quote:Op donderdag 3 december 2009 16:19 schreef Oproerkraaier het volgende:
We’re sorry This account is ineligible for Scroll of Resurrection. This is generally due to one or more of the following conditions:
This is not a World of Warcraft Classic account. Only World of Warcraft Classic accounts can be resurrected.
Toch bedankt
edit: Account Management is down
En dat als reply op een vrij degelijk topic.quote:I'm sorry, but I find a lot of this to be QQ. "I can't top the meters, so it must be my class that's to blame. Now my raid is going to sit me." If you're playing a warlock and your raid is seriously considering sitting you just because you're a warlock, you need to spend some more time doing Internet research. If your raid is considering sitting you because of your personal performance issues, I would also suggest doing some more research.
Prachtigquote:Op donderdag 3 december 2009 21:33 schreef Nachtraaf het volgende:
[..]
En dat als reply op een vrij degelijk topic.
http://blue.mmo-champion.(...)ks-stand-really.html
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Omg gozer is je paladin Astrid een blood elf en zag ik je gister niet in AB op de Lumber Mill ? Een Tauren Shaman die Alliance er af Thunderstormde? Ik herinner mij dat er een paladin zat die ook Astrid heette...quote:Op donderdag 3 december 2009 22:55 schreef Blistering het volgende:
Bah, nog 2 mounts voor 100 mount achievement. Best kut als je er geen professions voor hebt of niet pvped
Doubt itquote:Op donderdag 3 december 2009 23:40 schreef Grimmjoww het volgende:
[..]
Omg gozer is je paladin Astrid een blood elf en zag ik je gister niet in AB op de Lumber Mill ? Een Tauren Shaman die Alliance er af Thunderstormde? Ik herinner mij dat er een paladin zat die ook Astrid heette...
Ah jammerquote:Op donderdag 3 december 2009 23:45 schreef Blistering het volgende:
[..]
Doubt itIk speel nooit op Astrid, gebruik haar alleen af en toe om wat spullen te smelten.
Als alleen DPS afwezig was kan je die wel vervangen voor goeie gepugde DPS maar als een tank of healer er niet is is het wel verneukt ja.quote:Op vrijdag 4 december 2009 00:36 schreef Junglebeast het volgende:
Zucht. 12 mensen schrijven zich in voor een raid, komen er maar 6 op dagen.. tsja schiet niet op zo..
Je zou voor de grap een RAF buddy aan moeten maken (en dan zelf dubbel inloggen) en op follow zetten.quote:Op vrijdag 4 december 2009 02:31 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Ligt het aan de snellere xp, mijn skills of mn heirloom shoulderpads? Ik ben in amper 5 uur tijd van lvl 1 naar 14 gedingt op mn nieuwe Tauren Tankwarrior
quote:Net speciaal engineering ervoor gepowerlvled. Van 36k gold naar 4k gegaan vandaag, alle mounts gekocht zo'n beetje
Doe ik op dit moment, 5 minuten per lvl ongeveer als je eenmaal instances in kanquote:Je zou voor de grap een RAF buddy aan moeten maken (en dan zelf dubbel inloggen) en op follow zetten
Ik moet nog 28, snelheid is er beetje uit op moment. Maar even weer keer een dag inplannen voor grinden ofzo.quote:Op vrijdag 4 december 2009 01:16 schreef Blistering het volgende:
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Server 1st DK met deze achievement![]()
![]()
![]()
[ afbeelding ]
Jezus, hier ben ik toch wel het meest trots op!
Net speciaal engineering ervoor gepowerlvled. Van 36k gold naar 4k gegaan vandaag, alle mounts gekocht zo'n beetje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |