Ze zullen toch niet gelijk het jaar erna door die psychologische grens van 2,50 breken?!quote:Op maandag 11 januari 2010 14:35 schreef rubbereend het volgende:
[..]
geniet er maar van, volgend jaar is het weer kote voor je met 2.60e
Ik heb nooit begrepen dat mensen een half bekertje water gingen kopen eigenlijk.quote:Op maandag 11 januari 2010 14:37 schreef vogelkooi het volgende:
En beker van die fruitmixjes bewaren en bij de wc's water halen, scheelt ook een hoop in de kosten. Wel een beetje uitekookt maarja. niet heel lowlands avonds is het meestal halve liters ^^.
Jij snapt dus nog steeds niet dat het helemaal niet uitmaakt wat de muntprijs is?quote:Op maandag 11 januari 2010 14:33 schreef julian6 het volgende:
[..]
Dat hou ik allemaal niet bij joh, bij een muntprijs van 2,50 weet ik tenminste waar ik aan toe ben
Jawel, maar daar houd ik me niet zo mee bezig.quote:Op maandag 11 januari 2010 14:45 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Jij snapt dus nog steeds niet dat het helemaal niet uitmaakt wat de muntprijs is?
Dus jij denkt niet:quote:Op maandag 11 januari 2010 15:01 schreef julian6 het volgende:
[..]
Jawel, maar daar houd ik me niet zo mee bezig.
1 biertje = 2,50 houd ik beter bij
(hoofdrekenen is niet mijn sterkste kantvooral niet wanneer ik gedronken heb)
Als er bier uit de kranen komt is dat voor mij een oplossingquote:Op maandag 11 januari 2010 14:37 schreef vogelkooi het volgende:
En beker van die fruitmixjes bewaren en bij de wc's water halen, scheelt ook een hoop in de kosten. Wel een beetje uitekookt maarja. niet heel lowlands avonds is het meestal halve liters ^^.
ach de Lowlands prijzen stijgen al jaren boven inflatiegemiddeldesquote:Op maandag 11 januari 2010 14:42 schreef julian6 het volgende:
[..]
Ze zullen toch niet gelijk het jaar erna door die psychologische grens van 2,50 breken?!De bierprijs gaat in de kroeg toch ook niet zo snel omhoog?
Ik ga maar vast beginnen met sparen.
quote:Op maandag 11 januari 2010 16:05 schreef rubbereend het volgende:
[..]
ach de Lowlands prijzen stijgen al jaren boven inflatiegemiddeldes
En dan word je eruit gepikt voor controlequote:Op maandag 11 januari 2010 18:57 schreef Hpzone het volgende:
In aanloop van Lowlands maar vast de groothandels in de gaten houden voor leuke aanbiedingen. Vorig jaar behoorlijk gebrek aan zuipsel op de camping.
8 liter per keer. dus gewoon paar keer naar auto lopen voor wat traytjes.quote:Op maandag 11 januari 2010 19:28 schreef julian6 het volgende:
[..]
En dan word je eruit gepikt voor controleMax. 8 liter was het toch?
Zijn er vorig jaar eigenlijk koffers van Fokkers gecontroleerd? Wij konden met z'n allen gewoon doorlopen, er stond geen enkele beveiliging. Maar dat was op Donderdag rond half 2 dus toen waren ze er misschien nog niet.
Handig, in een bijna vol topic.quote:Op maandag 11 januari 2010 20:59 schreef Notyouraverage het volgende:
Tvp
Niet gecontroleerd, wel een ander probleem. Kaartje werkte niet mee. Lowlands plezier begon dus met een uur bij de beveiliging zitten met legitimatie etc. Er bleek overigens geen probleem te zijn, ik had gewoon dikke, vette pechquote:Op maandag 11 januari 2010 19:28 schreef julian6 het volgende:
[..]
En dan word je eruit gepikt voor controleMax. 8 liter was het toch?
Zijn er vorig jaar eigenlijk koffers van Fokkers gecontroleerd? Wij konden met z'n allen gewoon doorlopen, er stond geen enkele beveiliging. Maar dat was op Donderdag rond half 2 dus toen waren ze er misschien nog niet.
Jaja als je niks te verbergen hebt is zo'n controle natuurlijk geen punt.quote:Op maandag 11 januari 2010 19:39 schreef Hpzone het volgende:
[..]
8 liter per keer. dus gewoon paar keer naar auto lopen voor wat traytjes.En ik was gecontroleerd. tenminste, ik werd gevraagd even mee te lopen achter de witte schermen. Vervolgens backpack opengeklikt en gezegt, hier zit acht liter drinken, en daaronder m'n kleding en handdoeken.Capiche? En toen mocht ik doorlopen.
Knudde beveiliging, maar wel lekker dat ik niet mijn hele tas hoefte te strippen.
Een sixpackje is amper 2 liter. Loop met een groepje en neem er allemaal 4 mee. Dan kan je echt je avond wel door hoor.quote:Op maandag 11 januari 2010 22:06 schreef julian6 het volgende:
[..]
Jaja als je niks te verbergen hebt is zo'n controle natuurlijk geen punt.
ik ga volgend jaar zoveel bier in m'n tas meenemen dat ik hem toch wel zal knijpen bij de ingang (grolsch is niet goedkoop). Ja ik kan het ook in de auto leggen maar dan moet ik steeds een halve marathon lopen om een sixpackje te halen, dan neem ik het liever in 1x mee.
De controle is sowieso minimaal op donderdagmiddag.
Want iedereen drinkt een krat bier op een avond?quote:Op maandag 11 januari 2010 22:36 schreef Hpzone het volgende:
[..]
Een sixpackje is amper 2 liter. Loop met een groepje en neem er allemaal 4 mee. Dan kan je echt je avond wel door hoor.
De afgelopen 4 jaar controleren ze al minder.quote:Op maandag 11 januari 2010 23:15 schreef viagraap het volgende:
Denk dat ze afgelopen jaar minder controleerden dan 'normaal' omdat het veels te warm was om mensen te lang in de rij te laten staan. En er was flink noodweer voorspeld, dus hoe meer mensen hun tent al hadden staan hoe beter je festival verloopt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |