Yups, ze leek wel een beetje last van brainfrost te hebben.quote:Op vrijdag 11 december 2009 18:28 schreef Brighteyes het volgende:
Dat is wel makkelijk dan Ssserpente, scheelt je gedoe met opwarmen en nog eens opwarmen.
Aoraki, mooie score!
Twinkly, jouw post had ik nét gemist daarstraks, wat vervelend om op deze manier geconfronteerd te worden met de dingen die op het moment niet soepel gaan zegquote:Op vrijdag 11 december 2009 14:26 schreef Twinkly het volgende:
We zijn net bij de vk geweest en alles zag er van onder rustig uit maar ze adviseerde mij om het littekenweefsel dat van binnen zit te masseren omdat ik daar nog last van heb. Bluh, dat masseren voelt echt niet fijn.
Ze schrok wel van hoe mijn lief en ik eruit zienze benadrukte een aantal keer dat wij bovengemiddeld moe zijn en dat we echt ook aan onszelf moeten denken om niet in een negatieve spiraal terecht te komen
Ik vind het toch wel confronterend dat het nou ook haar opvalt. Dus Niels huilt toch wel bovengemiddeld veel, muh
![]()
Hij moest bijna de hele tijd dat we daar waren huilenhij wilde drinken maar ik had een te sterk TSR zoals iedere ochtend/vroege middag.
Hoeps, ik was dus zo moe dat ik dat nog ben vergeten te vertellen.. Hij zat vanochtend op 3580, 10 gram minder als gisteren. Niet zo mooi als ik gehoopt had, maar ik maak me er in dit geval niet echt zorgen om, hij had gisteren een regeldag en daarbij is hij voor het eerst sinds we thuis zijn gekomen vanuit het ziekenhuis buiten geweest en in het Consultatiebureau heeft hij echt véél indrukken en emoties doorstaan, het was er druk en er waren allemaal huilende kindjes, hij werd uit- en aangekleed en gewogen en ik kreeg hem niet goed vastgegespt in de Maxicosi. Eigenlijk ben ik nog best tevree met een afname van maar 10 gram, dat betekent dat er 70 gram van de 80 die hij gisteren aan was gekomen tóch is blijven plakkenquote:Op vrijdag 11 december 2009 14:38 schreef XXXKarinXXX het volgende:
En Incantrix, was Stef nog gegroeid?
Ze heeft een liesbreukje waardoor haar darmpjes door de buikwand heen floepen. De laatste paar keer was de uitstulping zo groot als een ei en floepte het niet zomaar terug op de plek. Ze heeft er veel pijn door, maar ze opereren pas als de darmpjes echt klem komen te zitten of wanneer ze een jaar is, omdat de operatie dan schijnbaar veel eenvoudiger is en beter ivm de narcose. Ze denken ook dat deze gaatjes weer zo kunnen groeien dat alles op z'n plek blijft zitten, maar dit lijkt me sterk.quote:Op vrijdag 11 december 2009 19:41 schreef Incantrix het volgende:
Urla, wat voor uitstulpingen zijn dat? Ik heb even iets gemist geloof ik, sorry.. Maar je bericht klinkt mooi, dus eenvoor jullie!
Normaal gesproken gaan tijdens de zwangerschap de geslachtsorganen door de buikwand heen tijdens de groei. Daarna groeien die twee gaatjes uit elkaar zodat de ingewanden niet erdoor naar buiten kunnen. Bij Dewi is dit laatste proces niet gebeurt.quote:Op vrijdag 11 december 2009 19:56 schreef Ssserpente het volgende:
Poe he Urla, zo groot als een ei joh? Voor zo'n klein meisje.Gelukkig is ze weer vrolijk nu. Hoe komt ze aan die liesbreuk?
Als ik hier toch kom binnen vallen, dan reageer ik maar gelijk evenquote:Op vrijdag 11 december 2009 21:19 schreef Xenia het volgende:
Bedankt voor al jullie lieve reakties. Het helpt toch wat om te weten dat mensen meeleven. En het gezegde gedeelde smart is halve smart klopt ook: weten dat er meer in een dergelijke nare situatie zitten en daar ook doorheen komen helpt gewoon een beetje (ik pm maandag terug)
Ik heb wel bijgelezen, maar ik hou het even kort want ik heb een heel zielig meisje hier. Ze heeft een darminfectie. Ze spuitpoept tijdens en na iedere voeding en de poep lijkt op kleverig cement en is grijs/groenig. En het doet zeer. Zo zieligHeb net de huisarts gebeld, maar er schijnt niets aan te doen te zijn. Het moet er vanzelf uit en het duurt 5 tot 7 dagen. Ze zei ook dat het erg heerst. Maar ik heb er hier volgens mij nog niet eerder over gelezen?
Goed nieuws missquote:Op vrijdag 11 december 2009 21:39 schreef miss_sly het volgende:
Nijna, Senna was idd afgevallen. Ik denk door de combi ziek-zijn, 4 maands dip en niet goed uit de fles drinken als ik weg ben. Maar vandaag heeft ze netjes 2 keer 100 cc uit de fles gedronkenen goed bijgetankt toen ik thuiskwam en zometeen voor ik naar bed ga, maak ik haar nog even wakker om wat te drinken. Groeien zal ze!
quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:15 schreef Brighteyes het volgende:
Kijk, het is bij Oscar wel anders dan bijv. toen bij Lilah. Bij haar was het heel duidelijk zichtbaar plat aan de achterkant. en ik zal eens heel hard naar k_i_m roepen.
Jaaaa showen!quote:Op vrijdag 11 december 2009 22:35 schreef RockabeIIa het volgende:
Heel mooi kind heb je daar, Xenia
Zal ik de mijne ook effe showen? Heb nog een fotootje van gisteren.
Sorry.quote:Op vrijdag 11 december 2009 22:09 schreef k_i_m het volgende:
[..]
. Het was niet de achterkant! En ook niet zichtbaar door d'r haar. Daardoor zijn we zolang met een kluitje in het riet gestuurd
.
Nu zijn haar kort is weer welquote:Op vrijdag 11 december 2009 22:38 schreef k_i_m het volgende:
Die lijkt helega niet meer op z'n broer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |