Rare conclusie? Snap niet hoe je dat eruit haaltquote:Op zondag 13 december 2009 11:28 schreef ranja het volgende:
[..]
Jij houdt niet van de roll? Dan mag je Drive Like Maria ook doorstrepen. Dat rockt maar vooral ook rollt als een gek.![]()
Daar ligt de sleutel ja.quote:Maar goed, als je de hokjes niet te klein maakt valt het heel erg mee.
Ik denk dat dat meer te maken heeft met het afhankelijk zijn van radio 3 en niet te vaak naar kleinere poppodia en festivals gaan dan met het aanbod dat er wel degelijk is.quote:Op zondag 13 december 2009 11:28 schreef Nembrionic het volgende:
Genoeg te beleven inderdaad maar echt veel is het niet. Er wordt hier gevraagd om de Top 10 en de meeste mensen komen niet eens aan de 10 en iedereen noemt dubbelen op. Dat zet je wel aan het denken toch?
Nederland is op dit moment meer een indiepopland, ja.quote:Op zondag 13 december 2009 11:28 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Genoeg te beleven inderdaad maar echt veel is het niet. Er wordt hier gevraagd om de Top 10 en de meeste mensen komen niet eens aan de 10 en iedereen noemt dubbelen op. Dat zet je wel aan het denken toch?
Nou ja, ik vertaal 'rock&roll is geen rock' naar 'ik hou niet van rock'n'roll'quote:Op zondag 13 december 2009 11:30 schreef Nembrionic het volgende:
Rare conclusie? Snap niet hoe je dat eruit haaltIk ben gek op R&R.
Ja ik maak nog het onderscheidt tussen oude R&R en de hedendaagse variant. Dat is wellicht mijn foutquote:Op zondag 13 december 2009 11:37 schreef ranja het volgende:
[..]
Nou ja, ik vertaal 'rock&roll is geen rock' naar 'ik hou niet van rock'n'rollBeetje kort door de bocht inderdaad, maar het was gister laat (concert Drive Like Maria en Triggerfinger) en nu nog vroeg. Maar r'n'r geen rock noemen, dat kan ik niet snappen.
Ayreon is geen band maar een project van Arjan Lucassen zijn nieuwe band/project Guilt Machine kan misschien.quote:Op zondag 13 december 2009 12:16 schreef Gatenkaas het volgende:
Waarom is Ayreon nog niet genoemd? Jullie moeten je echt schamen!
Naast Ayreon is De Staat ook vrij tof.
quote:Op zondag 13 december 2009 11:08 schreef ranja het volgende:
Niet zo moeilijk doen over wat 'rock' is. Rock is rock, inclusief punkrock, countryrock, alt.rock, poprock, noiserock, stonerrock, etc.
Guilt Machine is in zekere zin ook slechts een 'project', net zoals Ayreon's andere band Star One. Uiteindelijk zijn het alledrie wel rockbands. Rockbands die amper live spelen, maargoedquote:Op zondag 13 december 2009 12:38 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ayreon is geen band maar een project van Arjan Lucassen zijn nieuwe band/project Guilt Machine kan misschien.
Je vergeet Stream of Passion en Ambeon nogquote:Op zondag 13 december 2009 12:53 schreef Gatenkaas het volgende:
[..]
Guilt Machine is in zekere zin ook slechts een 'project', net zoals Ayreon's andere band Star One. Uiteindelijk zijn het alledrie wel rockbands. Rockbands die amper live spelen, maargoed
SoP staat op zichzelf en Ambeon heeft geen kans om ooit nog weer in leven gebracht te worden.quote:Op zondag 13 december 2009 12:56 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Je vergeet Stream of Passion en Ambeon nog
Dat is waar.quote:Op zondag 13 december 2009 13:25 schreef Gatenkaas het volgende:
[..]
SoP staat op zichzelf en Ambeon heeft geen kans om ooit nog weer in leven gebracht te worden.
en Di-rectquote:Op zaterdag 12 december 2009 23:35 schreef D. het volgende:
[..]
De TT gaat over rockbands, en het eerste wat ik lees in de OP is Krezip![]()
Waarom het is een goeie zangeres? Ik zit nu naar Ambeon te luisteren trouwens.quote:Op zondag 13 december 2009 13:41 schreef _Restless het volgende:
Omdat er waarschijnlijk weinig vraag naar is?
Astrid van der Veen is trouwens ook zo ongeveer uit de hele muziekscene verdwenen.
En ik zie Arjen hier ook niks meer mee doen hoor. Die start net zo lief weer een nieuw project op.
Wat is het dan? Reggaequote:Op zaterdag 12 december 2009 23:52 schreef Daniel1976 het volgende:Within Temptation is niet eens rock
Ik dacht dancequote:
Haar stem is niet meer zo mooi tegenwoordig. Ik heb een solo album van haar wat ze paar jaar geleden uit heeft gebracht, en ik vind het nergens naar klinken. Heel slecht album is het. Haar eerste solo album is wel erg goed overigens.quote:Op zondag 13 december 2009 13:45 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Waarom het is een goeie zangeres? Ik zit nu naar Ambeon te luisteren trouwens.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |