maar een bankpas, dan krijg je geen krassen op de plate.quote:Op maandag 21 december 2009 23:05 schreef Burdie het volgende:
[..]
Kan het er misschien ook aan liggen dat ik niet de originele konad-stempel en schraper heb?.
.
quote:Op maandag 21 december 2009 23:09 schreef Burdie het volgende:
[..]
Verzending kost 15 pond.
Anders had ik het wel gedaan.
Goh mam, zou goed staan onder de kerstboomquote:Op maandag 21 december 2009 23:08 schreef bernies het volgende:
Als er nog iemand is die niet weet wat te doen met de kerstbonus:
http://cgi.ebay.com/Clari(...)26otn%3D10%26ps%3D63
Yep, ik heb de essence set en had idd gelezen dat die vrijwel hetzelfde is als de echte konad.quote:Op maandag 21 december 2009 23:09 schreef bernies het volgende:
[..]
Schraper sowieso niet, ik gebruik de originele ook niet, maar een bankpas, dan krijg je geen krassen op de plate.
Stempel: heb je die van Essence? Werkt ook goed, heb je al een andere konad lak getest? Ligt het misschien aan net dat flesje lak?
hier wel.quote:Op maandag 21 december 2009 22:49 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Dan moet je echt veel sneller werken.
@bernies: die wil ik!![]()
![]()
Er zit hier geen claires.
Mijnquote:Op maandag 21 december 2009 22:07 schreef Daph_ het volgende:
Mijn vriend snapt er ook niks van hoor.. Vooral paarse lak vindt ie vreselijk.. "He getver, heb je nou weer paars op??"En bedankt..
huur? wie heeft er nou een huis nodig als jequote:Op maandag 21 december 2009 23:27 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Mijnvindt Konad echt afschuwelijk. Dat mag ik dus niet
En als ie mn collectie ziet, moppert ie iets over de huur ook nog moeten betalen
quote:Op maandag 21 december 2009 19:37 schreef Debsterr het volgende:
Helliemond is heeeel dicht bij de gekstuuuuhdus dat komt dan wel goed!
quote:
Wildlife! Daar zit ik zelf ook heeeeeeel hard op te azenquote:Op maandag 21 december 2009 23:44 schreef zoeperzazke het volgende:
Als jullie moesten kiezen tussen deze twee kleuren, welke kozen jullie dan?
...
NB ik heb ook China Glaze DV8, maar volgens mij is Reclaim wel héél anders....
Smartass!!!quote:Op maandag 21 december 2009 23:09 schreef bernies het volgende:
Schraper sowieso niet, ik gebruik de originele ook niet, maar een bankpas, dan krijg je geen krassen op de plate.
Mag wel! Bernies kijkt ook voor me maar als ik er twee krijg is het ook niet erg. Raak ik wel weer kwijt.quote:Op maandag 21 december 2009 23:25 schreef Mirjam het volgende:
[..]
hier wel.
kan wel scoren en opsturen naar je als je wil?
okquote:Op dinsdag 22 december 2009 00:26 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Mag wel! Bernies kijkt ook voor me maar als ik er twee krijg is het ook niet erg. Raak ik wel weer kwijt.![]()
@zoep: reclaim.
Alleen die groene is prima.quote:Op dinsdag 22 december 2009 00:51 schreef Mirjam het volgende:
[..]
ok![]()
enkel die groene? of meer wensen?
quote:
Keischattigquote:Op maandag 21 december 2009 20:56 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Zal ik doen!!![]()
(ik vind d'r zooooo lief!!! Sinds een week wil ze ook zelf lakken, ipv dat ik het doe... zit ze hoor, met de ridgefiller...)
Doe mij die ook 1.. Al is 'ie zoooo gelukkig met m'n nepnagels, lekker op z'n rug kriebelenquote:Op maandag 21 december 2009 22:07 schreef Maria2.0 het volgende:
Ik mag dus van geluk spreken met mijn kerel. "Ohnee bestel nog maar bij TD hoor! Ja je hebt al wel paars maar die is met glitters en deze is mat! Oh ik zal even meekijken naar wat voor konad plates we gaan bestellen voor je."
Hij kijkt zelfs een half uur op TD rond als ik nog 1 lakje moet en ik niks meer kan kiezen.
En anders bouw je toch een huis van nagellakjesquote:Op maandag 21 december 2009 23:28 schreef Mirjam het volgende:
[..]
huur? wie heeft er nou een huis nodig als jenagellak
hebt?
quote:Op maandag 21 december 2009 23:08 schreef bernies het volgende:
Als er nog iemand is die niet weet wat te doen met de kerstbonus:
http://cgi.ebay.com/Clari(...)26otn%3D10%26ps%3D63
Claire's Slimey schijnt er tof te zijn, is een lichtere variant van Atlantis. Op Scrangie staat een swatch.quote:Op dinsdag 22 december 2009 01:11 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Alleen die groene is prima.![]()
Ik heb eigenlijk geen idee wat voor kleuren ze verder nog hebben.
Foto's????quote:Op dinsdag 22 december 2009 00:14 schreef Burdie het volgende:
Het werkt.
Dankzij de bankpas en het opruwen!
Heb deze nog niet kunnen vinden bij Claire'squote:Op dinsdag 22 december 2009 08:29 schreef Debsterr het volgende:
Claire's Slimey schijnt er tof te zijn, is een lichtere variant van Atlantis. Op Scrangie staat een swatch.
Ik heb het er al weer af gehaald, heb gisteren alleen maar even getest of het überhaupt werkte met de nieuwe tips. Binnenkort ga ik mijn nagels echt weer helemaal mooi maken, en dan probeer ik wel een fotootje ervan te makenquote:
Die twee paarse linksbovenquote:Op dinsdag 22 december 2009 09:03 schreef Stormqueen het volgende:
en pagina 4 al
Dankzij dit topic word ik arm
Maar een pluspunt: dankzij dit topic heb ik al zes weken geen nagels meer gebeten!
En nog een bestellinkje geplaatstWilde toch wat meer OPI gaan proberen, heb daar nu alleen matte lakken van, maar ik vind het wel fijn spul
Maar nu hou ik er echt mee op!!!!!!
[ afbeelding ]
Herkenbaar.quote:Op maandag 21 december 2009 23:27 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Mijnvindt Konad echt afschuwelijk. Dat mag ik dus niet
En als ie mn collectie ziet, moppert ie iets over de huur ook nog moeten betalen
quote:Op dinsdag 22 december 2009 09:25 schreef Soempie het volgende:
[..]
Herkenbaar.![]()
Ik lees/ kijk al een paar weken mee en dan zie ik vanuit m'n ooghoeken m'n vriend afkeurend kijken.
En er zijn er nog meer die het helemaal niks vinden:
[ afbeelding ]
Steeds nieuwsgierig, maar eenmaal in de buurt trekt hij zo'n vieze smoel.![]()
Maargoed, ik had een vraagje: doe ik iets verkeerd als alles heel lang stroperig blijft? Zeg, een uur? Moet ik dan langer wachten met de verschillende lagen op te smeren? Of minder laagjes? Andere nagellak? Ik kan niet zo heel goed stil zitten en verklooi dan steeds m'n nagellak door ergens tegen te stoten.Misschien heeft iemand hier een gouden tip.
Ja hequote:
ChG 2030 is goudquote:Op maandag 21 december 2009 23:00 schreef bernies het volgende:
Twee vraagjes:
Een: Wie weet een goede goudkleurige stempellak voor Konad? Ik zoek zoiets als de Krome Collectie van CG, die vind ik namelijk superfijn stempelen.
Twee: Zou je restjes Seche Vite bij elkaar kunnen kiepen? Ik kan bij een aantal potjes niet meer goed de lak uit het flesje halen. Iemand al eens geprobeerd?
quote:Op dinsdag 22 december 2009 10:06 schreef Stormqueen het volgende:
En over die vriendjes... die van mij keek ook heel scheef toen mijn eerste TD pakketje binnen kwam. Ik zo: vind je het lelijk? Hij: Mja, je wordt toch niet zo'n schminkpop he? Met van die make-up die breekt als je lacht?![]()
Maar licht roze vindt ie het mooist, want dat valt niet op. Over het geld mag hij niks zeggen, hij is namelijk verslaafd aan geld uitgeven en bestelt maandelijks voor enorme bedragen aan gereedschap (Je wil niet weten hoeveel precisiebeitels er hier al liggen
)
Daar ben ik wel benieuwd naar, A Grape Fit heb ik op mijn lijstje staan namelijk maar Wild Lilac heb ik al..quote:Op dinsdag 22 december 2009 10:10 schreef Debsterr het volgende:
Ik heb geloof ik een dupe gevonden van OPI A Grape Fit.. Wild Lilac van Gosh. Zal binnenkort eens beide smeren en kijken hoe ze er in het echt uitzien, want in het potje zijn ze identiek!
Oh... da's minder ja. Ik kan me ook goed voorstellen dat je thuis niet echt heeeeeeeeel veel zin hebt in werk en dingen schrijven... Succes ermee iig!quote:Op dinsdag 22 december 2009 10:40 schreef Daph_ het volgende:
![]()
Probleem is alleen dat ik niet vooruit te branden ben en er MOET iets af vandaag, moet morgen naar de klant verzonden worden.. Aargh! Kreeg ik gisteren te horen terwijl hij het vorige week al wist, fijn, bedankt..
Ik zie veel te veel leuke nageldingen voorbij komen hier
Ik zit op mijn werk en kan me ook niet concentreren, allemaal van dat gezellige geklets om me heen.quote:Op dinsdag 22 december 2009 10:47 schreef Daph_ het volgende:
Nou ja normaal gesproken kan ik me hier wel goed concentreren als er niemand is, nu niet. Maar ik kan nu ook niet meer werken want mijn mobiel internet doet het niet meer? Gofter
Nou ja. Dat was wel weer genoeg offtopic geneuzel van mijn kant
oeh die zilveren en donker paarsequote:Op dinsdag 22 december 2009 09:03 schreef Stormqueen het volgende:
en pagina 4 al
Dankzij dit topic word ik arm
Maar een pluspunt: dankzij dit topic heb ik al zes weken geen nagels meer gebeten!
En nog een bestellinkje geplaatstWilde toch wat meer OPI gaan proberen, heb daar nu alleen matte lakken van, maar ik vind het wel fijn spul
Maar nu hou ik er echt mee op!!!!!!
[ afbeelding ]
Dat is wel een goede tip. Ik doe nu steeds eerst een laagje op m'n linkerhand en dan rechts, maar dan gebeurt het ook vaak dat ik net tegen het potje met lak stoot met m'n vingers en ik weer opnieuw kan beginnen. Volgens mij smeer ik het er ook veel te dik op, omdat ik anders strepen krijg.quote:Op dinsdag 22 december 2009 09:35 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
![]()
Je kunt beter drie dunne laagjes doen en tussentijds goed laten drogen. Ik lak altijd eerst mijn linkerhand volledig (alle laagjes en TC) en dan pas rechts. Zo heb ik altijd nog 1 hand vrij om iets te pakken of te doen.
Precies hetzelfde als bij mijn vriend. Of lichtroze of blanke lak.quote:Op dinsdag 22 december 2009 10:06 schreef Stormqueen het volgende:
Maar licht roze vindt ie het mooist, want dat valt niet op.
Mijne ook!quote:
ff raden: pamplona purple? Al is die foto dan wel een beetje oversaturatedquote:Op dinsdag 22 december 2009 11:07 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Ja, welke is die donkerpaarse?
Ja die heb ik en hij lijkt wel erg veel op die op de foto's. Goede gok!quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:11 schreef snkr-xxx het volgende:
[..]
ff raden: pamplona purple? Al is die foto dan wel een beetje oversaturated
Louvre me, louvre me not!quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:07 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Ja, welke is die donkerpaarse?
quote:Op maandag 21 december 2009 22:54 schreef bernies het volgende:
Iemand al de kerstcollectie van Essence gespot bij het KV? Of zal dat niks worden?
Echt doen! vind het ook een mooie naam voor een lak.......quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:45 schreef Daph_ het volgende:
* Schrijft Louvre me, louvre me not weer op lijstje *
ik had 'm al op mijn lijstje staan (ik ben een nerd, ik schrijf de lakken die ik mooi vind op papier en als ik ga bestellen loop ik alle lakken die ik heb opgeschreven na door swatches op te zoeken en te schrappen tot ik een X aantal lakken heb) maar blijkbaar vond ik hem toen ik ging bestellen toch wat minderquote:Op dinsdag 22 december 2009 11:48 schreef bernies het volgende:
[..]
Echt doen! vind het ook een mooie naam voor een lak.......
quote:Op dinsdag 22 december 2009 11:49 schreef Daph_ het volgende:
[..]
ik had 'm al op mijn lijstje staan (ik ben een nerd, ik schrijf de lakken die ik mooi vind op papier en als ik ga bestellen loop ik alle lakken die ik heb opgeschreven na door swatches op te zoeken en te schrappen tot ik een X aantal lakken heb) maar blijkbaar vond ik hem toen ik ging bestellen toch wat minder
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |