Ik stel dat ik mijn mening heb gegeven en jij beweert dat ik aan het speculeren ben.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:20 schreef LogischCorrect het volgende:
[..]
Daar heb ik niets over gezegd. De feiten zijn niet duidelijk, daarin speculeer jij. Je vult de feiten aan naar eigen inzicht.
En een deel van die vrouwen een bikini draagt, terwijl een ander deel een badpak aanheeft en weer een ander deel een boerkini!?quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:23 schreef LangeTabbetje het volgende:
Wat is eigenlijk nu het probleem als het zwembad op dinsdag ochtend van 10 tot 12 alleen open is voor vrouwen ?
Het mannelijk badpersoneel, evident.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:23 schreef LangeTabbetje het volgende:
Wat is eigenlijk nu het probleem als het zwembad op dinsdag ochtend van 10 tot 12 alleen open is voor vrouwen ?
Ik zeg dat je je mening niet baseert op de feiten, maar op je eigen speculatie.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:23 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Ik stel dat ik mijn mening heb gegeven en jij beweert dat ik aan het speculeren ben.
Ik heb nu ten andermalen duidelijk gemaakt dat ik mijn oordeel heb gemaakt aan de hand van de gegevens uit de OP en mijn perceptie van deze gegevens.
Hoezo? Waar maak jij uit op dat dat het probleem is?quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:24 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Het mannelijk badpersoneel, evident.
Wat bedoel je met feiten? Zojuist stelde je nog dat het bericht en de gegevens niet compleet waren.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:28 schreef LogischCorrect het volgende:
[..]
Ik zeg dat je je mening niet baseert op de feiten, maar op je eigen speculatie.
Op zich vind ik het vreemd, maar zo lang als er een uurtje is voor vrouwen en je dan ook in boerkini mag langskomen vind ik het best.quote:Op vrijdag 11 december 2009 10:22 schreef Gia het volgende:
Als er zwemuurtjes waren voor alleen vrouwen, was die boerkini toch niet nodig!!
Ik ga met die opmerking mee met de insteek die RM-rf ter berde heeft gebracht.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:29 schreef Gia het volgende:
[..]
Hoezo? Waar maak jij uit op dat dat het probleem is?
Ik lees uit de OP en de info van het zwembad dat er 2 uurtjes zwemmen is voor vrouwen, waar ook mannen boven de 55 welkom zijn. Het zwembad heeft al toegestaan dat moslima's boerkinis dragen en zijn daarmee voldoende tegemoet gekomen aan hun cultuureisen. Dat ze nu de mannen willen verbieden om te komen zwemmen op dat tijdstip slaat dus gewoon nergens op. Dat zou betekenen dat er weer op een ander tijdstip een paar uurtjes zwemmen moet komen waar die mannen dan weer terecht kunnen.
Qua tijd kan dat een probleem zijn. Ook gezien het kostenaspect.
Dat klinkt meer als een virale personeelsadvertentie voor badmeesters!quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:32 schreef Lavenderr het volgende:
Als je het nu eens omdraait. Kunnen vrouwen die alleen in bikini zwemmen ook een speciaal uurtje opeisen met aantrekkelijke badmeesters?
De feiten zoals ze staan in het bericht in de OP.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:31 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Wat bedoel je met feiten? Zojuist stelde je nog dat het bericht en de gegevens niet compleet waren.
Nee, dat doe je niet:quote:Ik stel consequent dat ik mijn oordeel vormde aan de hand van de aangereikte en beschikbare gegevens in deze topic, met name de OP.
quote:
Sorry, maar wanneer is er een eis weggelegd dat alle vrouwen hier in boerka moeten?quote:Op vrijdag 11 december 2009 10:32 schreef ThaMadEd het volgende:
Ik ga toch ook niet in Marokko eisen dat alle vrouwen daar als geile sletjes erbij lopen?
Als ik 55+ ben ga ik ook naar dat zwembad. Lekker gemengd zwemmen met alleen vrouwen van 18+.quote:Verder kent het bad ook al een wekelijks uurtje leszwemmen voor vrouwen en ook een uurtje gemengd zwemmen voor vrouwen van 18+ en mannen van 55+.
Als ze die zelf meenemen en de animo is groot genoeg zal dat best kunnen denk ik.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:32 schreef Lavenderr het volgende:
Als je het nu eens omdraait. Kunnen vrouwen die alleen in bikini zwemmen ook een speciaal uurtje opeisen met aantrekkelijke badmeesters?
Jawel, dit is mijn perceptie van de aangereikte gegevens.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:35 schreef LogischCorrect het volgende:
[..]
De feiten zoals ze staan in het bericht in de OP.
[..]
Nee, dat doe je niet:
[..]
95 is ook 18+quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:35 schreef Zwansen het volgende:
Als ik 55+ ben ga ik ook naar dat zwembad. Lekker gemengd zwemmen met alleen vrouwen van 18+.
90 is ook 18+quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:35 schreef Zwansen het volgende:
Lekker gemengd zwemmen met alleen vrouwen van 18+.
Je stelde eerder toch expliciet, dat de OP niet verduidelijkt wat de moslima's precies exact wensen.quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:28 schreef LogischCorrect het volgende:
[..]
Ik zeg dat je je mening niet baseert op de feiten, maar op je eigen speculatie.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |