quote:Op dinsdag 15 december 2009 14:08 schreef TiMPiN het volgende:
En dan heeft ie het onder de knie en gaat ie int rondneuken omdat ie dat al die jaren gemist heb![]()
Alleen dat stukje al toont een ernstig gebrek aan inlevingsvermogen aan. Een gebrek aan levenservaring. Een algeheel gebrek aan voorstellingsvermogen en daarmee waarschijnlijk ook intelligentie en wijsheid.quote:
Je bedoelt het grappig maar als de man autist is zo als ik zei zit er nog dikke kans in ookquote:Op dinsdag 15 december 2009 14:08 schreef TiMPiN het volgende:
En dan heeft ie het onder de knie en gaat ie int rondneuken omdat ie dat al die jaren gemist heb![]()
Vreselijk.... wat een muts. Ik vind je beslissing echt erg goed trouwens. Sorry dat ik je muts noem hoor, maar ik kan er werkelijk op geen enkele manier bij dat je zo denkt. Maar ja, in mijn wereld slaan mannen vrouwen niet en zijn vrouwen nog een beetje een soort van prinsesjes.quote:Op dinsdag 15 december 2009 11:45 schreef emiliana het volgende:
omdat ik het niet echt normaal vind, ripley1...er moet toch iets achter zitten.
Ik val ook niet echt op onzekere mannen. Misschien is de manier waarop hij zijn "issues" aanbracht bij mij wel in het verkeerde keelgat geschoten. De tranen stonden bijna in zijn ogen.
Als hij gewoon op vaste toon had gezegd: emiliana, dit zijn de feiten, was mijn blik op hem misschien niet zo veranderd.
Dat boven de 30 vind ik erger dan geen ervaring!quote:Op dinsdag 15 december 2009 00:21 schreef emiliana het volgende:
Zouden jullie je een relatie met een 'groentje' van boven de dertig willen aangaan ? Of vinden jullie het compleet een non-issue ?
Dat er iets mis is met die kerel is wel duidelijk.quote:Op dinsdag 15 december 2009 14:20 schreef TiMPiN het volgende:
Als je 33 bent vind ik dat niet raar in de zin van dat ik die persoon retarded vind, maar 33 jaar lang 0 fysiek contact met meiden vind ik erg opmerkelijk. Heeft hij daar een verhaal achter zitten dan kan dat, ik kan ook niet over alles oordelen. Maar een verder normale kerel van 33 die zelfs nog nooit heeft gezoend...ja dat vind ik lastig om voor te stellen
quote:Op dinsdag 15 december 2009 14:23 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Dat er iets mis is met die kerel is wel duidelijk.
Zie zijn vreemde reactie ook op pagina 1 in het topic.
Ik vind het juist van kracht getuigen. Dat daarbij tranen in zn ogen springen is logisch.quote:Op dinsdag 15 december 2009 11:59 schreef erodome het volgende:
[..]
Tja, dat kan ik me nog wel voorstellen, dat is niet iets wat je makkelijk zegt als man van die leeftijd, zelfs een vrouw zou raar aangekeken worden op die leeftijd.
Dat is niet iets waar je op zit te wachten om het te vertellen, maar waarbij het wel moet omdat er anders nog veel vreemder opgekeken wordt als je niet eens weet hoe je moet tongzoenen.
Hij zal wel aardig gezweet hebben toen hij dit moest vertellen, vind het best dapper dat hij het dan ook gewoon heeft gedaan ipv zich anders heeft voorgedaan.
Een meisje in de klas van de dochter van een kennis van me is 14 jaar, is al zwanger geweest en het heeft het kindje al weg laten halen. Niemand weet ervan behalve 2 meisjes (hoelang dat stand houdt weet ik niet, zal binnenkort wel de hele school zijn die het weet natuurlijk). Ze wist zelf alleen echt NIET wie de vader was. Geen kampermeid, geen negert, gewoon een braaf meisje uit een rasecht oerhollands gezin.quote:Op dinsdag 15 december 2009 11:59 schreef ripley1 het volgende:
[..]
Ik ben bij een maagdenschool geweest en heb daar de redenen gehoord waarom mannen op die leeftijd nog maagd zijn en dat zijn vaak hele normale dingen hoor
En dat ie het zo bracht is niet gek, hij zal wel vaker zo'n reactie als die van jou hebben gehad.
Eigenlijk vind ik het heel gek dat het in het heden de norm is dat iedereen maar op hun 12e al seks heeft en dat maagd zijn een enorm taboe is.
Gewoon een galante kerel!quote:Op dinsdag 15 december 2009 12:13 schreef emiliana het volgende:
12 jaar is niet de norm, maar 33 jaar nu ook weer niet...
Hoe heeft hij aaaaaaaal die jaren doorgebracht ? Heeft hij dan nooit gedate, nooit eens dronken op een fuif iemand gezoend, nooit eens actief naar een vrouw gezocht toen hij laat ons zeggen 25 jaar was ... hoe doe je het ?
Nou, bij mij werkt dat toch echt niet zo. Ik ga mezelf dan eerder afvragen hoe lang diegene nog bij mij blijft omdat ze naar verloop van tijd toch nieuwsgierig wordt naar andere mannen. Bij langdurige relaties zou dat me opbreken, maar met kortstondige, nietszeggende flirts maakt het me niet uit.quote:Op dinsdag 15 december 2009 00:39 schreef 12-1985 het volgende:
Als een man een vrouw tegenkomt die nog zo groen is als gras krijgt hij een stijve tot aan het plafond. Dat is mooiste wat er is. Een maagd die gewacht heeft op jou!
Helemaal mee eens. Vrouwen zijn socialere wezens dan mannen, maar ondervinden daar ook een gebrek aan: ze doen te weinig wat ze zelf echt willen. Als man moet je dus wel veel geneukt hebben, want als veel vrouwen aan je knabbelen, denken de anderen automatisch dat het vast wel lekker zal zijn.quote:"als andere vrouwen hem niks vinden, dan zal er wel iets mis zijn met hem OF MIJN SMAAK"
Kom op, sta toch eens een keer waar voor je staat. Jij vindt hem toch leuk? Who gives a fuck dat andere vrouwen dat niet zo vinden?
Kijk.... jij bent een vrouw waar je als man goed toeven bij hebt. Vermoed ik.quote:Op dinsdag 15 december 2009 12:50 schreef Cassandra87 het volgende:
Wie bepaald wat de max. leeftijd is om t bed voor de eerste keer met iemand te delen? Je voelt toch een klik met iemand? Who cares dat hij nog geen ervaring heeft.. Viel je op een verleden dat je verwacht had of op de persoon zelf?
Kijk, op t moment dat jij initiatief neemt, en hij die gretig beantwoord maar door gebrek aan ervaring, er niks van bakte, had je vermoedelijk gedacht, wat een lapzwans, moet ik met die wasmachine, weg ermee. Wees blij dat hij eerlijk is geweest, je weet wat je ongeveer kunt verwachten, en als ik de posts zo lees kan het alleen maar mee vallen!
Voor mij persoonlijk, ik zou dit niet als een afknapper zien. Als ik eenmaal voor iemand val, val ik voor het hele pakket en niet voor een klein onderdeel, om dit snel maar opzij te wschuiven bij een tegenslag. Maar misschien ben ik ook naief en hopeloos romantisch hoor, zou zo maar kunnen..
Ik had er eenquote:Oh trouwens, welke vrouwen hier heeft er ook daadwerkelijk een man thuis die maagd was toen ze wat met hem begonnen? Juist. Mooi lullen kan iedereen.
Vermoed dat mijn vent t met je eens isquote:Kijk.... jij bent een vrouw waar je als man goed toeven bij hebt. Vermoed ik
quote:Op dinsdag 15 december 2009 14:48 schreef Friek_ het volgende:
Oh trouwens, welke vrouwen hier heeft er ook daadwerkelijk een man thuis die maagd was toen ze wat met hem begonnen?
bij 23 jaar kan ik me nog iets voorstellen. Dan ben je gewoon een laatbloeier. De mijne is dus wel 10 jaar ouder !!quote:Op dinsdag 15 december 2009 14:51 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik had er een23 was ie, ook een 'laatbloeier' volgens maatschappelijke standaarden. Didn't care at the time. En nog steeds niet.
Die zitten hier wel hoorquote:Op dinsdag 15 december 2009 14:56 schreef emiliana het volgende:
[..]
bij 23 jaar kan ik me nog iets voorstellen. Dan ben je gewoon een laatbloeier. De mijne is dus wel 10 jaar ouder !!
Ik vraag me ook af of iedereen die hier reageert in het echt ookzou handelen zoals ze hier beweren.
Ik merk trouwens ook dat hier geen lotgenoten zitten. Ik heb blijkbaar wel een heel speciale man getroffen.
Er zit natuurlijk ook nog wel een gebiedje tussen, hequote:Op dinsdag 15 december 2009 15:05 schreef De_Kardinaal het volgende:
Apart wel dat vrouwen altijd zeggen geen players te willen die met legio dames het bed hebben gedeeld en dan treffen ze een vent aan de uiterste andere zijde van het spectrum en dan is het nog niet goed?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |