FOK!forum / Gaming / [GAM SC #223] Correctemundo!
Nebowoensdag 16 december 2009 @ 15:24
Omdat ik net Pulp Fiction heb gekeken




Poit: De oldbie in de slowchat. Ziet zich als pater familias van de slowchat en is dit eigenlijk ook. Heeft een klein vierkant gedeukt autootje waar meer aan mankeert dan aan een lelijke kreupele bejaarde met chronische diarree.
Rossdale: De slowchatter die af en toe eens binnen komt hupsen en daarna weer even afwezig is. Heeft de bril van Spanky gestolen en misbruikt indien nodig zijn modrechten. Houdt koei 's nachts wakker met zijn imitatie van disjfa.
Lyzio: De boerse slowchatter. Viert fanatiek vasteloavend ofzoiets en is coach van iets. Heeft de Mexicaanse griep meegenomen van zijn vakantie. Koning der koningen door in het bezit te zijn van een heuze tap! Oprichter van het LBF! ALL HAIL!
Misan: De heel erg slowchatter die niet zo heel erg slowchatter meer is. Heeft sinds kort net als de rest geen sociaal leven meer en is de opperbal uit de slowchat. Verder is het leuk om te melden dat de beste man geen geduld heeft en er vanuit gaat dat niemand een nieuw topic opent en dus zelf maar faalt door het dubbel te doen waarna Nebo boos op hem moet worden en het topic weer moet sluiten terwijl hij veel betere dingen te doen heeft en dus Misan een potje zal moeten squashen met Nebo om de furie van hem te mogen ervaren.
koei: De leukste slowchatter. Zorgt altijd voor een vrolijke noot en is de favoriete gesprekspartner van iedereen. Maakt daarnaast ook hele mooie OP's.
Pettigrew81: De workaholic slowchatter. Heeft drie of twee baantjes en heeft daarnaast nog tijd over voor zijn haat/liefde-verhouding met AQuila.
disjfa: De oudste slowchatter. Met zijn bijna veertig jaren heeft hij AQuila in shock gebracht. Houdt van mensen beledigen en heeft een grote collectie vreemde plaatjes. Heeft een haat-liefde verhouding met Lyzio en is daarnaast de grootste snurker uit de SC, hoewel Rossdale een goede tweede is!
Reintji: De recreatieve slowchatter. Maakt toffe X-ray foto's en is daarmee wereldberoemd geworden. De Tshirts zijn voor veel geld te koop bij Lennie.
Edwinuss: De apartste slowchatter. In de letterlijke betekenis van het woord. Verzint regelmatig verhalen over filmpjes van vreemdgaande vriendinnen, katten die stikken in kabels en huisgenoten die hem bedreigen. Heeft tevens de neiging om slappe beats te maken en is fanatiek UI bouwer.
Fallen: De mysterieuze slowchatter. Gaat hardlopen op zondagochtend vroeg en zet slakjes overeind bij de padvinderij. Heeft irl HIMYM-momenten in de supermarkt inclusief het bijbehorende FAIL.
lkb9000: De slowchatter met tunnel. Heeft een eigen tunnel waar hij geld doorheen stopt en waar Poit jaloers op is. Doet een kunstzinnige opleiding en is dan ook een beetje 'apart'.
Tain: De terug van weggeweest slowchatter! Is na een lange afwezigheid plots weer opgedoken en werkt nu als ambtenaar 'kneiterhard'! Tevens zit er een steekje los bij hem en vooral wat steekjes in zijn knie en wordt hij regelmatig voor knulliebullie uitgemaakt.
Socialdisorder: De lange slowchatter. Met zijn 3,91 is deze reus meer dan groot, hij is GIGANTISCH!! Daarnaast houdt ie erg van gesprekken met zn vriendinnetje hier in de SC voeren, en van slechte muziek!
Nebo: De hattrick slowchatter. Heeft na vele pogingen eindelijk een nieuw SC-topic aan mogen maken en scoorde vlak daarna ook gelijk een hattrick. Inmiddels al meerdere topics op zijn naam staan, ondanks dat Misan probeert te snipen. Mag alleen nog maar aangelengde tequila's drinken.
GameBabe: De hoi-dag slowchatter die haar naam waar maakt. Met haar driedubbele leven is zij een sporadisch bezoekster. Ondanks haar uiterlijk dient men niet te zoetsappig over haar te denken aangezien ze je aars whooped met een ferme chokehold.
RitseB: De broekie slowchatter, zijn leeftijd wordt door disjfa gecompenseerd. Zet dit jaar zijn eerste stapjes in de grote enge wereld en kent truukjes om voor 5 cent gratis koffie te krijgen...
De_Kok: De culinaire slowchatter. Zit onder de plak bij Poit en heeft een veel te grote TV voor z'n kamer. Daarnaast heeft hij ook nog een kneiter geil zusje waarvan hij geen foto's wil posten. Is beroemd om zijn kwaliteiten in SingStar.
Skychat: De onfatsoenlijke slowchatter. Heeft zichzelf niet fatsoenlijk voorgesteld dus mag eigenlijk ook nog niet in de OP!
Gamer_V: De verdwaalde slowchatter. Vraagt zich af wat hij hier eigenlijk doet, maar probeert in te burgeren. Heeft een stiekem fetisj voor tvp's. Niemand weet hoe Victor precies heet (Vincent), maar bijnamen als Vladimir en Valentijn heeft hij des te meer. Is betrapt op breezers in de winkel kopen voor 'anderen'.
AQuila360: De minst gewaardeerde slowchatter. Iedereen vindt hem maar irritant maar dat deert hem niet. Gaat spelen in de film van Emarwii en is zijn grootste fan. Was sinds #99 verdwenen uit de SC maar kwam jammer genoeg terug in #126 Doet niet meer mee
Nick-GizMo: Woont in de buurt van het oude huis van Yvon Jaspers. Is het groentje van de club!

In memoriam:

SpankmasterC: De slowchatter die zegt altijd bezig te zijn maar dat eigenlijk nooit is. Heeft als vreemde hobby het in de magnetron opwarmen van dode kraaien en staat voor alles open behalve voor poep opvangen in een zakje en daar vieze dingen mee doen. Meester Freddie!
Lani: De vrouwelijke slowchatter. Houdt van Christian Bale met zo min mogelijk kleding aan, maar lieve ratjes zijn een goed alternatief. Neemt Poit niet mee op vakantie.
SummerBreeze: De breezerslet slowchatter. Is de breezerslet van SD en heeft een decolleté waar de Grand Canyon jaloers op is. Naast lustobject op zowel werk als de SC wordt ze gezien als de wijze lieve vrouw waarmee je geen ruzie wilt maken. Of dit komt daar haar foxy voorkomen of het feit dat ze een GVR als vriend heeft is niet duidelijk.
larry_flynt: De slowchatter met grootheidswaanzin. Denkt dat hij die andere Hugh Hefner is, maar spreekt/schrijft wel verdomd goed Nederlands voor een Amerikaan.
CraniuM: Deze jongen met hoofdletter M op het einde ja. De nieuwste en meest frisse SC'er die er op dit moment is. Hij heeft meteen zijn stempel gedrukt door in no time een topic vol te kankeren met Edwinuss.

DE OP IS HIER TE VINDEN

[ Bericht 98% gewijzigd door Nebo op 16-12-2009 16:36:28 ]
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 15:28
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 15:36
The boat that rocked aan 't kijken
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 15:48
Tainwoensdag 16 december 2009 @ 16:09
quote:
Op woensdag 16 december 2009 15:36 schreef lkb9000 het volgende:
The boat that rocked aan 't kijken
GoW 1 aan het spelen
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 16:12
Heerlijk, thuis komen en vier plakaten kattenkots aantreffen Volgens mij was er eentje niet helemaal lekker Gelukkig bijna allemaal op het zeil in de keuken dus de schade valt mee!
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 16:22
quote:
Op woensdag 16 december 2009 16:12 schreef koei het volgende:
Heerlijk, thuis komen en vier plakaten kattenkots aantreffen Volgens mij was er eentje niet helemaal lekker Gelukkig bijna allemaal op het zeil in de keuken dus de schade valt mee!
Katten zijn toch vaak aardig met dat soort dingen. Onze oude kat was een keer perongeluk de hele nacht opgesloten in de huiskamer, waar de kattenbak niet stond, en toen had ie heel netjes op een plastic zak gepist

Keihard Hollywood Undead knallen
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 16:27
quote:
Op woensdag 16 december 2009 15:43 schreef Misan het volgende:
oh ja heb je nog een foto van de sneeuw gemaakt lenniej?








In het centrum is het witter!
Misanwoensdag 16 december 2009 @ 16:28
Gewoon dot topic helemaal niet gezien
Nebowoensdag 16 december 2009 @ 16:36
Ik heb de OP even aangepast bij jou en mij Misan!
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 16:37
Lennie, je moet wel gratis kadootjes doorsturen in Farmville! Anders groeit mijn kerstboom nooit
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 16:39
quote:
Op woensdag 16 december 2009 16:37 schreef koei het volgende:
Lennie, je moet wel gratis kadootjes doorsturen in Farmville! Anders groeit mijn kerstboom nooit
Ik ben een beetje klaar met farmville, al dat geklik Maar ik zal wel kadootjes sturen
SpankmasterCwoensdag 16 december 2009 @ 16:39
sorry jongens dat ik dood ben, maar jullie gaan me veel te snel, ich halte das nicht mehr bei und so!
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 16:48
hihi, mn kat ligt op schoot, voor mn laptop, schrikt hij van mn Farmville-geit die opeens gaat mekkeren

En Lani mag trouwens wel weer van het in memoriamlijstje af, die heeft zich gisteren weer gemeld!
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 16:49
quote:
Op woensdag 16 december 2009 16:48 schreef koei het volgende:
hihi, mn kat ligt op schoot, voor mn laptop, schrikt hij van mn Farmville-geit die opeens gaat mekkeren
Nick-GizMowoensdag 16 december 2009 @ 16:59
Ikb!
Alweer foto's van sneeuw? Of zijn deze nieuwer?
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 17:07
quote:
Op woensdag 16 december 2009 16:59 schreef Nick-GizMo het volgende:
Ikb!
Alweer foto's van sneeuw? Of zijn deze nieuwer?
Misan vroeg in zijn dubbele nieuwe topic om de fotos dus ik dacht ik post ze nog een keer
AQuila360woensdag 16 december 2009 @ 17:44
Kutner is dood
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 17:45
quote:
Op woensdag 16 december 2009 17:44 schreef AQuila360 het volgende:
Kutner is dood
Wie?
AQuila360woensdag 16 december 2009 @ 17:47
Kutner



[ Bericht 37% gewijzigd door AQuila360 op 16-12-2009 17:54:18 ]
AQuila360woensdag 16 december 2009 @ 17:54
Lenny ik heb trouwens Mini Ninjas met 75 % winst verkocht
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 17:56
quote:
Op woensdag 16 december 2009 17:54 schreef AQuila360 het volgende:
Lenny ik heb trouwens Mini Ninjas met 75 % winst verkocht
AQuila360woensdag 16 december 2009 @ 17:57
En wat zeg je over Kutner ??
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 17:57
quote:
Op woensdag 16 december 2009 17:57 schreef AQuila360 het volgende:
En wat zeg je over Kutner ??
Roiwoensdag 16 december 2009 @ 18:00
Hoi ik ben nieuw hier
AQuila360woensdag 16 december 2009 @ 18:01
quote:
Op woensdag 16 december 2009 17:57 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Heb je nog meer er over te zeggen misschien?
Tainwoensdag 16 december 2009 @ 18:03
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:00 schreef Roi het volgende:
Hoi ik ben nieuw hier
Nietus!
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 18:07
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:01 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Heb je nog meer er over te zeggen misschien?
Ik kijk geen houzzze
Roiwoensdag 16 december 2009 @ 18:08
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:03 schreef Tain het volgende:

[..]

Nietus!
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 18:09
GameBabewoensdag 16 december 2009 @ 18:09
Maar jongens, mannen is pak/smoking zijn cool! En er is niets mis met metromannen

Morgen moet ik helemaal naar eindhoven Vrijdag en zaterdag feestjes bouwen en dan twee weken uitslapen
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 18:11
Doe mij maar sweatpants en bereklauw-sloffen
Pettigrew81woensdag 16 december 2009 @ 18:12
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:09 schreef GameBabe het volgende:
Maar jongens, mannen is pak/smoking zijn cool! En er is niets mis met metromannen

Morgen moet ik helemaal naar eindhoven Vrijdag en zaterdag feestjes bouwen en dan twee weken uitslapen
Zal best, maar mij staat het in IIG niet. En bij de apotheek zullen ze me alleen maar raar aankijken.

Over 2 weken voer ik daar ook de betalingen uit Ik krijg er steeds meer taken bij Als het zo door gaat run ik de zaak nog
AQuila360woensdag 16 december 2009 @ 18:14
Mij staat een pak super goed

En terecht
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 18:15
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:14 schreef AQuila360 het volgende:
Mij staat een pak super goed

En terecht
PICS
GameBabewoensdag 16 december 2009 @ 18:16
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:12 schreef Pettigrew81 het volgende:

[..]

Zal best, maar mij staat het in IIG niet. En bij de apotheek zullen ze me alleen maar raar aankijken.

Over 2 weken voer ik daar ook de betalingen uit Ik krijg er steeds meer taken bij Als het zo door gaat run ik de zaak nog
Daar geloof ik niet zo in, als je een kleur pak en een model pak hebt die goed bij je past moet het wel staan!
Of zie ik dan iets over het hoofd?

Goed bezig op je werk, maak je maar onmisbaar
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 18:17
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:09 schreef GameBabe het volgende:
Maar jongens, mannen is pak/smoking zijn cool! En er is niets mis met metromannen

Morgen moet ik helemaal naar eindhoven Vrijdag en zaterdag feestjes bouwen en dan twee weken uitslapen
Eens met GameBabe! Mannen in pak Sowieso zijn overhemden ook al goed want die hebben knoopjes!
GameBabewoensdag 16 december 2009 @ 18:17
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:14 schreef AQuila360 het volgende:
Mij staat een pak super goed

En terecht
Mij ook wel Mantelpakjes daarentegen Korte rokjes op het strand dan weer wel, en nee daar krijgen jullie geen pics van.
GameBabewoensdag 16 december 2009 @ 18:18
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:17 schreef koei het volgende:

[..]

Eens met GameBabe! Mannen in pak Sowieso zijn overhemden ook al goed want die hebben knoopjes!
Die knoopjesfetish heb ik dan wat minder. Ik vind dat pakken de mannelijke vorm mooier accentueren dan de standaard truien/shirts
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 18:22
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:18 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Die knoopjesfetish heb ik dan wat minder. Ik vind dat pakken de mannelijke vorm mooier accentueren dan de standaard truien/shirts
Ja, dat sowieso, maar knoopjes zijn leuk om open te maken
GameBabewoensdag 16 december 2009 @ 18:23
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:22 schreef koei het volgende:

[..]

Ja, dat sowieso, maar knoopjes zijn leuk om open te maken
Ik ken alleen maar mannen in overhemden die in mijn buurt hun kleren aan behoren te houden (collega's enzo)
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 18:24
Zonet een magnetron lasagna van euroshopper voor 1euro gegeten was best te doen
Nick-GizMowoensdag 16 december 2009 @ 18:25
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:09 schreef GameBabe het volgende:
Maar jongens, mannen is pak/smoking zijn cool! En er is niets mis met metromannen

Morgen moet ik helemaal naar eindhoven Vrijdag en zaterdag feestjes bouwen en dan twee weken uitslapen
wtf wist niet eens dat er zoveel mensen hier in de buurt komen

eindhoven is sowieso al tijd geleden!
AQuila360woensdag 16 december 2009 @ 18:25
Ik heb ook mooie truien hoor (_@)@
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 18:25
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:23 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Ik ken alleen maar mannen in overhemden die in mijn buurt hun kleren aan behoren te houden (collega's enzo)
bij collega's is het idd wel zo prettig als de knoopjes dicht blijven
GameBabewoensdag 16 december 2009 @ 18:26
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:24 schreef lkb9000 het volgende:
Zonet een magnetron lasagna van euroshopper voor 1euro gegeten was best te doen
Lasagne is lekker , magnetron lasagne zou ik geen lasagne willen noemen... Eerder een mix van deeg en tussenspul wat er lichtelijk uitziet als lasagne.
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 18:27
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:26 schreef GameBabe het volgende:

[..]

Lasagne is lekker , magnetron lasagne zou ik geen lasagne willen noemen... Eerder een mix van deeg en tussenspul wat er lichtelijk uitziet als lasagne.
Heb je gelijk in ja, maar kan alsnog best lekker zijn
GameBabewoensdag 16 december 2009 @ 18:30
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:27 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Heb je gelijk in ja, maar kan alsnog best lekker zijn
zolang je het niet interpreteert als lasagne wel Ik ga weer eens uit te trein stappen en wat te eten regelen, ik twijfel tussen pizza, wokspul of roerbak aardappelen en groente...

Lastig allemaal.
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 18:33
Pizza
AQuila360woensdag 16 december 2009 @ 18:34
http://www.dumpert.nl/med(...)eens_een_insect.html

Grappig!
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 18:34
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:33 schreef koei het volgende:
Pizza
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 18:35
The Boat that Rocked is zo'n fucking vette film
Sigmund666woensdag 16 december 2009 @ 19:45
Heb hem nog niet gezien. Daarom TVP
Fallenwoensdag 16 december 2009 @ 20:41
Ik wil ook weer eens een film gaan kijken... misschien ga ik wel naar Avatar..
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 20:45
quote:
Op woensdag 16 december 2009 19:45 schreef Sigmund666 het volgende:
Heb hem nog niet gezien. Daarom TVP
Echt kijken, erg toffe film!
Of heb je het over Pulp Fiction ipv The Boat that Rocked?
In dat geval:
Echt kijken, erg toffe film!
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 20:47
Ik ga de 30e naar avatar 3D met mn (schoon)zussen. Ben benieuwd, vond de voorstukjes niet echt geweldig eigenlijk
AQuila360woensdag 16 december 2009 @ 20:48
quote:
Op woensdag 16 december 2009 20:47 schreef koei het volgende:
Ik ga de 30e naar avatar 3D met mn (schoon)zussen. Ben benieuwd, vond de voorstukjes niet echt geweldig eigenlijk
Het lijkt me ook geen film voor je schoonzussen

Mij lijkt die film ook niet tof omdat het verhaal volgens mij achterlijk is en die blauwe wezens zijn niet tof genoeg op de een of andere manier
AQuila360woensdag 16 december 2009 @ 20:55


koeiwoensdag 16 december 2009 @ 21:01
quote:
Op woensdag 16 december 2009 20:48 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Het lijkt me ook geen film voor je schoonzussen

Mij lijkt die film ook niet tof omdat het verhaal volgens mij achterlijk is en die blauwe wezens zijn niet tof genoeg op de een of andere manier
Hoezo niet? Ze kunnen over het algemeen fantasy films wel waarderen (en het was hun eigen idee ipv de ladiesnight)

Volgens mij wordt het gewoon een standaard verhaaltje. Soldaat moet de arme mensen wegwerken. Soldaat krijgt medelijden en gaat stiekem de arme mensen helpen. Arme mensen overwinnen. Alleen zijn de arme mensen in dit geval blauwe aliëns.
Fallenwoensdag 16 december 2009 @ 21:04
quote:
Op woensdag 16 december 2009 21:01 schreef koei het volgende:

[..]

Hoezo niet? Ze kunnen over het algemeen fantasy films wel waarderen (en het was hun eigen idee ipv de ladiesnight)

Volgens mij wordt het gewoon een standaard verhaaltje. Soldaat moet de arme mensen wegwerken. Soldaat krijgt medelijden en gaat stiekem de arme mensen helpen. Arme mensen overwinnen. Alleen zijn de arme mensen in dit geval blauwe aliëns.
mja, volgens mij is dat het wel.... niet heel boeiend, maar kan nog altijd wel vermakelijk zijn. Zeker in 3D.
Sigmund666woensdag 16 december 2009 @ 21:05
quote:
Op woensdag 16 december 2009 20:47 schreef koei het volgende:
Ik ga de 30e naar avatar 3D met mn (schoon)zussen. Ben benieuwd, vond de voorstukjes niet echt geweldig eigenlijk
Ik heb hem vanochtend gezien! zien zien zien zien
(nog voordat ie om 14.00 voor iedereen ging draaien )

Ik heb connecties jeweet!

Kan je verzekeren dat de film geweldig is. Hoewel de hoofdrolspeler ruk acteerde in Terminator Salvation was ie hier best te pruimen. Prachtfilm met prachteffecten en mooie betoverende grafische 3D achtige shit

(zo kut dat er maar 2 IMAX theaters zijn in Nederland )
Tainwoensdag 16 december 2009 @ 21:28
Sowieso het zijn smurfen dus dat moet wel tof zijn
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 21:28
Ik ben één keer naar een Imax film geweest maar vond het niks bijzonders eigenlijk. 3D vind ik wel leuk, maar Imax is echt het extra geld niet waard
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 22:18
De Japanse K3

Poitwoensdag 16 december 2009 @ 22:27
quote:
Op woensdag 16 december 2009 13:53 schreef Rossdale het volgende:

[..]

Je gaat terug naar Gouda?
SPOILER
Sorry, die moest gewoon echt
RitseBwoensdag 16 december 2009 @ 22:55
Hoi, doei
lkb9000woensdag 16 december 2009 @ 23:00
Nick-GizMowoensdag 16 december 2009 @ 23:01
quote:
Op woensdag 16 december 2009 21:01 schreef koei het volgende:

[..]

Hoezo niet? Ze kunnen over het algemeen fantasy films wel waarderen (en het was hun eigen idee ipv de ladiesnight)

Volgens mij wordt het gewoon een standaard verhaaltje. Soldaat moet de arme mensen wegwerken. Soldaat krijgt medelijden en gaat stiekem de arme mensen helpen. Arme mensen overwinnen. Alleen zijn de arme mensen in dit geval blauwe aliëns.
dat is idd een standaard!
Maar goed, ik wil hem nog wel zien, alleen al om te zien of dit echt weer een baanbrekende film is, net zoals volgens vele the matrix was! ( al heb ik die nooit gezien )
De_Kokwoensdag 16 december 2009 @ 23:49
quote:
Op woensdag 16 december 2009 18:24 schreef lkb9000 het volgende:
Zonet een magnetron lasagna van euroshopper voor 1euro gegeten was best te doen


Dat kun je niet menen!

Moet ik anders Lasagne maken voor het feestje bij Poit thuis?
koeiwoensdag 16 december 2009 @ 23:54
quote:
Op woensdag 16 december 2009 23:49 schreef De_Kok het volgende:

[..]



Dat kun je niet menen!

Moet ik anders Lasagne maken voor het feestje bij Poit thuis?
Dan krijgen we straks lasagne met worstjes
Poitwoensdag 16 december 2009 @ 23:55
quote:
Op woensdag 16 december 2009 23:54 schreef koei het volgende:

[..]

Dan krijgen we straks lasagne met worstjes
De_Kokwoensdag 16 december 2009 @ 23:57
Ik snap het al koei, voor jou moet ik gewoon een diepvries pizza halen
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 00:00
quote:
Op woensdag 16 december 2009 23:57 schreef De_Kok het volgende:
Ik snap het al koei, voor jou moet ik gewoon een diepvries pizza halen
met een dressing van knakworsten en kaas.
koeidonderdag 17 december 2009 @ 00:02
quote:
Op woensdag 16 december 2009 23:57 schreef De_Kok het volgende:
Ik snap het al koei, voor jou moet ik gewoon een diepvries pizza halen
Ach, die smaakte prima vorige keer
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 00:04
Ja uiteraard, ligt er ook aan wie hem in de oven stopt etc
koeidonderdag 17 december 2009 @ 00:06
Ja, daar zijn duidelijk goede kookskills voor nodig!
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 00:12
Maar je houd niet van worstjes begrijp ik?
koeidonderdag 17 december 2009 @ 00:16
Jawel hoor Alleen de combinatie van pasta met worstjes is een beetje raar
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 00:18
Ja dat zei je toen ook al! Nog steeds niet geprobeerd? Het is gewoon vlees hoor, en pasta met vlees is niet raar.
koeidonderdag 17 december 2009 @ 00:19
Nee, ik kook alleen maar uit pakjes thuis, en ze verkopen geen mix voor pasta met worstjes
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 00:20
quote:
Op woensdag 16 december 2009 23:49 schreef De_Kok het volgende:

[..]



Dat kun je niet menen!

Moet ik anders Lasagne maken voor het feestje bij Poit thuis?
Onder andere, ja
koeidonderdag 17 december 2009 @ 00:21
Ik suck echt in flipperen Binnen 1 minuut 4 ballen weg. En die minuut is inclusief het wegschieten van de bal
Misandonderdag 17 december 2009 @ 00:22
Uitpakfeestje was leuk
koeidonderdag 17 december 2009 @ 00:29
hoe kan dat nou, met alleen een Wii...
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 00:35
slaaptijd..
koeidonderdag 17 december 2009 @ 00:36
Trusten Poitje
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 00:37
Trustre Poit
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 00:38
trusten
Geej je je zusje een dikke nachtzoen van me meneer de kok??
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 00:44
Is ze niet bij jou thuis dan?
Fallendonderdag 17 december 2009 @ 00:48
quote:
Op donderdag 17 december 2009 00:44 schreef De_Kok het volgende:
Is ze niet bij jou thuis dan?
sorry
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 00:49
quote:
Op donderdag 17 december 2009 00:48 schreef Fallen het volgende:

[..]

sorry
Geef niet broeder, delen mag binnen familie toch?
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 00:51
Jahoor. Ik vind dit niet kunnen.
Fallendonderdag 17 december 2009 @ 00:51
Ja, maar we gaan nu slapen.
Morgen weer een dag-deel.

Poitdonderdag 17 december 2009 @ 00:52
quote:
Op donderdag 17 december 2009 00:51 schreef De_Kok het volgende:
Jahoor. Ik vind dit niet kunnen.
sinds wanneer heb jij daar een mening over??
Ik ga nu ook echt m'n nest in. Latertje!
koeidonderdag 17 december 2009 @ 00:56
quote:
Op donderdag 17 december 2009 00:52 schreef Poit het volgende:

[..]

sinds wanneer heb jij daar een mening over??
Ik ga nu ook echt m'n nest in. Latertje!
Ik ga met je mee! Morgenochtend weer werken

Trusten allemaal!
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 01:00
Jahoor iedereen naar bed. Ik ga dan ook maar zo
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 01:00
Weltrusten Koei :
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 01:07
homos
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 01:10
ik ben er nog, wachten tot me rijst groeit
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 01:11
zijn er nog meer sites als threadless.com? Ben beetje aant kijken maar kan geen keuze maken ze hebben zoveel
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 01:15
quote:
Op donderdag 17 december 2009 01:11 schreef De_Kok het volgende:
zijn er nog meer sites als threadless.com? Ben beetje aant kijken maar kan geen keuze maken ze hebben zoveel
Dus wil je meer sites zodat de keuze nog moeillijker wordt?
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 01:17
ja
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 01:27
die ik leuk vind zijn allemaal sold out
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 01:52
koeidonderdag 17 december 2009 @ 01:54
Deze is tof Kok: http://www.threadless.com/product/950/A_Birth_Day

Die heb ik in het grijs en veel complimentjes over gehad

en ja, ik lig in bed
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 01:57
Ja ik zag em staan! Foto van jou met tshirt aan in mijn Pmbox?
koeidonderdag 17 december 2009 @ 01:59
Die heb ik nog wel zelfs Even kijken of die ook op mn laptop staat
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 02:02
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 02:07
koeidonderdag 17 december 2009 @ 02:08
Ik heb ook nog een foto waarop hij half staat en ik heel stoer ben:

Roidonderdag 17 december 2009 @ 02:10
Hoi ik ben nieuw hier
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 02:10
alweer?
koeidonderdag 17 december 2009 @ 02:12
Ja, je kent Roi toch wel Kok? Die heeft een korte termijn geheugen van een halve minuut....
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 02:13
Spambot?
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 02:16
Haal die sticker eens van je zonnebril af koei
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 02:17
Ik heb er nu 2 maar ik wil meer aangezien ze in de aanbieding zijn.
koeidonderdag 17 december 2009 @ 02:18
Nee, die sticker is juist stoer! Kun je zien dat het een Oakley is! (een echte namaak!)
koeidonderdag 17 december 2009 @ 02:22
Moet ik je nog meer foto's door gaan sturen Kok?
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 02:24
Stuur maar
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 02:32
ARghhghh terwijl ik aan het uitzoeken is de koe + ei tshirt uitverkocht geraakt. Daar gaat onze date
koeidonderdag 17 december 2009 @ 02:34


Nou kunnen we niet meer net doen alsof we tweeling zijn

Moeten we een ander zelfde shirt bestellen
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 02:37
Wat jammer, ik vond dat een van de leukste
koeidonderdag 17 december 2009 @ 02:39
Deze is ook tof: http://www.threadless.com/product/167/Nuts

Die hadden ze eerst in het rood, maar niet in mijn maat, en daarna is hij lelijk grijs geworden, dus ik wacht op een volgende print ervan die wel een leuke kleur shirt heeft...
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 02:42
Damn t is hier nu absurd wit buiten, ligt wel 10cm sneeuw minstens
koeidonderdag 17 december 2009 @ 02:44
Hier nog helemaal niks. Komt vast morgen ochtend op het moment dat ik naar mn werk moet fietsen

Het is hier nu ook wit, maar een heel dun laagje. Dat wordt leuk naar mn werk fietsen morgen ochtend
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 02:44
Die heb ik ook besteld

Deze vond ik ook leuk, maar helaas uitverkocht
http://select.threadless.com/product/1565/Mr_Scruff/Ninja_Tuna
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 02:46
Ik ga naar bed nu, weltrusten
koeidonderdag 17 december 2009 @ 02:50
Die is ook leuk idd!

http://www.threadless.com/product/606/We_re_on_the_same_level

Ze hadden overigens ook altijd een lichtblauwe met een soort van wereldbol erop. Die was ook erg tof, maar ik kende iemand die dat shirt ook had dus dan koop ik hem niet Kan hem nu alleen even niet terug vinden.
koeidonderdag 17 december 2009 @ 02:52
Trusten Kok!
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 03:01
moi
koeidonderdag 17 december 2009 @ 03:05
oui!
Misandonderdag 17 december 2009 @ 07:40
Mogge! Alles is mooi wit buiten
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 08:24
quote:
Op donderdag 17 december 2009 07:40 schreef Misan het volgende:
Mogge! Alles is mooi wit buiten
en hier ook !
Leuk vertraging !
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 08:25


Kijk dit ff allemaal!

Emar wou een band beginnen voordat hij aan DGVF begon en aangezien jullie van die muziek tjappies zijn is dat tof voor jullie.... toch?

En hier GEEN sneeuw YES

-UPDATE-

Hij gaat een kookprogramma beginnen

Gebakken ei met kipkruiden
Taindonderdag 17 december 2009 @ 08:47
Mogguh

Spam
quote:
Een mooie dag verder! lieve vriend

Tijd vliegt, is de kerst nadert, Wij willen graag met u samenwerken. Wij zijn een toonaangevende producent van elektronica. Dus als u producten bestellen, sturen wij een andere gratis.
[knip]
Gelieve vangst de beste kans om uw bedrijf te verbeteren verdienen ook meer winst.

Verwijder de beugel wanneer u onze website bezoekt
koeidonderdag 17 december 2009 @ 09:16
Het is echt stil hier. alle bejaarden blijven thuis volgens mij. ik ben wel zonder vallen op mn werk gekomen dus dat valt weer mee! maar het is wel spekglad overal, zeker met de fiets
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 09:25
freaky chineze dora the explorer kloon op tv zonet
Nebodonderdag 17 december 2009 @ 09:28
Tering wat een gala zeg!
Taindonderdag 17 december 2009 @ 09:29
quote:
Op donderdag 17 december 2009 09:16 schreef koei het volgende:
Het is echt stil hier. alle bejaarden blijven thuis volgens mij. ik ben wel zonder vallen op mn werk gekomen dus dat valt weer mee! maar het is wel spekglad overal, zeker met de fiets
Hadden ze bij jou in de buurt ook al niet gestrooid?
Taindonderdag 17 december 2009 @ 09:30
Even wat warmte in koude tijden
Misandonderdag 17 december 2009 @ 09:41
quote:
Op donderdag 17 december 2009 09:28 schreef Nebo het volgende:
Tering wat een gala zeg!
om half tien wakker zijn na een gala

hoe was het?
Misandonderdag 17 december 2009 @ 09:41
quote:
Op donderdag 17 december 2009 08:24 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

en hier ook !
Leuk vertraging !
ik had om half 8 de trein van 7 uur, geen vertraging voor mij dus
Nebodonderdag 17 december 2009 @ 10:02
quote:
Op donderdag 17 december 2009 09:41 schreef Misan het volgende:

[..]

om half tien wakker zijn na een gala

hoe was het?
Ja man, ik heb zo weer een afspraak. Het was echt heerlijk, na een uur kon je al een buikslide over de vloer maken, zo veel drank lag er al
Misandonderdag 17 december 2009 @ 10:06
quote:
Op donderdag 17 december 2009 10:02 schreef Nebo het volgende:

[..]

Ja man, ik heb zo weer een afspraak. Het was echt heerlijk, na een uur kon je al een buikslide over de vloer maken, zo veel drank lag er al
ik bedoelde meer dat ik meestal rond half tien thuis kwam
had iedereen zich aan de dresscode gehouden? of waren er veel met das om?
Nebodonderdag 17 december 2009 @ 10:41
quote:
Op donderdag 17 december 2009 10:06 schreef Misan het volgende:

[..]

ik bedoelde meer dat ik meestal rond half tien thuis kwam
had iedereen zich aan de dresscode gehouden? of waren er veel met das om?
5 uur vond iedereen laat genoeg, was zelf ook wel kapot

dresscode werd niet bijzonder goed nagestreefd. Er kwan op een gegeven moment iemand op mijn das zeuren om te kijken of hij een leuke dame bij me weg kon trekken. De dame in kwestie verdedigde mij helaas, dus keiharde burn voor hem
Misandonderdag 17 december 2009 @ 10:46
quote:
Op donderdag 17 december 2009 10:41 schreef Nebo het volgende:

[..]

5 uur vond iedereen laat genoeg, was zelf ook wel kapot

dresscode werd niet bijzonder goed nagestreefd. Er kwan op een gegeven moment iemand op mijn das zeuren om te kijken of hij een leuke dame bij me weg kon trekken. De dame in kwestie verdedigde mij helaas, dus keiharde burn voor hem
ik zou precies hetzelfde gedaan hebben, je moet ook niet met een das naar een gala gaan
oh en chicks afpakken doe je alleen als ze of erg lekker zijn of erg makkelijk/dronken zijn
Nebodonderdag 17 december 2009 @ 11:26
Ze is lekker en ze was aardig dronken, alleen het was echt een knulletje die al eerder op de avond wat probeerde, en ze was er klaar mee

Ik zit inmiddels in de bibliotheek op de Uithof omdat de fucking treinen belabberd rijden en ik hier om 14.00 een afspraak had, dus heen en weer rijden was ook de moeite niet. Zo maar even wat koffie naar binnen pompen en dan wat Two and a Half Men kijken hier Vervolgens van 14.30 tot 16.00 hetzelfde verhaal omdat ik wel wacht op de directe bus (als die wel goed rijden)
koeidonderdag 17 december 2009 @ 11:37
quote:
Op donderdag 17 december 2009 09:29 schreef Tain het volgende:

[..]

Hadden ze bij jou in de buurt ook al niet gestrooid?
in woonwijken niet, grote wegen wel. maar helaas vallen fietspaden daar niet onder
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 12:51
wit hier
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 12:52
quote:
Op donderdag 17 december 2009 02:08 schreef koei het volgende:
Ik heb ook nog een foto waarop hij half staat en ik heel stoer ben:

[ afbeelding ]
Wel in de camera kijken!
quote:
Op donderdag 17 december 2009 09:41 schreef Misan het volgende:

[..]

ik had om half 8 de trein van 7 uur, geen vertraging voor mij dus
haha tja de NS, echte vrienden
mijn trein komt standaard elke dag te laat
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 13:16
Sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuw
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 13:20
quote:
Op donderdag 17 december 2009 13:16 schreef RitseB het volgende:
Sneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuw
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 13:21
Perfecte weer om verder te gaan met dragon age en pizza
Taindonderdag 17 december 2009 @ 13:35
*burp* net kerstlunch gehad
Reintjidonderdag 17 december 2009 @ 13:42
quote:
Op woensdag 16 december 2009 13:39 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Zal ik even doen

Hoe groot was de abel tasman toren toen jij voor het laatst in Groningen was trouwens?
Nais, mijn broertje had het over 5cm... Hmmm

De tasmantoren was iig nog niet dicht aan de bovenkant.
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 14:01


Poitdonderdag 17 december 2009 @ 14:11
quote:
Op donderdag 17 december 2009 14:01 schreef lkb9000 het volgende:
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
SCHNEEEIUWWWW!!!!
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 14:16
quote:
Op donderdag 17 december 2009 13:21 schreef RitseB het volgende:
Perfecte weer om verder te gaan met dragon age en pizza
Dragon Age lijkt me vet
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 14:16
SCHNEI SCHNEI SCHNEI
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 14:23
quote:
Op donderdag 17 december 2009 14:16 schreef AQuila360 het volgende:

[..]

Dragon Age lijkt me vet
is ie ook!!
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 14:38
Lenny maak een sneeuwhoedje en zet die op je kop
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 14:40
quote:
Op donderdag 17 december 2009 14:23 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

is ie ook!!
Klopt gaan alleen godgruwlijk veel tijd in zitten
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 14:44
quote:
Op donderdag 17 december 2009 14:38 schreef AQuila360 het volgende:
Lenny maak een sneeuwhoedje en zet die op je kop
Nee
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 14:54
Groot gelijk, veel te koud buiten
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 14:55
quote:
Op donderdag 17 december 2009 14:54 schreef RitseB het volgende:
Groot gelijk, veel te koud buiten
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 15:15
quote:
Op donderdag 17 december 2009 14:44 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Nee
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 15:16
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 15:18
Misandonderdag 17 december 2009 @ 15:22
Treinverkeer in hele land ontregeld: http://bit.ly/4tqPLb
amateurs
Fallendonderdag 17 december 2009 @ 15:26
Leuk en ik morgenvroeg weer naar Nijmegen!

Heb er nu al zin in met alle vertragingen, omleidingen en ellende!
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 15:26
Als het sneeuwt dan gaat alles mis MIsan dat weet je jong daar is NIETS aan te doen..
Taindonderdag 17 december 2009 @ 15:50
ik ga misschien voor de NBA werken
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 15:52
quote:
Op donderdag 17 december 2009 15:50 schreef Tain het volgende:
ik ga misschien voor de NBA werken
Hinkelend basketballen?
Taindonderdag 17 december 2009 @ 15:52
quote:
Op donderdag 17 december 2009 15:52 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Hinkelend basketballen?
Nee: Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 15:56
quote:
Op donderdag 17 december 2009 15:52 schreef Tain het volgende:

[..]

Nee: Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants
Oh
Fallendonderdag 17 december 2009 @ 16:11
quote:
Op donderdag 17 december 2009 15:52 schreef Tain het volgende:

[..]

Nee: Nederlandse Beroepsorganisatie van Accountants
Dat klinkt bijna net zo spannend!
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 16:19
Lekkere warme koffie
Nebodonderdag 17 december 2009 @ 16:24
quote:
Op donderdag 17 december 2009 15:22 schreef Misan het volgende:
Treinverkeer in hele land ontregeld: http://bit.ly/4tqPLb
amateurs
Stelletje paupers inderdaad, ik ben maar met de bus naar huis vertrokken...
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 16:30
Let's get this party started, let's keep them 40's poppin, so just get buzzed and stay fucked up we'll keep them pennies droppin!
Nebodonderdag 17 december 2009 @ 16:32
Scarlett Johansson ziet er weer lekker uit in de Iron Man 2 trailer
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 16:34
quote:
Op donderdag 17 december 2009 16:32 schreef Nebo het volgende:
Scarlett Johansson ziet er weer lekker uit in de Iron Man 2 trailer



Poit hoe is de army of 2 demo?
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 16:46
quote:
Op donderdag 17 december 2009 16:34 schreef lkb9000 het volgende:

[..]




Poit hoe is de army of 2 demo?
Zier er wel nice uit.
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 16:49
quote:
Op donderdag 17 december 2009 16:46 schreef Poit het volgende:

[..]

Zier er wel nice uit.
Aaaaaaight
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 17:04
quote:
Op donderdag 17 december 2009 14:40 schreef RitseB het volgende:

[..]

Klopt gaan alleen godgruwlijk veel tijd in zitten
ja idd! En dat heb ik nog niet gehad!

Trein is hier gewoon op tijd zelfs :/!
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 17:16
Dragon Age
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 17:17
0 reserveringen vanavond wat raar.
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 17:20
quote:
Op donderdag 17 december 2009 17:17 schreef De_Kok het volgende:
0 reserveringen vanavond wat raar.
bier zuipen dus!
Fallendonderdag 17 december 2009 @ 17:23
Ik wil ook sneeuw! En dan met bakken/mega vlokken uit de hemel..!
Maar er gebeurt helemaal niks....
Reintjidonderdag 17 december 2009 @ 17:27
Leuke kiekjes Lenny
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 17:28
Geloof me, het is nu behoorlijk irritant.
Zonet naar de winkel gegaan, loop op sommige stukken tot halverwege mn knieen in de sneeuw. Wat natuurlijk zijn weg in mn schoenen vindt

Wel veel auto's gezien die niet weg konden rijden

Ik wou een game op de post doen, hebben ze ingangen van de postbussen (hoe noem je die dingen ookalweer? ) verkleind om vuurwerkschade te voorkomen, past mn pakketje er niet in
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 17:29
quote:
Op donderdag 17 december 2009 17:27 schreef Reintji het volgende:
Leuke kiekjes Lenny
het is echt niet normaal meer hier
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 17:32
Ik wil ook hier ligt een miezerig laag je van 5 centimeter
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 17:33
Tijd voor warme chocolademelk
Taindonderdag 17 december 2009 @ 17:47
270 hit combo in GoW
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 17:54
quote:
Op donderdag 17 december 2009 17:28 schreef lkb9000 het volgende:
Geloof me, het is nu behoorlijk irritant.
Zonet naar de winkel gegaan, loop op sommige stukken tot halverwege mn knieen in de sneeuw. Wat natuurlijk zijn weg in mn schoenen vindt

Wel veel auto's gezien die niet weg konden rijden

Ik wou een game op de post doen, hebben ze ingangen van de postbussen (hoe noem je die dingen ookalweer? ) verkleind om vuurwerkschade te voorkomen, past mn pakketje er niet in
je bent dus niet groot ?
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 18:04
quote:
Op donderdag 17 december 2009 17:47 schreef Tain het volgende:
270 hit combo in GoW
Had in de GoW3 demo lekker meer dan 400
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 18:04
quote:
Op donderdag 17 december 2009 17:54 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

je bent dus niet groot ?
Ik ben 1,20
Taindonderdag 17 december 2009 @ 18:07
quote:
Op donderdag 17 december 2009 18:04 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Had in de GoW3 demo lekker meer dan 400
Hee ik heb nog nooit een GoW gespeeld hiervoor
Misandonderdag 17 december 2009 @ 18:08
quote:
Op donderdag 17 december 2009 18:04 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Ik ben 1,20
dus je mag wel de Python in?
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 18:12
quote:
Op donderdag 17 december 2009 18:07 schreef Tain het volgende:

[..]

Hee ik heb nog nooit een GoW gespeeld hiervoor
Ik ook niet, ik deed maar wat
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 18:22
quote:
Op donderdag 17 december 2009 18:04 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Ik ben 1,20
haha !

Iig blij dat ik weer thuis ben!
In me woonplaats ligt veel minder dan de plaats waar ik werk !
koeidonderdag 17 december 2009 @ 18:33
Sneeuwoverlast is hier alweer vrijwel verdwenen. De meeste wegen zijn schoon en een deel van de fietspaden ook al. Alleen in woonwijken zijn de straten nog wit en spekglad.

Bij mn werk om de hoek zitten drie middelbare scholen, dus er werd een enorm sneeuwballen gevecht gehouden op het plein voor mijn werk Ook een aantal sneeuwballen die zo de winkel in vlogen! En mn baas heeft vanmorgen gewoon zelf heel de stoep schoongeveegd en zout gestrooid Dat zou mn oude baas echt nooit gedaan hebben... Hij is bijna een uur bezig geweest
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 18:37
Mn internet ligt er ook uit dan maar met mn telefoon.

Vorig jaar is het plafond van een bioscoopzaal van de pathe ingestort door hevige sneeuwval volgens mij
Misandonderdag 17 december 2009 @ 18:40
quote:
Op donderdag 17 december 2009 18:33 schreef koei het volgende:
Sneeuwoverlast is hier alweer vrijwel verdwenen. De meeste wegen zijn schoon en een deel van de fietspaden ook al. Alleen in woonwijken zijn de straten nog wit en spekglad.

Bij mn werk om de hoek zitten drie middelbare scholen, dus er werd een enorm sneeuwballen gevecht gehouden op het plein voor mijn werk Ook een aantal sneeuwballen die zo de winkel in vlogen! En mn baas heeft vanmorgen gewoon zelf heel de stoep schoongeveegd en zout gestrooid Dat zou mn oude baas echt nooit gedaan hebben... Hij is bijna een uur bezig geweest
ja maar anders heb je hopen gevallen bejaarden voor de deur liggen die de andere consumenten tot last zijn
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 18:43
In oisterwijk waren ze echt veel te laat met strooien !
Wel geinig, bedrijf tegenover ons.

Daar werkt een man, die in de zomer alles staat te snoeien, nu stond ie alles schoon te maken!
koeidonderdag 17 december 2009 @ 18:45
quote:
Op donderdag 17 december 2009 18:40 schreef Misan het volgende:

[..]

ja maar anders heb je hopen gevallen bejaarden voor de deur liggen die de andere consumenten tot last zijn
Ik moet wel zeggen dat we sowieso een hele lading bejaarden en gehandicapte vaste klanten 'gemist' hebben. Heerlijk zo'n dagje!
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 18:52
quote:
Op donderdag 17 december 2009 18:45 schreef koei het volgende:

[..]

Ik moet wel zeggen dat we sowieso een hele lading bejaarden en gehandicapte vaste klanten 'gemist' hebben. Heerlijk zo'n dagje!
wat voor winkel werk jij dan??
Misandonderdag 17 december 2009 @ 18:53
quote:
Op donderdag 17 december 2009 18:52 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

wat voor winkel werk jij dan??
supermarkt
koeidonderdag 17 december 2009 @ 18:56
Mn oude bedrijfsleider kwam trouwens ook nog even langs vanmiddag. Hij ging weg op het moment dat ik begon met mn master, en in de tussentijd heb ik al twee andere bedrijfsleiders versleten en ben ik nog steeds niet afgestudeerd Is wel even confronterend dat ik al ruim 2 jaar verspild heb
Fallendonderdag 17 december 2009 @ 18:56
Maar je bent nu toch heel serieus bezig met je studie?
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 19:00
Wou dat ik ook nog op school zat!
Meer tijd on dingen te doen, en minder druk maken!
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 19:02
Tentamen gehaald

Wel heeeeel erg op het nippertje maar het was ook kut
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 19:03
quote:
Op donderdag 17 december 2009 19:00 schreef Nick-GizMo het volgende:
Wou dat ik ook nog op school zat!
Meer tijd on dingen te doen, en minder druk maken!
Ik had toen ik werkte meer tijd

Voor school heb je soms wel rustige periode's maar ook vaak dat je heel veel moet doen en dat had ik bij werk niet
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 19:07
quote:
Op donderdag 17 december 2009 19:02 schreef AQuila360 het volgende:
Tentamen gehaald

Wel heeeeel erg op het nippertje maar het was ook kut
Misandonderdag 17 december 2009 @ 19:13
quote:
Op donderdag 17 december 2009 19:00 schreef Nick-GizMo het volgende:
Wou dat ik ook nog op school zat!
Meer tijd on dingen te doen, en minder druk maken!
je kunt toch nog een studie naast je werk doen?
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 19:15
koeidonderdag 17 december 2009 @ 19:23
quote:
Op donderdag 17 december 2009 18:56 schreef Fallen het volgende:
Maar je bent nu toch heel serieus bezig met je studie?
Huh?

Dat voornemen heb ik wel steeds Morgen ga ik beginnen!
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 19:31
quote:
Op donderdag 17 december 2009 19:13 schreef Misan het volgende:

[..]

je kunt toch nog een studie naast je werk doen?
nah, niet echt!
Savonds heb ik nergens zin in hoor, beetje bankhangen en tv kijken.
Of xboxen !
Fallendonderdag 17 december 2009 @ 19:31
quote:
Op donderdag 17 december 2009 19:23 schreef koei het volgende:

[..]

Huh?

Dat voornemen heb ik wel steeds Morgen ga ik beginnen!
Mja.... die beloftes ken ik!
quote:
Op donderdag 17 december 2009 19:00 schreef Nick-GizMo het volgende:
Wou dat ik ook nog op school zat!
Meer tijd on dingen te doen, en minder druk maken!
Ik werk 4 dagen in de week en doe er een studie naast, het is maar wat je "meer tijd om dingen te doen, en minder druk maken" noemt...
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 19:48
Nja ik werk er sowieso 5, en moet elke zaterdag gewoon paraat staan!

Het zijn sowieso minimaal 46 uur!
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:13
Dankzij de sneeuw ben ik al thuis

Geen reserveringen en we verwachten ook niemand meer dus restaurant maar dicht gedaan. Ik heb vanmiddag leuk een sneeuwpop gemaakt en voor de rest vooral kutklusjes.. vriezer weer eens schoongemaakt en opgeruimd.

Wat zal ik eens gaan doen ben niet gewend vroeg thuis te zijn
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 20:14
quote:
Op donderdag 17 december 2009 20:13 schreef De_Kok het volgende:
Dankzij de sneeuw ben ik al thuis

Geen reserveringen en we verwachten ook niemand meer dus restaurant maar dicht gedaan. Ik heb vanmiddag leuk een sneeuwpop gemaakt en voor de rest vooral kutklusjes.. vriezer weer eens schoongemaakt en opgeruimd.

Wat zal ik eens gaan doen ben niet gewend vroeg thuis te zijn
Bier drinken
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 20:14
farmville natuurlijk
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:14
Ohja, ik m'n rijstvelden al geoogst op werk nu ff nieuw planten
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:15
Poit kom je hier bier drinken? Ik heb ook the Snow Grouse meegenomen naar huis (heel toepasselijk voor nu)
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 20:16
Ben heel erg benieuwd naar snow grouse! Is dat wat?
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 20:18
quote:
Op donderdag 17 december 2009 20:15 schreef De_Kok het volgende:
Poit kom je hier bier drinken? Ik heb ook the Snow Grouse meegenomen naar huis (heel toepasselijk voor nu)
kerel, weet je hoe koud het is!!!
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:19
Het is wel leuk en drinkt wel lekker weg zeker als het uit de vriezer komt. Verwacht niets speciaals alleen, het is geen single malt.
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:19
Ja daarom hier is het lekker warm
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 20:21
Hup Hup doe de Flup
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 20:21
quote:
Op donderdag 17 december 2009 20:19 schreef De_Kok het volgende:
Ja daarom hier is het lekker warm
hier ook!
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 20:21
Toch eens kopen binnenkort
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:24
Wel in de vriezer leggen
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 20:25
quote:
Op donderdag 17 december 2009 20:24 schreef De_Kok het volgende:
Wel in de vriezer leggen
Die zit vol met ledematen
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 20:25
quote:
Op donderdag 17 december 2009 20:24 schreef De_Kok het volgende:
Wel in de vriezer leggen
of buiten
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 20:25


Party Hard!
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 20:26
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:26
quote:
Op donderdag 17 december 2009 20:25 schreef Poit het volgende:

[..]

of buiten
Ik heb een biertje voor je open gemaakt, waar blijf je nou?
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 20:26
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 20:27
quote:
Op donderdag 17 december 2009 20:26 schreef De_Kok het volgende:

[..]

Ik heb een biertje voor je open gemaakt, waar blijf je nou?
trek er net 1 hier voor je open!
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 20:27
quote:
Op donderdag 17 december 2009 20:26 schreef De_Kok het volgende:

[..]

Ik heb een biertje voor je open gemaakt, waar blijf je nou?
Zal wel ergens vastgevroren zijn
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 20:29
Poit is een luie Tjap dus die gaat niet komen!
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:30
Maar ik wil niet naar buiten
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 20:31
quote:
Op donderdag 17 december 2009 20:30 schreef De_Kok het volgende:
Maar ik wil niet naar buiten
ik ook niet
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 20:32
ik ook niet
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:39
Heb je pixeljunk shooters al uitgespeeld?
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 20:52
Kok hoe ver ben jij bij dragon age ?
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:54
Ik weet niet hoever ik in het spel ben maar ik ben level 12 en net bij de dalish elves geweest (met de weerwolven).
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 20:58
Daarom moet ik nog komen, ben nu bezig met de dwarfes quest, heb redcliff en mage's net gehad ben zelf lvl11
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 20:58
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 20:59
Dwarves ben ik nog niet tegen gekomen en met redcliff ben ik nog bezig moet een of andere urn vinden om die gast te redden .
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 20:59
Is opzich een leuke quest, ook best wel leuke loot
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:00
Wat v oor class ben je? Ik ben een mage maar ik gebruik vooral healing spells, ik vraag me af hoe dat is zonder dat
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 21:00
Ik ben ook een mage met heul veul damage spells
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 21:00
Met de mage quest kan je trouwens een spirithealer krijgen, sjek handig
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:01
Waar is dat?
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 21:02
De tower waar je begon als mage
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:02
of hoe word ik zelf spirit healer probeer ik eigenlijk uit te vinden
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:02
Heb geen spirit healer gezien daar...
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 21:03
Als je er terug gaat voor de quest voor hun support.
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:04
Ja maar het was helemaal vol met demonen daarzo...?
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:04
Ik heb alles afgeslacht
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 21:05
Voor dat je naar alle demonen ging kwam je toch bij zo'n vrouwtje die die barierre had gemaakt ?
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 21:06
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:04 schreef De_Kok het volgende:
Ik heb alles afgeslacht
Jij monster!
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:07
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:05 schreef RitseB het volgende:
Voor dat je naar alle demonen ging kwam je toch bij zo'n vrouwtje die die barierre had gemaakt ?
Ja maar die viel me aan dus die is dood

Hopelijk kan ik nog op een andere manier spirithealer worden...
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:08
Ik vond dat stuk als je bij die Sloth demon komt bovenin erg vet trouwens
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:08
Krijg meteen weer zin om te spelen
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 21:08
quote:
Unlocking

* You can buy this tome in Denerim, from the Tranquil Proprietor in Wonders of Thedas for 15Gold. You can also buy the manual from the vendor in the Warden's Keep after you complete that quest.
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 21:09
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:08 schreef De_Kok het volgende:
Krijg meteen weer zin om te spelen
Ik heb vandaag denk ik een uur of zeven gespeeld, ik heb maar ff pauze genomen
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:09
Binnenkort maar eens die kant op gaan dan
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:10
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:09 schreef RitseB het volgende:

[..]

Ik heb vandaag denk ik een uur of zeven gespeeld, ik heb maar ff pauze genomen
Tijd vliegt inderdaad voor bij... soms heb ik het ook niet door dan kom ik thuis van werk en dan nog ff een questje doen denk ik dan en is het ineens 6 uur 's ochtends!
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 21:11
Zit er iemand ook aan de wow?
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 21:12
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:10 schreef De_Kok het volgende:

[..]

Tijd vliegt inderdaad voor bij... soms heb ik het ook niet door dan kom ik thuis van werk en dan nog ff een questje doen denk ik dan en is het ineens 6 uur 's ochtends!
Op zich handig dat ik nog ouders heb die er iets van zeggen als je 7 uur aan het spelen bent
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:13
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
Zit er iemand ook aan de wow?
Jij?
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 21:13
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
Zit er iemand ook aan de wow?
Ooit 2 weken gespeeld vroeger, vond het niks. Wel jaren aan Lineage gezeten
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 21:16
Bekijk deze YouTube-video

Lennart kijk aub ff de eerste 35 seconden en zeg wat je er van vind als die gast binnen komt
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:18
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:12 schreef RitseB het volgende:

[..]

Op zich handig dat ik nog ouders heb die er iets van zeggen als je 7 uur aan het spelen bent
Ik moet alleen EA nog bellen omdat mijn download code niet werkt die ik er bij kreeg
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 21:21
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:16 schreef AQuila360 het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Lennart kijk aub ff de eerste 35 seconden en zeg wat je er van vind als die gast binnen komt
Geen zin in
Ander keertje als mn normale internet het weer doet
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 21:23
Ik heb zon gaar lcd fotolijstje gehad ofzoiets.

Daar kun je geen reet mee ofwel
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:23
Wat is jouw psn account Ritse of heb je een xbox?
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 21:25
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:23 schreef De_Kok het volgende:
Wat is jouw psn account Ritse of heb je een xbox?
Hij is een XboT
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:26
AQuila360donderdag 17 december 2009 @ 21:26
Lenny geef je wel een seintje als je je je je internet het weer doet?
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:29
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:11 schreef Nick-GizMo het volgende:
Zit er iemand ook aan de wow?
4 jaar gespeeld maar nu geen tijd meer voor omdat ik 's avonds werk.
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 21:34
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:13 schreef De_Kok het volgende:

[..]

Jij?
haha eerst wachten tot dat er iemand anders antwoord geeft en dan zeggen dat je het zelf ook hebt gedaan !

Nah, heb het wel gedaan, zit alleen te twijfelen om het weer te gaan doen!
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:39
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:34 schreef Nick-GizMo het volgende:

[..]

haha eerst wachten tot dat er iemand anders antwoord geeft en dan zeggen dat je het zelf ook hebt gedaan !

Nah, heb het wel gedaan, zit alleen te twijfelen om het weer te gaan doen!
maar niemand gaf antwoord

Speelde het waarschijnlijk nog steeds als ik niet als kok fulltime was begonnen
Poitdonderdag 17 december 2009 @ 21:45
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:39 schreef De_Kok het volgende:

[..]

maar niemand gaf antwoord

Speelde het waarschijnlijk nog steeds als ik niet als kok fulltime was begonnen
fulltime COCK!
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 21:51
Poit loves the cock
Misandonderdag 17 december 2009 @ 22:00
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:16 schreef AQuila360 het volgende:
Bekijk deze YouTube-video

Lennart kijk aub ff de eerste 35 seconden en zeg wat je er van vind als die gast binnen komt
welke van de twee ben jij?
Misandonderdag 17 december 2009 @ 22:02
bier drinken en met een wii tegelijk spelen is lastig
Fallendonderdag 17 december 2009 @ 22:05
Met de Wii spelen, altijd lastig...
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 22:07
quote:
Op donderdag 17 december 2009 22:02 schreef Misan het volgende:
bier drinken en met een wii tegelijk spelen is lastig
Dead space extraction is goed te doen als je met zn 2en bent, 1iemand wiimote, de ander nunchuck, beiden een bierhand vrij
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 22:30
quote:
Op donderdag 17 december 2009 22:07 schreef lkb9000 het volgende:

[..]

Dead space extraction is goed te doen als je met zn 2en bent, 1iemand wiimote, de ander nunchuck, beiden een bierhand vrij
Held

Mijn xbox live geval is rotse kok, niet dat ik vaak op dat ding zit, ben meer een pc gamer
Nick-GizModonderdag 17 december 2009 @ 22:35
quote:
Op donderdag 17 december 2009 21:39 schreef De_Kok het volgende:

[..]

maar niemand gaf antwoord

Speelde het waarschijnlijk nog steeds als ik niet als kok fulltime was begonnen
mr 9000 wel!
koeidonderdag 17 december 2009 @ 22:35
Zo, ik ben ook weer thuis! Goede vergadering gehad, inclusief kadobon van de Ici paris a 25 euro!

En ondertussen sneeuwt het nog steeds dus ik heb mn katten toen ik thuis kwam even naar buiten geschopt en ze hun eerste stapjes laten zetten in de sneeuw Vonden ze toch niet echt heel tof Tobi liep op hoge poten en met dikke staart zijn eerste stapjes en Axel bleef netjes op de niet besneeuwde stukjes zoals onder de auto's. Toen ik te ver van hem vandaan liep rende hij heel hard door de sneeuw om op een ander niet besneeuwd stukje weer te blijven zitten. En nu heb ik ze beide maar op de verwarming gezet om op te drogen Katten
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 22:37
Die katten van jou beleven wel flink wat avonturen koei
RitseBdonderdag 17 december 2009 @ 22:40
Wolverine begint lekker cliché
De_Kokdonderdag 17 december 2009 @ 22:52
Blijft ook lekker cliché
koeidonderdag 17 december 2009 @ 23:03
Ik heb een feestrendier in de aanbieding voor de liefhebber! Kwam zomaar aanlopen op mijn farm!
Fallendonderdag 17 december 2009 @ 23:05
Ik zoek nog een roze of groene koe!
lkb9000donderdag 17 december 2009 @ 23:05
Heb ik al veeeels te veel van