Njah, heb je daar gereden of niet? Zo ja, dan wordt aanvechten sowieso lastig, plus dat het ook simpelweg een terechte boete is. Heb je er niet gereden, dan zou je bezwaar kunnen maken.quote:Op vrijdag 4 december 2009 15:58 schreef Bastard het volgende:
Wanneer heeft dat eigenlijk nut?
Ik krijg een boete binnen voor overschrijven van maximum snelheid, maar de straatnaam waar mijn delict heeft plaatsgevonden bestaat helemaal niet.
Er is helemaal geen PERSIDENT KENNEDYLAAN .. en locatie THV lichtmast is ook wat onduidelijk, er staan er nogal een paar op die fictieve straat?
Oh dat is lief van ze.. want ja.. technisch gesproken heb ik daar gewoon niet gereden omdat het niet kan op een straat die niet bestaat.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:02 schreef spijkerbroek het volgende:
Geen nut. Ze passen het aan en je krijgt een ge-update boete.
Wet Mulder! Ze mogen alles aanpassen op zo'n beschikking! Dus enige wat je doet is het wat langer laten duren, maar betalen moet je toch!quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:03 schreef Bastard het volgende:
[..]
Oh dat is lief van ze.. want ja.. technisch gesproken heb ik daar gewoon niet gereden omdat het niet kan op een straat die niet bestaat.
Bespaar je de moeite en de postzegel en betaal gewoon.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:03 schreef Bastard het volgende:
Oh dat is lief van ze.. want ja.. technisch gesproken heb ik daar gewoon niet gereden omdat het niet kan op een straat die niet bestaat.
Betalen moet altijd, maar je kan het misschien terug krijgen he.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:08 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Bespaar je de moeite en de postzegel en betaal gewoon.
Ga rechten studeren wijskneus.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:03 schreef Bastard het volgende:
[..]
Oh dat is lief van ze.. want ja.. technisch gesproken heb ik daar gewoon niet gereden omdat het niet kan op een straat die niet bestaat.
quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:11 schreef Bastard het volgende:
maar je kan het misschien terug krijgen he.
Formeel gesproken mag ik niet toegeven dat ik te hard gereden heb he, dus dat doe ik dan ook niet.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:11 schreef Hyperdude het volgende:
[..]
Ga rechten studeren wijskneus.![]()
Als je wel te hard hebt gereden: betalen.
Als je niet te hard hebt gereden vecht je de boel maar aan tot aan de Hoge Raad.
Gewoon als een mak schaap meedoen zeg jij dus, die verkapte belastingen gewoon betalen net als iedereen dat doet want zo blijft het systeem soepel ja is een optie, ik overweeg de mogelijkheden even.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:13 schreef ktnxbye het volgende:
Wees gewoon een kerel en betaal de boete in plaats van het systeem onnodig te belasten met dit soort futiele details.
Heb je nou wel of niet te hard gereden daar?quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:15 schreef Bastard het volgende:
[..]
Gewoon als een mak schaap meedoen zeg jij dus, die verkapte belastingen gewoon betalen net als iedereen dat doet want zo blijft het systeem soepel ja is een optie, ik overweeg de mogelijkheden even.
Ik weet niet, ik was vermoedelijk te druk met voetgangers ontwijken zodat ik niet op de teller keek, en ik kan mij niet herrineren of het inderdaad de snelheid was die zij zeggen dat ik reed nee.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:16 schreef ktnxbye het volgende:
[..]
Heb je nou wel of niet te hard gereden daar?
Nee als een echte vent verantwoording nemen voor zijn daden en niet als een zielig figuur gaan zitten verschuilen achter een schrijffout van oom agent.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:15 schreef Bastard het volgende:
[..]
Gewoon als een mak schaap meedoen zeg jij dus, die verkapte belastingen gewoon betalen net als iedereen dat doet want zo blijft het systeem soepel ja is een optie, ik overweeg de mogelijkheden even.
Ben je aangehouden, geflitst, gelasered?quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:19 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik weet niet, ik was vermoedelijk te druk met voetgangers ontwijken zodat ik niet op de teller keek, en ik kan mij niet herrineren of het inderdaad de snelheid was die zij zeggen dat ik reed nee.
Lees anders de OP nog eens heel langzaam door.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:19 schreef DonJames het volgende:
Een Mod die de FAQ niet heeft kunnen vinden?
Het gebeurde in een flits.quote:Op vrijdag 4 december 2009 16:20 schreef ktnxbye het volgende:
[..]
Ben je aangehouden, geflitst, gelasered?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |