Denk het nietquote:Op dinsdag 8 december 2009 20:22 schreef Frey het volgende:
Nu As The World Turns stopt, kan Sair in GTST blijven.
Yep je kan de grootse streken uithalen maar zolang je tot de here wend hoef je je geen zorgen te maken om de gevolgen.quote:Op woensdag 9 december 2009 00:11 schreef warezguy05 het volgende:
[..]
zolang je aan het einde van de dag netjes het Onze Vader bidt, is alles vergeven en vergeten
Heee heeft Janine daar nou Wendela van Houten ofwel Sjors Langeveld op haar arm???quote:Op woensdag 9 december 2009 04:25 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
En dat zien we haar ook al nooit doen![]()
Waarschijnlijk al bekend, maar Maria de Jong in de jaren 90:
(ongeveer op 2/3e van het filmpje)
quote:
Nee Nina.quote:Op woensdag 9 december 2009 13:31 schreef Countess het volgende:
[..]
Heee heeft Janine daar nou Wendela van Houten ofwel Sjors Langeveld op haar arm???
ja alleen weet Noud dat niet natuurlijk. Little does he know. Die heeft niet door dat Lucas hem leuk vindt. En Noud ziet hun relatie als vriendschappelijk en thats it. Ja, die zoen was misschien wat overdrevenquote:Op woensdag 9 december 2009 13:04 schreef Sk00p het volgende:
Dat geplaag van Noud is eigenlijk maar irritant voor Lucas.. Terwijl ik Lucas maar een kwal vindt
helemaal mee eensquote:Op woensdag 9 december 2009 13:06 schreef bloodymary het volgende:
Toch vind ik Noud hierin wel erg komisch en relaxed.
Lorenaquote:
Ik kies voor Sair.quote:Op woensdag 9 december 2009 15:14 schreef verleiding het volgende:
Van fansite:
Wat is/wordt de leukste gastrol?
Sair (Hubbard)
Arthur (Dragtsma)
Maria (Bruijs)
Paul (Kamphuijs)
Dus dan zal het wel geen vaste rol worden, voor wie dan ook niet.
Uhu, inderdaad. Ik zou ook voor Sair kiezenquote:Op woensdag 9 december 2009 16:25 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Ik kies voor Sair.
Ben blij dat Maria maar een gastrol is, want dat wijf vind ik zo slecht acteren en irritant!
quote:Op woensdag 9 december 2009 12:34 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Rowena is vast een kruising tussen Lorena en Ronja.
Ik hoorde het ja, en bijdehand vragen terug stellen en denken dat ie dan een hele bink isquote:Op woensdag 9 december 2009 18:30 schreef Roberto258 het volgende:
Danny/Jan nu aan de telefoon op 3FM. Hij gaat meedoen aan Ranking the Stars, zo blij als een kind
quote:Op woensdag 9 december 2009 18:44 schreef Countess het volgende:
Die vent moet gewoon zijn mond houden en blijven dansen.
Acteren kan-ie echt niet, ook niet met zijn briljante playmobil-imitatie.
Dat dus vooral!quote:Op woensdag 9 december 2009 15:01 schreef Apotheose het volgende:
[..]
ja alleen weet Noud dat niet natuurlijk. Little does he know. Die heeft niet door dat Lucas hem leuk vindt. En Noud ziet hun relatie als vriendschappelijk en thats it. Ja, die zoen was misschien wat overdrevenZou ik nou niet zo snel doen als een vriendin van me zoals Lucas had gedaan
true... Maar ja, een kat in het nauw maakt nou eenmaal ook rare sprongen. Helemaal als er hornonen/liefde in het spel is. (sprak Apotheose uit ervaringquote:Op woensdag 9 december 2009 23:16 schreef Sk00p het volgende:
[..]
Wat hebben ze van Martijn een triest figuur gemaakt zeg.![]()
Nou, om niets...quote:Op woensdag 9 december 2009 23:51 schreef bloodymary het volgende:
Nou, de schrijvers hebben het voor elkaar hoor. Voor het eerst vind ik Ludo ook maar een zielige jankerd, met zijn wraak om niets......
Helaas gaat dat niet meer op omdat Ludo alleen maar loopt te pesten. Tenzij hij toch op het laatste moment toch ineens van gedachte veranderd. (typisch soap! als dat mocht gebeuren)quote:Op donderdag 10 december 2009 00:19 schreef kissaa het volgende:
[..]
Nou, om niets...
Ik vind Martijn zo'n overjarige puber die zijn (ex)vrouw lastigvalt
Ja, om niets. Hij kon twee mensen redden en koos voor zijn zoon. Gek he?quote:Op donderdag 10 december 2009 00:19 schreef kissaa het volgende:
[..]
Nou, om niets...
Ik vind Martijn zo'n overjarige puber die zijn (ex)vrouw lastigvalt
er mankeert NIKS aan die Nina-muts. Wat zeuren ze allemaal nog?quote:Op donderdag 10 december 2009 00:31 schreef Tirza het volgende:
Waarom neemt Ludo eigenlijk geen wraak op Lorena? Zij is degen die verantwoordelijk is voor die exposie en waardoor zijn prinsesje geen tasjes meer kan ontwerpen
? Of vindt hij die gevangenisstraf nu wel genoeg
?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kom ook gezellig meekotsen in mijn pukeboek!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |