quote:Op maandag 7 december 2009 23:59 schreef Avey het volgende:
[..]
Daar hebben we machines voor.
De vaat, dan he.
melk is laatste wat je moet met keelontsteking..... van melkproducten ga je slijm aanmaken, die irriteren luchtwegen en je gaat meer slijm aanmaken door het aanmaken van slijm ga je hoesten en hoesten is grotere belasting op keel en doet pijnquote:
Oh jaquote:Op dinsdag 8 december 2009 09:23 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
melk is laatste wat je moet met keelontsteking..... van melkproducten ga je slijm aanmaken, die irriteren luchtwegen en je gaat meer slijm aanmaken door het aanmaken van slijm ga je hoesten en hoesten is grotere belasting op keel en doet pijn
voor de rest MOGGUH
Veronica Mars isquote:
het is nog vroegquote:
ik heb over logician gedroomdquote:Op dinsdag 8 december 2009 09:51 schreef Tha_Erik het volgende:
Oh ikheb over Lezzer gedroomd. Dat er een FOK!meet was (kan me alleen herinneren dat lezzer er was) en ze was er met haar vriendin. En het was heel gezellig.
quote:Op dinsdag 8 december 2009 09:51 schreef Tha_Erik het volgende:
Oh ikheb over Lezzer gedroomd. Dat er een FOK!meet was (kan me alleen herinneren dat lezzer er was) en ze was er met haar vriendin. En het was heel gezellig.
Verrassendquote:Op dinsdag 8 december 2009 09:52 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
ik heb over logician gedroomd
is voor het eerst trouwens!quote:
het was dubbel leuk... het was logician en zoenen met haarquote:Op dinsdag 8 december 2009 10:16 schreef Brittie het volgende:
[..]
Lekker knus
Ik heb alleen maar stomme dromen laatste tijd, meh.
Wanneer gaan jullie het nou eens doehoen...quote:Op dinsdag 8 december 2009 10:18 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
het was dubbel leuk... het was logician en zoenen met haar![]()
haha jullie willen te graag dat wij het doenquote:Op dinsdag 8 december 2009 10:34 schreef lezzer het volgende:
[..]
Wanneer gaan jullie het nou eens doehoen...
Er gaat niks boven een gezellige Fok romancequote:Op dinsdag 8 december 2009 10:35 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
haha jullie willen te graag dat wij het doen
quote:Op dinsdag 8 december 2009 10:35 schreef Brittie het volgende:
[..]
Er gaat niks boven een gezellige Fok romancehuphup, ga eens naar Enschede jij
Pfff boringquote:Op dinsdag 8 december 2009 10:38 schreef Knuffelzacht het volgende:
[..]
maar misschien wil ik wel maar logician niet... of v.v.
jullie willen fok soap... kan je het krijgen ookquote:
wijvenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |