Waarom niet?quote:Op vrijdag 11 december 2009 18:11 schreef Alexxxxx het volgende:
Hij word niet op een zondag verreden
Vind het ook jammer... En als de zondag de enige mogelijkheid is, gaat ie niet door....quote:Op zaterdag 12 december 2009 13:15 schreef Arcee het volgende:
[..]
Waarom niet?
En als dat nou de enige mogelijkheid is?
Zondagsrust.:')
Dat zou toch te triest voor woorden zijn... ik geloof er niks van.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:05 schreef Alexxxxx het volgende:
Vind het ook jammer... En als de zondag de enige mogelijkheid is, gaat ie niet door....
Ik heb daar ook nog nooit van gehoord en het lijkt mij ook een beetje vreemd? Zitten hier nog steeds zoveel geloofaanhangers? Dan moet daar eens wat aan gedaan worden.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:10 schreef Arcee het volgende:
[..]
Dat zou toch te triest voor woorden zijn... ik geloof er niks van.
Ja, die doen dan gewoon maar niet mee dan, lijkt me.quote:Op zaterdag 12 december 2009 14:14 schreef bascross het volgende:
Ik heb daar ook nog nooit van gehoord en het lijkt mij ook een beetje vreemd? Zitten hier nog steeds zoveel geloofaanhangers? Dan moet daar eens wat aan gedaan worden.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat kan helemaal nietquote:Op zaterdag 12 december 2009 15:16 schreef buzz1291 het volgende:
Ik denk eerder aan 21 januari 2021.
quote:Op zondag 13 december 2009 05:14 schreef TLC het volgende:
[..]
Dat kan helemaal nietiedereen weet dat de aarde ophoudt te bestaan in 2012
![]()
Truequote:Op woensdag 16 december 2009 12:34 schreef Xebber het volgende:
2 Februari 2010.
Gewoon. Omdat dat stoer klinkt.
Weet je nog? 2 Februari 2010, toen het zo koud was dat d'r voor 't eerst sinds járen weer een Elfstedentocht gehouden werd? Toen Unox gróóts uitpakte met allerlei prullaria en rookworsten? En dat er honderden, zo niet duizenden mensen een topicreeks van 583 topics volmaakten op FOK.nl!?"
tip : kijk is aan de achterkantquote:Op dinsdag 29 december 2009 22:43 schreef MaGNeT het volgende:
21 december 2012
Hij start die dag wel maar om de één of andere manier zie ik geen finish in m'n glazen bol...
Working on it..
Zondags naar de kerk?quote:Op maandag 21 december 2009 16:10 schreef vaarsuvius het volgende:
27 januari , behalve als dat een zondag is, dan 28 januari
Breng die bol maar terug naar de blokker.quote:Op dinsdag 29 december 2009 22:43 schreef MaGNeT het volgende:
21 december 2012
Hij start die dag wel maar om de één of andere manier zie ik geen finish in m'n glazen bol...
Working on it...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |