Ik denk dat ik zo tegen de bevalling aan vast ga oefenen met de stofzuigerquote:Op donderdag 3 december 2009 18:14 schreef Vlindur het volgende:
[..]
Zaterdag.. Hoe kom ik er bij!![]()
* Vlindur noteert stofzuiger gevoel ook even idd..
Wil papa dat niet voor je doen?quote:Op donderdag 3 december 2009 19:49 schreef CrazyPrincess het volgende:
[..]
Ik denk dat ik zo tegen de bevalling aan vast ga oefenen met de stofzuiger
quote:Op donderdag 3 december 2009 20:14 schreef amaranta het volgende:
[..]
Wil papa dat niet voor je doen?
Maar na anderhalve of twee weken ofzo, wordt het dat wel echt vond ikquote:Op donderdag 3 december 2009 20:14 schreef CrazyPrincess het volgende:Ik had er tot nu toe echt zo'n superromantisch idee bij. Dat er lief en zachtjes aan je tepel gesabbeld wordt. Maar na deze verhalen en als ik er over nadenk hoe hard babytjes al op je vinger zuigen en dat dan in combinatie met gevoelige tepels klinkt het ook wel logisch dat het niet erg prettig kan zijn
Dat beeld had ik ook, en ik kan je vertellen dat er wel wat traantjes gevallen zijn hier.quote:Op donderdag 3 december 2009 20:14 schreef CrazyPrincess het volgende:
Ik had er tot nu toe echt zo'n superromantisch idee bij. Dat er lief en zachtjes aan je tepel gesabbeld wordt. Maar na deze verhalen en als ik er over nadenk hoe hard babytjes al op je vinger zuigen en dat dan in combinatie met gevoelige tepels klinkt het ook wel logisch dat het niet erg prettig kan zijn
t
echt waar?quote:Op donderdag 3 december 2009 20:26 schreef amaranta het volgende:
Dat beeld had ik ook, en ik kan je vertellen dat er wel wat traantjes gevallen zijn hier.
Bij mij heb ik het echt puur op wilskracht volgehouden. En het duurde wel langer dna 2 weken voordat de pjin weg was. En ook langer dan 3 en 4 ..pas tegen de 6 weken begon het aangenaam te voelen.
ja, en het lag echt niet aan het aanleggen, gewoon hele gevoelige tepels.quote:Op donderdag 3 december 2009 20:31 schreef lily het volgende:
[..]
echt waar?
goh, wat duurde dat dan lang zeg..
(bij mij maar twee daagjes ofzo)
nu moet ik wel zeggen dat mijn tepels nooit echt gevoelig zijn
Vergeet je de epi-no niet?quote:Op donderdag 3 december 2009 19:49 schreef CrazyPrincess het volgende:
[..]
Ik denk dat ik zo tegen de bevalling aan vast ga oefenen met de stofzuiger
De 16e is anders ook een mooie dag hoor!quote:Op donderdag 3 december 2009 16:04 schreef Meimeltje het volgende:
Inleiding kan idd ook wel even duren zoals bij Lily, wie weet wordt het dan de 16e he
Ik ben 's ochtends ingeleid en 's avonds om half 12 werd hij geboren.
hahaquote:Op donderdag 3 december 2009 20:42 schreef DaviniaHR het volgende:
kheb vandaag mn teennagels geknipt!![]()
* trots is, dat ik er nog bij kwam
quote:Op donderdag 3 december 2009 20:48 schreef amaranta het volgende:
Vorige keer had ik volgens mij toch sokken aan....
misschien kun je ze tijdens de bevalling ook wel gewoon aanquote:Op donderdag 3 december 2009 20:48 schreef amaranta het volgende:
Nu doe ik gewoon mn vuile uggies aan, lekker warm1
dat bedoel, een vlek meer of minder maakt nu ook niks meer uitquote:Op donderdag 3 december 2009 20:50 schreef lily het volgende:
[..]
misschien kun je ze tijdens de bevalling ook wel gewoon aan
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |