eerst nog de computer van een zeker persoon raiden via een bruteforce-password attack, z'n router was in ieder geval geen probleem en met z'n officejet kan ik ook al verbinding makenquote:Op donderdag 17 december 2009 12:22 schreef mediaconsument het volgende:
En dan TRU helemaal aan flarden schieten.
quote:Op donderdag 17 december 2009 12:23 schreef _Led_ het volgende:
[..]
eerst nog de computer van een zeker persoon raiden via een bruteforce-password attack, z'n router was in ieder geval geen probleem en met z'n officejet kan ik ook al verbinding maken
Nee, dat soort dingen mag ik natuurlijk niet zeggen
Omdat Amerigo weer terug naar huis is?quote:Op donderdag 17 december 2009 12:36 schreef Darkwolf het volgende:
Waarom was ik daar vorig weekend mee begonnen!? Waarom!?
quote:Op donderdag 17 december 2009 12:39 schreef JoepiePoepie het volgende:
[..]
Omdat Amerigo weer terug naar huis is?
Wie of wat is Amerigo?quote:Op donderdag 17 december 2009 12:39 schreef JoepiePoepie het volgende:
Omdat Amerigo weer terug naar huis is?
quote:Op donderdag 17 december 2009 13:31 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Wie of wat is Amerigo?
Het enige verband met paarden is een zadel merk en krachtvoer.
Verder was Amerigo (Vespucci) een Italiaanse verkenner of some sorts en heb je ook nog s'werelds grootste ondergrondse kopermijn met die naam.
Zo dat is balen!!!quote:Op donderdag 17 december 2009 20:23 schreef Flammie het volgende:
En toen viel mijn vriendin gister van de trap en zit haar onderbeen in het gips en word het rondreizen nogal lastig!!! Misschien ondergaat ze binnenkort een operatie en misschien ook niet maar we horen het morgen. Wat een kankerzooi weer
![]()
Misschien rolstoel aanschaffen om toch nog wat te reizen
Aaahhhhh! Kijk aan!quote:
FAIL: ik ben straight!quote:Op donderdag 17 december 2009 12:39 schreef JoepiePoepie het volgende:
Omdat Amerigo weer terug naar huis is?
quote:Op vrijdag 18 december 2009 08:22 schreef Darkwolf het volgende:
[..]
Aaahhhhh! Kijk aan!
Nou, in dat geval:
[..]
FAIL: ik ben straight!
Ik ben voorbereidquote:Op vrijdag 18 december 2009 09:42 schreef _Led_ het volgende:
Hahaaaaaaaaaaaa, het is vrijdag !!!!!!!!!
Het zou mij niet verbazen als hij dat in werkelijkheid op het forum ook doet om zo iets van reacties uit te lokken!quote:Op vrijdag 18 december 2009 10:05 schreef R0N1N het volgende:
Clone Wars![]()
... dus, je gaat met jezelf in "discussie"
You know I do, babyquote:Op vrijdag 18 december 2009 10:09 schreef Bastard het volgende:
[..]
Het zou mij niet verbazen als hij dat in werkelijkheid op het forum ook doet om zo iets van reacties uit te lokken!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |