He allitereert wel mooi, zeker met Misissippi in het achterhoofdquote:
Wisconsinquote:
hmm, inderdaad allebei goed.. maar mag/moet ik je nog een punt geven voor de berg op mars? (roept hulp in van publiek)quote:
Het moet niet, maar meestal als een vraag open is blijven staan en het antwoord nog niet is gegeven kun je er nog punten voor krijgen tot het eind van het topic.quote:Op dinsdag 1 december 2009 20:48 schreef Robbiev85 het volgende:
[..]
hmm, inderdaad allebei goed.. maar mag/moet ik je nog een punt geven voor de berg op mars? (roept hulp in van publiek)
hij stond nog open ..dan mag je een punt toekennen, moet het wel goed zijn natuurlijkquote:Op dinsdag 1 december 2009 20:48 schreef Robbiev85 het volgende:
[..]
hmm, inderdaad allebei goed.. maar mag/moet ik je nog een punt geven voor de berg op mars? (roept hulp in van publiek)
oke, je krijgt hem dan!quote:Op dinsdag 1 december 2009 20:49 schreef De_Hertog het volgende:
[..]
Het moet niet, maar meestal als een vraag open is blijven staan en het antwoord nog niet is gegeven kun je er nog punten voor krijgen tot het eind van het topic.
Liep vandaag ineens binnen op mn werk, dacht 'hey, handige vraag voor AKQ'quote:
Stand deel 1807quote:Op dinsdag 1 december 2009 23:53 schreef Ofyles2 het volgende:
Zing vecht huil bid lach werk en bewonder
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |