quote:Op woensdag 2 december 2009 14:25 schreef Sapstengel het volgende:
In mijn omgeving niet. Maarja veel vrienden zijn ook homo en de rest is gewoon open minded.
Ik denk dat de bange mannen gewoon typische voetbal kijkende, veronica-gids lezende en axe spuitende mannen zijn.
quote:Op woensdag 2 december 2009 14:25 schreef Sapstengel het volgende:
Ik denk dat de bange mannen gewoon typische axe spuitende mannen zijn.
Misschien wel. Is het dan ook zo dat die mannen vrouwelijk per definitie als minder zien dan mannelijk?quote:Op woensdag 2 december 2009 14:29 schreef Abbadon het volgende:
Ik vermoed dat sex een veel groter onderdeel is van wat als 'mannelijk' gezien wordt, (naast voetbal en auto's) dan voor vrouwen het geval is...
mannen die op andere mannen vallen worden over het algemeen niet meer als mannelijk gezien...terwijl vrouwen die op vrouwen vallen over het algemeen nog steeds als vrouwelijk gezien worden...
Minder? In zekere zin wel ja, denk ik...zwakker, emotioneler...'Je lijkt wel een wijf, man...doe eens normaal!'...maar dat is meer normaal menselijk groepsgedrag dan een typisch mannelijk mechanisme; Alles wat anders is, wordt automatisch als minderwaardig gezien...en omdat sexualiteit zo ontzettend in de kern zit van wat 'mannelijk' is, is dat bij uitstek een punt waarvan elke suggestie van afwijking al als enorm bedreigend wordt ervaren...quote:Op woensdag 2 december 2009 14:32 schreef Ripley het volgende:
[..]
Misschien wel. Is het dan ook zo dat die mannen vrouwelijk per definitie als minder zien dan mannelijk?
Dat kan bij hetero's ook hoor. Hoop niet dat ik nu je bubble geburst hebquote:Op woensdag 2 december 2009 14:35 schreef HSG-BOMBER het volgende:
Omdat je er ook echt ziektes door kan krijgen? (Als ze seks hebben dan)
Waarom? Je kunt het ook als compliment zien.quote:Op woensdag 2 december 2009 14:33 schreef ShevaJB het volgende:
Ik heb ook wel wat kennissen die homo zijn, niks mis mee. Ik kan het alleen niet helpen dat ik het vervelend vind om te merken dat ze vaak naar m'n achterste staren met die pretoogjes van ze
Wat boeit het dat een "ander" denkt dat je gay bent? Als het een totaal ombekende kerel is kan het me dus geen zak schelenquote:Op woensdag 2 december 2009 14:51 schreef DuTank het volgende:
Aan de ene kant zou ik het als een compliment zien, maar ook juist weer niet, omdat die kerel dan misschien denkt dat je gay bent
Dan kom je dus als nicht over en dat wil ik niet.quote:Op woensdag 2 december 2009 14:55 schreef boudemaniak het volgende:
[..]
Wat boeit het dat een "ander" denkt dat je gay bent? Als het een totaal ombekende kerel is kan het me dus geen zak schelenEn inderdaad, ik zie dat soort dingen ook gewoon als compliment!
Betekend dat als het bij de vrouwen niet lukt, je het altijd bij mannen kan proberen
een nicht kun je ook zijn als je hetero bent, dan ben je gewoon net een wijfquote:Op woensdag 2 december 2009 14:57 schreef DuTank het volgende:
[..]
Dan kom je dus als nicht over en dat wil ik niet.
en dat wil hij niet, want hij is "oh zo mannelijk"quote:Op woensdag 2 december 2009 15:09 schreef apenkutkop het volgende:
[..]
een nicht kun je ook zijn als je hetero bent, dan ben je gewoon net een wijf
Dat heb je zelf in de hand.quote:Op woensdag 2 december 2009 14:57 schreef DuTank het volgende:
[..]
Dan kom je dus als nicht over en dat wil ik niet.
Weet ik niet.. Ik heb het (gelukkig) niet meegemaakt en ga er vanuit dat dit ook niet gaat komen.quote:Op woensdag 2 december 2009 15:11 schreef ArcticBlizzard het volgende:
[..]
Dat heb je zelf in de hand.
ik vind het hele gezeik over seksualiteit zo opgeblazen. vrouwen met vrouwen worden geil gevonden, wat het natuurlijk ook is, maar mannen met mannen wordt meteen als vies bestempeld. en ik denk dat er niks vies aan is, het is gewoon het beeld dat in de maatschappij word neergezet van wat wel en niet kan.quote:Op woensdag 2 december 2009 14:24 schreef Ripley het volgende:
Aangerand door een vriend of toch niet?
Naar aanleiding van dat topic dus. Zijn mannen bang dat homozijn besmettelijk is? Heteromannen reageren soms bijna alsof ze een enge ziekte in hun schoenen geschoven krijgen als een andere man ze leuk vindt. Vanwaar die heftige reacties? Ik hoor zelden dat een vrouw zich druk maakt als een pot haar ziet zitten namelijk.
Hmja, maar toch. Ik moet dan gelijk denken aan wat zij fantaseren op dat moment, ugh.quote:Op woensdag 2 december 2009 14:38 schreef Fascination het volgende:
[..]
Waarom? Je kunt het ook als compliment zien.
Jawel, het uit zich alleen anders. Vrouwen die met elkaar moeten concurreren bijvoorbeeld.quote:Op woensdag 2 december 2009 15:14 schreef leipeshitouwess het volgende:
Mannen en hun ego.
Vrouwen hebben niet zo'n groot ego
je bedoeld omdat je sowieso onaantrekkelijk bent en ook die aandacht van vrouwen niet krijgtquote:Op woensdag 2 december 2009 15:18 schreef DuTank het volgende:
[..]
Weet ik niet.. Ik heb het (gelukkig) niet meegemaakt en ga er vanuit dat dit ook niet gaat komen.
leuke collega voor je vrouw dan, die haar man probeert te versierenquote:Op woensdag 2 december 2009 15:20 schreef DrDarwin het volgende:
Ik heb jarenlang een vriend gehad die gay was/is, het was een collega van mijn vrouw.
Ik ben regelmatig met hem naar een homobar geweest, maar daar had ik toch het meeste plezier met de lesbische dames.
Hij heeft wel eens wat geprobeerd, maar aangezien ik zo hetero ben als de neten heb ik daar vriendelijk voor bedankt, ook niet "bij wijze van experiment" zoals hij wel eens voorstelde.
Verder was het een echt leuke gast, jammer dat hij verhuist is naar Australië.
Nee, het is eerder dat je dan kennelijk die vibe afgeeft waardoor je in de smaak valt bij homo's, en dát duidt op beperkte mannelijkheid. Daar worden mannen panisch van.quote:Op woensdag 2 december 2009 15:24 schreef Copycat het volgende:
Als een andere man ze aantrekkelijk vindt, ondermijnt dat voor hun gevoel hun mannelijkheid. Zoiets, denk ik.
Ja, dat bedoelde ik.quote:Op woensdag 2 december 2009 15:26 schreef Garisson72 het volgende:
Nee, het is eerder dat je dan kennelijk die vibe afgeeft waardoor je in de smaak valt bij homo's, en dát duidt op beperkte mannelijkheid. Daar worden mannen panisch van.
Dat is het dus NIET, altijd mooi als jij post, dan kunnen we de totale bullshit alvast wegstrepenquote:
luister, ik val ook op mannen maar ik val absoluut niet op mietjes. dus als ik een vent aantrekkelijk vent betekent dat juist dat het een echte kerel isquote:Op woensdag 2 december 2009 15:24 schreef Copycat het volgende:
Als een andere man ze aantrekkelijk vindt, ondermijnt dat voor hun gevoel hun mannelijkheid. Zoiets, denk ik.
Zoals jij het zei, lag het meer bij die andere man, terwijl ik bedoelde dat het bij de man zélf zou liggen. Qua splitting hairs.quote:
ja, want soms hebben vrouwen een piemel en soms een kut, dus hetzelfde is het niet, zoiets bedoel jequote:Op woensdag 2 december 2009 15:26 schreef Re het volgende:
2 mannen hebben natuurlijk hetzelfde geslachtoorgaan als de man, als 2 vrouwen het doen zit dat dus net iets anders... of iets dergelijks
We hebben er later ook erg om gelachen...quote:Op woensdag 2 december 2009 15:23 schreef apenkutkop het volgende:
[..]
leuke collega voor je vrouw dan, die haar man probeert te versieren
Dat hoor ik vaker ja, dat homomannen juist vallen op "echte mannen". In dat licht bezien ben je dus juist een echte man als een homo je ziet zittenquote:Op woensdag 2 december 2009 15:28 schreef apenkutkop het volgende:
[..]
luister, ik val ook op mannen maar ik val absoluut niet op mietjes. dus als ik een vent aantrekkelijk vent betekent dat juist dat het een echte kerel is
Wel.quote:Op woensdag 2 december 2009 15:27 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat is het dus NIET, altijd mooi als jij post, dan kunnen we de totale bullshit alvast wegstrepen.
aar dat betekent weer niet dat ik zelf het wijf uithang overigens, ik ben geen mietje, alsjeblieft niet zegquote:Op woensdag 2 december 2009 15:30 schreef Ripley het volgende:
[..]
Dat hoor ik vaker ja, dat homomannen juist vallen op "echte mannen". In dat licht bezien ben je dus juist een echte man als een homo je ziet zitten
Dat is wel de homo-definitie van een 'echte man' dan hè.quote:Op woensdag 2 december 2009 15:30 schreef Ripley het volgende:
Dat hoor ik vaker ja, dat homomannen juist vallen op "echte mannen". In dat licht bezien ben je dus juist een echte man als een homo je ziet zitten
Niet het feit dat hij zijn interesse toont maakt jou een nichtquote:Op woensdag 2 december 2009 15:18 schreef DuTank het volgende:
[..]
Weet ik niet.. Ik heb het (gelukkig) niet meegemaakt en ga er vanuit dat dit ook niet gaat komen.
wat is jouw definitie van een echte man dan, vertel ik je dan de mijne. eens kijken wat de overeenkomsten/ verschillen zijnquote:Op woensdag 2 december 2009 15:36 schreef Garisson72 het volgende:
[..]
Dat is wel de homo-definitie van een 'echte man' dan hè.
Ja true, maar zo ver waren we al. Datzelfde staat ook in de OP immers.quote:Op woensdag 2 december 2009 15:30 schreef Lamon. het volgende:
Wel.
Denk er even over na, als je met een man praat en je maakt het persoonlijk, moet hij regelmatig even iets zeggen wat duidt op zijn hetero zijn.
Mannen die geen homo zijn zijn vaak bang om als homo bestempeld te worden, en dat verbergen ze onder een laag macho-achtige opmerkingen.
Wat op zich te begrijpen is. Zowel mannen als vrouwen hebben 9 maanden lang in een vrouwenlichaam gezeten en zijn uit een vrouwenlichaam gekomen. De eerste mens met wie je lichaamscontact maakt is voor de meeste mensen de moeder, een vrouw dus.quote:Op woensdag 2 december 2009 15:19 schreef apenkutkop het volgende:
[..]
ik vind het hele gezeik over seksualiteit zo opgeblazen. vrouwen met vrouwen worden geil gevonden, wat het natuurlijk ook is, maar mannen met mannen wordt meteen als vies bestempeld. en ik denk dat er niks vies aan is, het is gewoon het beeld dat in de maatschappij word neergezet van wat wel en niet kan.
bijna alle vrouwen willen bv wel eens met een vrouw naar bed voor de ervaring, en een hoop vrouwen noemen zichzelf biseksueel. terwijl alle mannen beweren dat ze dat absoluut niet zien zitten en ik hoor eigenlijk vrijwel nooit een man zegen dat hij bi is, terwijl het percentage bij mannen echt niet zoveel lager zal zijn dan bij vrouwen. ze komen er allemaal alleen niet voor uit
ik ken zelfs mensen van wie ik weet dat ze het wel geil vinden als twee mannen het met elkaar doen, maar als ze in een groep zijn doen ze alsof ze het afstotelijk vinden. terwijl dit toch gewoon hetzelfde is als 2 vrouwen. en ik weet dat er weer commentaar op komt zoals '''maar bij vrouwen is het geil'' etc. maar ik zeg ook niet dat mensen het geil moeten vinden ik zeg alleen da iedereen de ruimte moet hebben om geil te vinden wat hij/ zij wil en niet steeds belemmert wordt door taboes dan zou de hele seksualiteit een stuk makkelijker worden voor iedereen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Schweizerische Eidgenossenschaft
Confédération Suisse
Confederazione Svizzera
Confederaziun Svizra
Volgens mij denken "echte mannen" altijd dat voetbal, auto's, zuipen en over lekkere wijven lullen het hoogtepunt van echte man zijn is.quote:Op woensdag 2 december 2009 15:37 schreef apenkutkop het volgende:
[..]
wat is jouw definitie van een echte man dan, vertel ik je dan de mijne. eens kijken wat de overeenkomsten/ verschillen zijn
quote:Op woensdag 2 december 2009 15:30 schreef Ripley het volgende:
[..]
Dat hoor ik vaker ja, dat homomannen juist vallen op "echte mannen". In dat licht bezien ben je dus juist een echte man als een homo je ziet zitten
quote:Op woensdag 2 december 2009 15:42 schreef Suisse het volgende:
Ik vind potten ook best eng, ik geef het toe!![]()
Stel een pot zou me zien zitten, zal ik me afvragen: WAAROM!
weet je welke pot pas eng isSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
menige vent is er niks bij![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |