Ik zit niet "echt" te kijken maar zag net die man met heftig opgemaakt Kiss-gezicht zitten pruilen omdat zijn twee-en-half-meter brede kast met Kiss prullaria uit de huiskamer moest verdwijnenquote:Op woensdag 2 december 2009 22:34 schreef MevrouwVanDalen het volgende:
Ik zag het net ook een stukje, stiemie. Maar niet genoeg, denk ik, want ik vond ze allebei best wel redelijk eigenlijk.
quote:Op woensdag 2 december 2009 22:41 schreef Luchtbel het volgende:
Nou dat scheelt Snoop
En goed nieuws voor Jolie. TF en ik hebben een ander beeld bij een kleine chocoladeletter. Dus ze krijgt een grote
Ik kan me niet voorstellen dat je helemaal niks leuks te vertellen hebt. Er zit altijd wel ergens een lichtpuntje, en ik durf er mijn handen voor in het vuur te steken dat je die echt wel gevonden hebt voor het sluiten van dit topicquote:Op woensdag 2 december 2009 22:46 schreef miss_sly het volgende:
Ik kom het volgende bankje wel weer terug dan.voor Jolie, Bar, oeke en snoopy
Ach ja, daar heb je ook wel gelijk in. Het is alleen nog zo vers en het lijkt nog zo onoverkomelijk en het strekt zich zo ver in de toekomst uit met alle ellende van dien.quote:Op woensdag 2 december 2009 22:51 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat je helemaal niks leuks te vertellen hebt. Er zit altijd wel ergens een lichtpuntje, en ik durf er mijn handen voor in het vuur te steken dat je die echt wel gevonden hebt voor het sluiten van dit topic.
Het is ook rot als blijkt dat iemand die je dierbaar is niet te vertrouwen is. Maar laat er alsjeblieft niet je allereerste feestdagen met kind door verpesten hoor, dat is veel te bijzonderquote:Op woensdag 2 december 2009 22:55 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ach ja, daar heb je ook wel gelijk in. Het is alleen nog zo vers en het lijkt nog zo onoverkomelijk en het strekt zich zo ver in de toekomst uit met alle ellende van dien.
Het leuke nieuws is dat ik vandaag een telefoontje kreeg van een oud-collega met wie ik het altijd goed kon vinden. Elkaar een aantal jaren geleden uit het oog verloren, en via hyves weer gevonden, nu allebei met babyWe zouden morgen afspreken, dat gaat niet door, maar het gesprek was meteen weer heel gezellig.
Wat heb jij gegeten?quote:Op woensdag 2 december 2009 22:56 schreef YPPY het volgende:
voor Jolie en d'r grote letter
voor de taart van hema met 3 kaarsjes
voor miss_sly die een leuke dochter heeft en vast een familieband heeft die nu veel sterker wordt
quote:Op woensdag 2 december 2009 23:36 schreef E.T. het volgende:
[..]
Wat heb jij gegeten?
Ik zie je vanavond alleen maar jompelen
Dat is ook zo, eigenlijk, maar die feestdagen krijgen natuurlijk een zwart randje. Juist nu wil ik mijn ouders niet laten zitten, maar het zal moeilijk zijn om even te vergeten wat er gaande is. En hoewel ik erg boos ben op hem, kan ik de gedachte dat hij in een gevangenis zit en daar nog heel lang moet zitten en de feestdagen door moet brengen toch slecht verdragen.quote:Op woensdag 2 december 2009 23:01 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Het is ook rot als blijkt dat iemand die je dierbaar is niet te vertrouwen is. Maar laat er alsjeblieft niet je allereerste feestdagen met kind door verpesten hoor, dat is veel te bijzonder.
Heel leuk en heel apart. Ik vind het ook erg leuk om af te spreken en haar knul te zien. Ik heb echt nog geen beeld van haar met een kind, en zij ongetwijfeld bij mij ook nietquote:Wat leuk, allebei met baby! Gek is dat he? Dat het voor jezelf nog een beetje vreemd aanvoelt om te vertellen dat je een kind hebt aan iemand die je lang niet gezien hebt, en dat je dan helemaal met je mond openstaat als blijkt dat zij ook "ineens" een kind hebben.
quote:Op donderdag 3 december 2009 06:27 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
Goed nieuws, ik ga vandaag heerlijk Sinterklazen met de kinderen in de klas. Lekker kneuterig, muziekje aan, knutselen en een glaasje limo erbij. Helemaal gezellig !
Oei, das een kort nachtje.Meestal gaan de kinderen wel weer mee in het ritme van de dag. En dan heb je vanavond een moe mannetje die heerlijk gaat slapen!quote:Op donderdag 3 december 2009 06:36 schreef Faja-Lobi het volgende:
leuk KP, sinterklaas vieren met de kinderen van de klas. Mijn zoon viert vandaag sinterklaas op de creche. Als hij tenminste straks niet al vreselijk chagerijnig is van een gebroken nachtrust. Hij heeft van 11 tot 1 liggen huilen en om 6 uur was zijn biologische wekker al weer af gegaan.
Hoezo? Werd hij daardoor te laat wakker?quote:Op donderdag 3 december 2009 07:37 schreef Ticootje het volgende:
Ja jen heeft ook uitgeslapen!!!! En nu is M. pissig.
Ja maar lieve miss_sly, je broer heeft het toch zichzelf aangedaan? Hij wist toch wat hij deed? Hij is gewoon volwassen hoor! Wie zijn billen brandt, moet op de blaren zitten...quote:Op woensdag 2 december 2009 23:49 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat is ook zo, eigenlijk, maar die feestdagen krijgen natuurlijk een zwart randje. Juist nu wil ik mijn ouders niet laten zitten, maar het zal moeilijk zijn om even te vergeten wat er gaande is. En hoewel ik erg boos ben op hem, kan ik de gedachte dat hij in een gevangenis zit en daar nog heel lang moet zitten en de feestdagen door moet brengen toch slecht verdragen.
Hier blijven ook weer dingen in de kast liggenquote:Op donderdag 3 december 2009 09:02 schreef trui het volgende:
gefeliciteerd vicky!
en pinq, succes, hopelijk ziet 't er goed uit!
ik ga zo es alle pakjes inpakken die ik in de loop van de afgelopen maanden verzameld heb voor pakjesavond.ik hoop dat ik alles terug kan vinden...
en 't zal wel weer veel te veel zijn.
Een mooi spel? Of mooie knutsel/tekenspullen?quote:Op donderdag 3 december 2009 09:33 schreef Luchtbel het volgende:
En het hoort er vast bij. En een naaidoos zoek ik misschien bij elkaar voor de kerstvakantie. Heeft ze dan meteen wat te doen en dan nu gewoon een ander cadeautje. Maar wat
Heb je al een idee wat voor naaidoos je koopt? ik moet eigenlijk ook iets hebben om mijn naaispulletjes in op te bergen, want plastic tasjes en kartonnen doosjes zonder deksel zijn niet heel erg handigquote:Op donderdag 3 december 2009 09:33 schreef Luchtbel het volgende:
En het hoort er vast bij. En een naaidoos zoek ik misschien bij elkaar voor de kerstvakantie. Heeft ze dan meteen wat te doen en dan nu gewoon een ander cadeautje. Maar wat
De bellen zijn 30 gr. per stuk. dus het is even opbouwen om ze te kunnen dragen.quote:Op woensdag 2 december 2009 23:57 schreef trui het volgende:
oef macka, die lijken me erg zwaar! of is dat juist het extra stretching effect?![]()
LB, hoe groot is deze groot dan?
en goed nieuws hier: alweer bijna een leuk haakselpoppetje af, voor Xenia's poppetje.
Nee helemaal niet. Ben blij dat we nu een paar weken niet in de rook zitten. Ze doet het haarzelf aan wij niet!!quote:Op donderdag 3 december 2009 09:59 schreef Luchtbel het volgende:
MeNicole, ik zou me op z'n minst even schamen voordat ik zoiets zou posten. Doe jij dat ook?
plaatsvervangendquote:Op donderdag 3 december 2009 09:59 schreef Luchtbel het volgende:
MeNicole, ik zou me op z'n minst even schamen voordat ik zoiets zou posten. Doe jij dat ook?
En Macka: waar is mijn chocoladekikker![]()
Wat lief. Ik denk ook dat Jolie erg blij zal zijn met haar chocoladeletter. Want met een moeder die niet van chocolade houdt heeft ze weleens pech! Als ze ergens een keer wat mag kiezen weet ze het ook altijd meteen: sjoooooocoooolaaaade doooonkere.
Wie zegt dat ze in debak zit en haar huis kwijt is. Ze zit nu in een afkichkliniek en ze heeft haar huis nog gewoon hoor. Maar zo kan er geen post in de bus en word het allemaal opgespaard totdat ze weer thuis komt.quote:Op donderdag 3 december 2009 10:02 schreef Ticootje het volgende:
[..]
plaatsvervangend![]()
Jeetje dat je ellende met iemand hebt ok, maar blij zijn dat ze in de bak zit en haar huis kwijt is vind ik een beetje .... tja wat is het goede woord?
Belachelijkquote:Op donderdag 3 december 2009 10:01 schreef MeNicole2 het volgende:
[..]
Nee helemaal niet. Ben blij dat we nu een paar weken niet in de rook zitten. Ze doet het haarzelf aan wij niet!!
ja want jij weet wel alles over je buurvrouw?quote:Op donderdag 3 december 2009 10:04 schreef MeNicole2 het volgende:
Ook goed nieuws. Oordelen zonder alles te weten kunnen jullie wel![]()
Sorry maar voel me niet aangesproken door wat je zegt verder. Dus schaam je maar of niet. Tis jou feestje!!quote:Op donderdag 3 december 2009 10:07 schreef Luchtbel het volgende:
[..]
ja want jij weet wel alles over je buurvrouw?
Kijk, ik zou me kunnen voorstellen dat je opgelucht bent. Maar om zoiets zo te verkondigen. Daar zou ik me toch echt flink voor schamen. Maar als dat heel erg pijnlijk en veroordelend voor je isdan zal ik me ook even schamen voor mijn reactie. Goed?
Goed bezig!quote:Op donderdag 3 december 2009 10:09 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik heb gisteravond alle Sintcadeautjes ingepakt!
En de twee kapsels (biscuitmixtaarten die nog moeten worden bekleed met marsepein) voor de twee taarten die ik zondag moet maken heb ik gisteren ook al gebakken en liggen in de vriezer.Met mijn nieuwe hartvormtaartblik
![]()
En ik heb mijn man laten uitslapen vanochtend en heb alle kinderen tóch op tijd afgeleverd bij het theater voor het sinterklaasfeest en bij school. Inclusief megasurprises en de gedichten die ze vanmorgen nog moesten maken en/of uitprinten.
En ik heb al voor 3 dagen boodschappen in huis!
quote:Op donderdag 3 december 2009 10:09 schreef Spuuglokje het volgende:
Ik heb gisteravond alle Sintcadeautjes ingepakt!
En de twee kapsels (biscuitmixtaarten die nog moeten worden bekleed met marsepein) voor de twee taarten die ik zondag moet maken heb ik gisteren ook al gebakken en liggen in de vriezer.Met mijn nieuwe hartvormtaartblik
![]()
En ik heb mijn man laten uitslapen vanochtend en heb alle kinderen tóch op tijd afgeleverd bij het theater voor het sinterklaasfeest en bij school. Inclusief megasurprises en de gedichten die ze vanmorgen nog moesten maken en/of uitprinten.
En ik heb al voor 3 dagen boodschappen in huis!
Je kna ook een taart via hema bestellen. Dan kan je zelf een plaatje erop zetten.quote:Op donderdag 3 december 2009 10:18 schreef _Ingrid_ het volgende:
Mijn moeder is nu nog op zoek naar een klein cadeautje. Ze vind het vooral lastig iets voor Tyler te vinden.
pfffff, ik ben nog lang niet jarigquote:Op donderdag 3 december 2009 10:49 schreef trui het volgende:
nee hoor! just for fun.en als kadootjes enzo.
Ik wil jou als mijn santaquote:Op donderdag 3 december 2009 10:49 schreef trui het volgende:
nee hoor! just for fun.en als kadootjes enzo.
Haken zul je, tot je vingers bloeden!quote:Op donderdag 3 december 2009 10:51 schreef trui het volgende:
je kunt me altijd PM-en natuurlijk, voor een verzoekje.maar ik was niet van plan om aan de lopende band te gaan zitten haken, 't moet wel leuk blijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |