Voor G-teams ?quote:Op donderdag 10 december 2009 23:34 schreef PatrickSter het volgende:
Proberen jullie maar de UEFA cup te winnen, doen wij volgend jaar de Europa League wel.
''ajax maakt nog kans op het kampioenschap'' is realistisch?quote:Op vrijdag 11 december 2009 00:03 schreef Lebawski het volgende:
Als er iemand realistisch was dan was hij het wel...
Daar moest ik ook aan denkenquote:Op vrijdag 11 december 2009 10:13 schreef DuTank het volgende:
Als ik heel eerlijk ben, heeft Ajax het kampioenschap echt nog niet verspeeld. Een tijd geleden stond PSV bovenaan met 15 punten en werd het beslist op de laatste speeldag.
2-2quote:Op vrijdag 11 december 2009 12:18 schreef Burnie88 het volgende:
Hoeveel gaat Ajax vanavond winnen? 6 of 7-0? Ik ga er wel vanuit.
De achtervolging op Twente en PSV wordt ingezet.
Jullie zijn toch niet zo goed in voorrondes he?quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:06 schreef Lebawski het volgende:
Champions League voetbal dit seizoen zou een goede uitgangspositie zijn.
boo-fucking-hoooquote:Op vrijdag 11 december 2009 13:12 schreef dennis00 het volgende:
Is je eigen club niet boeiend genoeg ofzo.
Nja, jullie sneuvelden eerst 10x in de groepsfases of zo. Alles op z'n tijd dus.quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:09 schreef DuTank het volgende:
[..]
Jullie zijn toch niet zo goed in voorrondes he?
Dat valt ook wel mee hoorquote:Op vrijdag 11 december 2009 13:15 schreef Lebawski het volgende:
[..]
Nja, jullie sneuvelden eerst 10x in de groepsfases of zo. Alles op z'n tijd dus.
Jij volgt PSV pas 3 jaar ?quote:Op vrijdag 11 december 2009 13:22 schreef DuTank het volgende:
[..]
Dat valt ook wel mee hoor. Vorig jaar was drama natuurlijk, maar goed Liverpool, Marseille en Atletico Madrid, dat zijn niet de minste teams natuurlijk
?quote:Op vrijdag 11 december 2009 14:22 schreef Magereheinus het volgende:
Volgens mij zit Ajax in de problemen!
Heb je hem weerquote:Op vrijdag 11 december 2009 14:05 schreef Lebawski het volgende:
[..]
Jij volgt PSV pas 3 jaar ?
Trouwens, ik verwacht nu even geen grote bekken meer uit Rotterdam in dit topic, hun schuld valt hoger uit dan verwacht; 21 miljoen. En dan zou Ajax in de problemen zitten ? Ja tuurlijk..
omgquote:Op vrijdag 11 december 2009 13:22 schreef DuTank het volgende:
[..]
Dat valt ook wel mee hoor. Vorig jaar was drama natuurlijk, maar goed Liverpool, Marseille en Atletico Madrid, dat zijn niet de minste teams natuurlijk
Het wordt druk voorin bij Ajaxquote:Bodul: volgend seizoen basisplaats afdwingen bij Ajax
11 december 2009 RvN
Darko Bodul is er alles aan gelegen om komend seizoen weer terug te keren bij Ajax. De aanvaller speelt momenteel op huurbasis bij Sparta. Hij gaat veel om met Sulejmani en Pantelic. Bodul tegenover Goal.com: "Het is fijn en handig om mensen dichtbij je te hebben in een vreemd land die jouw taal spreken. Pantelic geeft me veel aandacht en daar ben ik blij mee. Hij zegt dat ik mijn best moet blijven doen en geeft me adviezen. Die raad neem ik graag aan. Omdat hij ouder is, respecteren we hem enorm. Dat is normaal in onze cultuur, met Pranjic was dat precies hetzelfde. Pantelic heeft op hoog niveau gevoetbald, een advies van hem neem je gewoon aan."
"Ajax blijft voor mij nummer één. Volgend seizoen wil ik daar een basisplaats afdwingen." Een ‘Balkan-voorhoede’ met Sulejmani en Pantelic lonkt. Bodul lacht bij de gedachte. "Natuurlijk hoop ik met die jongens in een elftal te staan, maar bij Ajax is er goede concurrentie. Suarez is er ook nog, je weet niet wat er met hem gaat gebeuren. De beste jongens moeten spelen, maar met Sulejmani en Pantelic zal die concurrentiestrijd met een glimlach zijn."
Kun jij niet gewoon even chronisch ziek raken ?quote:Op vrijdag 11 december 2009 14:24 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Heb je hem weer![]()
Als er iemand een grote bek heeft dan ben jij het wel, sufferd!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |