En hier verderquote:Simpele samenvatting van NWS-FAQ
Generalisaties, discriminatie, stokpaardjes en platitudes hebben we hier allemaal al een keer of tweehonderdduizend gelezen, 'Moslims zijn kut' en 'Obama moet dood' hebben totaal geen toegevoegde waarde in een discussie meer. Posts waar je wat meer je best op doet, zijn leuker om te maken en ook om te lezen, met van die enge dingen als onderbouwingen enzo.
Open je een topic en c/p je een tekst van een site? Dan ook een link naar de site waar je het vandaan hebt. Niet alleen belangrijk om het artikel op waarde te kunnen schatten door users, maar ook omdat er anders veel sneller klachten binnenkomen over plagiaat.
Met alleen een dump van een nieuwsbericht komen topics veel trager en moeilijker op gang. Waar wil je naar toe met het topic? Dat kun je best makkelijk sturen en maakt het ook leuker. En zoals de FAQ zegt; schelden en bashen naar je medeuser vinden we niet tof. Ook niet als je dat denkt te moeten doen in NWS-feedback.
waar mee?quote:
Hier in feedback. Als ik kan bijdragen aan een betere kwaliteit, waarom niet?quote:
dat zegt hij helemaal niet!!!!quote:Op donderdag 17 december 2009 16:56 schreef Gia het volgende:
Ben het met LV eens dat je exposieve relschoppers door de politie laat knallen.
zijn de traantjes alweer opgedroogd?quote:Op donderdag 17 december 2009 18:14 schreef sp3c het volgende:
[..]
dat zegt hij helemaal niet!!!!
ik moet een beetje huilen hiervan hoor
Ik plan een slotje op dat topic met hulp van Disanaquote:Op vrijdag 18 december 2009 07:32 schreef Disana het volgende:
Deze was eerder
Chavez: VS plant aanval op Venezuela met hulp van Nederland
en de mijne kan dicht
Hugo Chávez haalt hard uit naar Nederland
Dit is op z'n minst de tweede keerquote:Op vrijdag 18 december 2009 12:56 schreef ATuin-hek het volgende:
Klimaathoax [Deel 7]
Misschien kan een mod hier maar weer eens naar kijken. Het niveau is ondertussen naar het beschuldigen van het hebben van geestesziektes afgezakt.
Hij heeft volgens mij al 3-4 keer slechts met een "quote:
quote:Op vrijdag 18 december 2009 18:09 schreef sp3c het volgende:
ik kijk er later op de avond even naar
nutteloos gebrabbel heb ik verwijderd
Dat probeer ik juist te voorkomen, want zo sneeuwen de posts die wel ontopic zijn onder.quote:Op vrijdag 18 december 2009 19:38 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Je kan lullen wat je wilt, maar het draait meestal wel op uit op dezelde discussie.
off topic is vaak ook on topic. voor de goede lezers.quote:Op vrijdag 18 december 2009 19:49 schreef KoosVogels het volgende:
Oke, doe wel weer normaal.![]()
Snap het wel overigens. Maar soms kunnen off-topic discussies best boeiend zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |