Al zoveel gedronken dat je de camera niet meer stil kunt houden?quote:Op vrijdag 18 december 2009 19:48 schreef guitarist het volgende:
[..]
[..]
TVP vanuit de kleedkamer van B-town in Boxtel. Leuk zaaltje! http://twitpic.com/u1k0i
Dan moeten we dat even goed timen. Ik ben het grootste gedeelte van de dag behoorlijk druk. Eigenlijk ben ik alleen tussen ongeveer 17:30 en 18:45 thuis en aanspreekbaar. Maar dan kun je wel meteen een hapje mee eten als je dat aan durftquote:Op vrijdag 18 december 2009 23:53 schreef The_Dean het volgende:
Brother! Ik ben misschien morgen in Lelystad [afhankelijk van het weer]... kan ik eventueel de gitaar ook wel oppikken...
Komt goed.quote:Op zaterdag 19 december 2009 02:25 schreef The_Dean het volgende:
Dan hoop ik al weer thuis te zijn
Dan zie ik je tegen de kerst wel verschijnen
Pics?quote:Op vrijdag 18 december 2009 19:43 schreef Ch.J.E_van_Hulthem het volgende:
yes logo van de band gemaakt! nog puntjes op de i, maar begin is er![]()
Ja brrquote:Op zaterdag 19 december 2009 09:08 schreef allsystemshalt het volgende:
Koude gitaarhalzen brrrrrrrrr![]()
Waar?quote:Op zaterdag 19 december 2009 11:45 schreef The_Dean het volgende:
Anders sta je even midden in de file.
A6 voor Lelystad, vanaf het noorden. Maar op het moment dat ik ok drukte reden we weerquote:
x-0-2-2-2-0 is toch niet zo moeilijk?quote:Op zaterdag 19 december 2009 13:24 schreef StephanL het volgende:
wat blijft die gewone A akkoord lastig. De D snaar blijft half gemute klinken.
neequote:Op zaterdag 19 december 2009 13:32 schreef wimjongil het volgende:
[..]
x-0-2-2-2-0 is toch niet zo moeilijk?
| 1 2 3 4 5 6 | A-- D-2 G-3 B-4 e-- |
Klopt foutje met zetten van de vingersquote:Op zaterdag 19 december 2009 13:48 schreef Libelah het volgende:
Dat is geen A-akkoord! Of je hebt je lijntjes verkeerd benoemd.
Ik doe 'm zo:
[ code verwijderd ]
(4 is dus je pink, volgens jouw systeem) Dan kan je je hand iets schever houden ofzo, komen je vingers dichter bij de fret.
Met lange vingers kan een A akkoord best lastig zijn idd.quote:Op zaterdag 19 december 2009 13:45 schreef StephanL het volgende:
[..]
nee
Ik zet mijn vingers zo neer
E ---| ---|
B ---|--3 |
G ---| -2- |
D ---| 1--|
A ---| ---|
E ---| --- |
Waar 123 dus staat voor mijn wijsvinger, middelvinger en ringvinger. Mijn wijsvinger staat dus het verst van de fret af, daarom klinkt die niet zo goed.
| 1 2 3 4 5 6 | B|-2 G|-x D|-2 A|-0 E|-x |
Ik had een vuurkorf in mijn kerstpakket, handig in een appartementquote:Op zaterdag 19 december 2009 11:43 schreef Witchfynder het volgende:
Aw men, kerstborrels zijn echt slopend...
Ik heb een hangmat gekregen voor kerst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |