Ik ook, maar sta dan in Val Thorens.quote:Op maandag 7 december 2009 22:51 schreef Rafiki het volgende:
[..]
hehe. Nog minder dan 5 dagen en ik sta in Tignes. 80 cm sneeuw en goed weer voorspeld.
Poe. geen idee hoe ze vallen tov andere schoenen. Ik zou het kunnen vergelijken met mijn DC's maar verder kom ik ook niet.quote:Op maandag 7 december 2009 22:39 schreef Batsiaan het volgende:
Oh en komakie. Hoe groot vallen die gravis cortex tegenover nike SB Dunks? Vind ze erg nice maar ben bang dat ik de verkeerde maat neem.
En zijn ze een beetje slijtvast?
Niet getreurd, er komen ook in Gerlos nog wel wat mooie sneeuwerige daagjesquote:Op dinsdag 8 december 2009 00:57 schreef Komakie het volgende:
Vandaag trouwens nog een mailtje vanuit Gerlos gehad dat de liften nog niet open zijn ivm te weinig sneeuw
Ziet er aardig uit, maar heel veel is het nog niet. Ik denk een cm of 20. Er moet zeker nog wel iets van 50 bijvallen wil het een beetje fatsoenlijk zijn. Alle sneeuw wordt natuurlijk ook nog aangestampt enzo.quote:Op dinsdag 8 december 2009 09:25 schreef ergodyne1 het volgende:
[..]
Niet getreurd, er komen ook in Gerlos nog wel wat mooie sneeuwerige daagjeszoals vandaag bijvoorbeeld...
[ afbeelding ]
By-the-way, als je echt zenuwachtig bent of een beetje een weerfreak (zoals ik, krijg je als je windsurft...) check dan voor de sneeuw deze site eens: http://www.versesneeuw.nl/
Voor mij nog maar anderhalve week. Ik vertrek de 19de. Ik had nog een paar dagen eerder willen gaan, maar me nichtje heeft besloten om maar op 18 december te gaan trouwenquote:Op dinsdag 8 december 2009 09:35 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
Nog ruim 2 weken nog Komakie.. voordat je die kant opgaat? Voor mij wel in ieder geval.
Deze site is ook wel aardig m.b.t. sneeuwberichten: http://www.snowrepublic.com/
Zit je daar nog wel eens op internet in Oostenrijk? Ik, en mijn mede reisgenoten, horen dan natuurlijk graag hoe het er voor staat als ik zelf daar de 26ste aan komquote:Op dinsdag 8 december 2009 11:27 schreef Komakie het volgende:
[..]
Voor mij nog maar anderhalve week. Ik vertrek de 19de. ..
en toegevoegd aan de favorietenquote:Op dinsdag 8 december 2009 11:27 schreef Komakie het volgende:
[..]
http://www.snow-forecast.com/resorts/Gerlos/6day/bot
Dit is de pagina van Gerlos. Je kunt op 3 hoogten kijken. Die kun je bovenaan ergens aanklikken.
Belangrijk is ook dat het zo koud wordt dat de sneeuwkanonnen aan kunnen. Dan moet het wel -5 of kouder blijven om een beetje fatsoenlijke sneeuw te krijgen en dat ziet er wel goed uit
Kunst sneeuw is niet alles, maar ze kunnen het wel vermengen met de gewone sneeuw en dan krijg je best een mooie laag sneeuw waar goed op te skiën is.
Spullen van Booster zijn altijd wel betaalbaar, niet het meest ideale maar in iedere geval beter dan niks. Als je betere spullen wilt moet je dainese zooi halen, maar van die prijzen word je niet echt vrolijkquote:Op dinsdag 8 december 2009 17:35 schreef Wata het volgende:
Deze winter ga ik voor de 2e keer keer snowboarden, maar vorige keer kreeg ik echt overal last van door hele tijd (vrij hard) te vallen. Hebben jullie tips waar ik goede bescherming kan kopen? Het liefst niet al te duur, dat is de reis al
Nee, of wou je dat niet horenquote:Op dinsdag 8 december 2009 18:17 schreef Vanyel het volgende:
oeps. Topic helemaal gemist.
1 jan vertrekken.. Zal ik dan eindelijk eens lekker slapen in die pauperbus?
Als het goed is hebben we wifi in het appartement dus dat komt wel goedquote:Op dinsdag 8 december 2009 12:04 schreef VerrekteZakHooi het volgende:
[..]
Zit je daar nog wel eens op internet in Oostenrijk? Ik, en mijn mede reisgenoten, horen dan natuurlijk graag hoe het er voor staat als ik zelf daar de 26ste aan kom
Bussen en treinen zijn drama.quote:Op dinsdag 8 december 2009 18:26 schreef MarcoD het volgende:
[..]
Nee, of wou je dat niet horen.
Vorig jaar met trein geweest in slaapcoupe vooraf dacht ik er redelijk positief over omdat je kan "slapen" en daarom "uitgerust" aankomt, maar achteraf snapte ik waarom die feestwagon er aan vast zit (en iedereen smorgens naar de klote was). Voelde me niet minder brak dan dat ik me voel na een avond/nacht autorijden.
Vanaf toen maar besloten om gewoon of met de auto of met vliegtuig te gaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |