Ja, dat is de Spaanse schrijfwijze. In het Papiaments wordt het als conjo (of konjo) geschreven.quote:
quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:25 schreef porsche1 het volgende:
Iemand nog mooie schoentjes kopen?Echte K-Swiss.
Waar heb jij het over?quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:41 schreef Weltschmerz het volgende:
Beelden van een politieverhoor in de uitzending? Heeft Peterrrr nou alweer een strafbaar feit gepleegd? Wanneer verdwijnt die veelpleger nou eens achter de tralies?
Ja triest hequote:Op zaterdag 12 december 2009 14:53 schreef 54cm het volgende:
Nu maar wachten op die idioten die het voor Joran opnemen en Peter R. de bak in willen zien verdwijnen.
quote:
De wereldvreemdheid spat er zoals gewoonlijk weer van af.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:41 schreef Weltschmerz het volgende:
Beelden van een politieverhoor in de uitzending? Heeft Peterrrr nou alweer een strafbaar feit gepleegd? Wanneer verdwijnt die veelpleger nou eens achter de tralies?
Over de reeks strafbare feiten die Peter R. pleegt en waarvoor hij telkens maar niet vervolgd wordt.quote:
Tsja. Hij is en blijft (voorlopig) onschuldig.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:55 schreef bastibro het volgende:
[..]
Ja triest he![]()
De omgekeerde wereld en wat je zegt, je kunt er op wachten
Ik weet niet onder welke steen jij geleefd hebt de afgelopen decennia maar er zijn legio politie verhoren op televisie vertoond.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:02 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Over de reeks strafbare feiten die Peter R. pleegt en waarvoor hij telkens maar niet vervolgd wordt.
Ik zeg altijd maar zo, als alle criminelen in deze wereld zouden worden veroordeeld, zouden er meer gevangenissen dan scholen op deze aarde zijn.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:02 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Tsja. Hij is en blijft (voorlopig) onschuldig.
Ja, staat ook echt in verhouding tot wat alle mensen doen waar hij achteraan zitquote:Op zaterdag 12 december 2009 15:02 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Over de reeks strafbare feiten die Peter R. pleegt en waarvoor hij telkens maar niet vervolgd wordt.
Ja en des te groter de kans dat er onschuldige mensen opgesloten worden en dat is iets wat we niet moeten willen.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:03 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik zeg altijd maar zo, als alle criminelen in deze wereld zouden worden veroordeeld, zouden er meer gevangenissen dan scholen op deze aarde zijn.
Zie mijn posticoon, imbecielquote:Op zaterdag 12 december 2009 15:01 schreef JohnDope het volgende:
[..]
[..]
De wereldvreemdheid spat er zoals gewoonlijk weer van af.
Je wil niet weten hoeveel onschuldige mensen er nu al vast zitten in de gevangenis en zeker ook in Nederland.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:05 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Ja en des te groter de kans dat er onschuldige mensen opgesloten worden en dat is iets wat we niet moeten willen.
Ik weet niet wat die mensen doen waar hij achteraan zit, hijzelf lult daar ook maar wat over die keer dat ik hem in actie zag.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:04 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ja, staat ook echt in verhouding tot wat alle mensen doen waar hij achteraan zit
Lekker vaag zeg . .quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:10 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik weet niet wat die mensen doen waar hij achteraan zit, hijzelf lult daar ook maar wat over die keer dat ik hem in actie zag.
Feit blijft dt hij dingen heeft gedaan die verboden zijn, en daarmee is het een crimineel. Beetje raar dat hij dan niet eens vervolgd wordt.
Heb je een voorbeeld? ik heb er nooit van gehoord.quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:02 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik weet niet onder welke steen jij geleefd hebt de afgelopen decennia maar er zijn legio politie verhoren op televisie vertoond.
Um ik vind het vervelend je wereldbeeld te verstoren, maarreh ik zal je een geheimpje vertellen:quote:Op zaterdag 12 december 2009 15:02 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik weet niet onder welke steen jij geleefd hebt de afgelopen decennia maar er zijn legio politie verhoren op televisie vertoond.
Bij Netwerk hebben ze wel eens verhoren laten zien. Ook zijn er delen van de zaanse verhoor methode op de televisie geweest.quote:Op zaterdag 12 december 2009 19:43 schreef voyeur het volgende:
[..]
Heb je een voorbeeld? ik heb er nooit van gehoord.
Logisch, ze passen zich aan aan het niveau van Joran...quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:37 schreef Nass het volgende:
de politie zei 'fucking'
Ik denk dat 2 mannen uit Putten daar anders over denken...quote:Op zondag 13 december 2009 13:50 schreef MrBadGuy het volgende:
Peter R.Altijd met die uitgekauwde onderwerpen die uiteindelijk helemaal niks onthullen.
En niet alleen die twee.! Peter R geeft niet op, blijft het grote onrecht achtervolgen opdat de puist met pus uit mekaar spatquote:Op zondag 13 december 2009 15:31 schreef mrcool het volgende:
[..]
Ik denk dat 2 mannen uit Putten daar anders over denken...
Misschien proberen ze op gelijke (schoenloze) voet te komen?quote:Op zondag 13 december 2009 15:59 schreef Stali het volgende:
Wat is er met je fucking schoenen gebeurd?
Die lui van de recherche kunnen niet eens normaal praten.
Dit zijn gewoon recherche tactieken.quote:Op zondag 13 december 2009 15:59 schreef Stali het volgende:
Wat is er met je fucking schoenen gebeurd?
Taximoord staat me ook iets van bij...quote:
Precies. Ze zijn gewoon aan het spiegelen om hem aan het praten te krijgen...quote:Op zondag 13 december 2009 16:03 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Dit zijn gewoon recherche tactieken.
Peter word rijk over de rug van joran en familie holloway.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:23 schreef bastibro het volgende:
(..)
Wat is er met hem gebeurd nadat hij voor het oog van de verborgen camera`s een uitvoerige bekentenis aflegde over Natalee Holloway?
(..)
Ik denk niet dat hij dat nog nodig heeft hOOrquote:Op zondag 13 december 2009 16:35 schreef matthisl het volgende:
[..]
Peter word rijk over de rug van joran en familie holloway.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |