Zelf nooit zo'n deposito gehad. Paar jaar geleden hadden ze ze ook (ook voor langere periode).quote:Op dinsdag 12 januari 2010 16:23 schreef RemcoDelft het volgende:
Gaat daar ook nog wisselkoers omrekenprovisie overheen? Dan blijft er van 5,35 % over 3 maanden niets over...
Thanks...quote:Op dinsdag 12 januari 2010 00:28 schreef caroline88 het volgende:
[..]
1% als je een Renterekening hebt of 1,55% als je die hebt omgezet in E-rekening.
http://www.aegonbank.nl/actueel/
1. Dollar is onlangs toch best een stukje geduikeld.quote:Op dinsdag 12 januari 2010 17:23 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Waar baseer je dat op? Historisch gezien is de dollar namelijk vrijwel altijd heel sterk geweest.
Heb maar even reactie gegeven. Dat zij geen redenen bieden voor mij om te blijven.quote:Nieuw bij MoneYou: Kwartaal Spaarrekening met 2,6%* rente
Om onze spaarders extra te kunnen belonen hebben we een nieuw spaarproduct ontwikkeld:
de MoneYou Kwartaal Spaarrekening. Hierop ontvang je naast een goede basisrente ook een bonusrente, wanneer het spaartegoed tot en met de laatste dag van het kwartaal op de rekening staat. Op deze nieuwe spaarrekening ontvang je momenteel een rente van 2,6%* (bestaande uit een basisrente van 2,1%* en een bonusrente van 0,5%*). Bijzonder aan deze spaarrekening is dat over bedragen die tussentijds zijn bijgestort, aan het einde van het kwartaal ook de bonusrente wordt vergoed over de periode dat het geld op de rekening heeft gestaan. Dit nieuwe spaarproduct is eenvoudig te openen via onze website. Meer weten? Lees verder over de MoneYou Kwartaal Spaarrekening. Hier kun je ook de voorwaarden inzien die zijn uitgebreid met informatie over de MoneYou Kwartaal Spaarrekening.
Nieuwe website
We presenteren ook graag onze vernieuwde website: www.moneyou.nl. Op de homepagina kun je direct een overzicht zien van alle producten die MoneYou aanbiedt zoals Hypotheken, Verzekeren en Lenen. Daarnaast kun je in één oogopslag de belangrijkste kenmerken van elk product zien. Zo kun je gemakkelijker een keuze maken. Uiteraard kun je zoals vanouds inloggen om je persoonlijke gegevens te raadplegen. We hopen dat de nieuwe website nog beter aansluit bij jouw wensen en dat je nu nog sneller je geldzaken bij ons kan regelen.
Wat vind jij?
Bij MoneYou draait het om onze klanten. Mede met behulp van onze klanten hebben we de nieuwe site vormgegeven, daarom zijn we erg benieuwd naar jouw mening. Heb je opmerkingen, ideeën of wil je ons een vraag stellen? Aarzel niet en laat het ons weten. We horen graag van je.
Ja ik wil een reactie geven.
Veel aantrekkelijke alternatieven heb je niet, dus waar ga je je geld dan heen brengen?quote:Op woensdag 13 januari 2010 15:56 schreef athlonkmf het volgende:
Triest:
[..]
Heb maar even reactie gegeven. Dat zij geen redenen bieden voor mij om te blijven.
Ik wou net zeggen ja.quote:Op woensdag 13 januari 2010 16:49 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Veel aantrekkelijke alternatieven heb je niet, dus waar ga je je geld dan heen brengen?
Wel een mooi trucje van moneyou om wat extra geld te pakken. Al die mensen die nu zo'n rekening openen krijgen t/m 31 maart 2,1% rente (ipv de 2,4% op de normale rekening) pas daarna krijg je die 2,1% + 0,5% bonusrente. Wachten dus tot 31 maart als je zo'n rekening wilt openen.quote:Op woensdag 13 januari 2010 15:56 schreef athlonkmf het volgende:
Triest:
[..]
Heb maar even reactie gegeven. Dat zij geen redenen bieden voor mij om te blijven.
Misschien moet je de voorwaarden eens lezenquote:Op woensdag 13 januari 2010 23:40 schreef PirE het volgende:
[..]
Wel een mooi trucje van moneyou om wat extra geld te pakken. Al die mensen die nu zo'n rekening openen krijgen t/m 31 maart 2,1% rente (ipv de 2,4% op de normale rekening) pas daarna krijg je die 2,1% + 0,5% bonusrente. Wachten dus tot 31 maart als je zo'n rekening wilt openen.
Ik verwacht dat dit de trend gaat worden de komende jaren, dat de lange kant weer gaat stijgen.quote:Credit Europe Bank verhoogt rente op lange deposito's
14-01-2010 11:37:00
AMSTERDAM (Dow Jones)--Credit Europe Bank verhoogt de rente op een aantal termijndeposito's met een kwart procentpunt, meldt de bank donderdag.
De rente op 2-jaarsdeposito's stijgt naar 2,50%. Voor 7-jaarsdeposito's gaat het tarief naar 4,25% en voor 10-jaarsdeposito's naar 4,50%.
"We zien dat veel klanten overstappen van korte termijndeposito's naar langere termijnen, waar de tarieven hoger zijn, en dat willen we stimuleren", zegt woordvoerder Robert Bakker van de Credit Europe Bank.
Volgens Bakker is de bank in het segment van 7-jaars- en 10-jaars deposito's inmiddels een van de twee grootste spelers in Nederland.
De bank verdient zijn geld vooral met het verlenen van handelsfinanciering, veelal met korte looptijden, waarvoor hogere tarieven gelden dan voor de retailspaarmarkt.
Credit Europe Bank nv kreeg in maart 2009 van Moody's een verlaging van de kredietwaardigheidsrating naar Ba2 van Baa3. De bank heeft volgens de kredietbeoordelaar een relatief hoog risicoprofiel door de uitstaande bedrijfs- en consumentenleningen in Rusland, Roemenie en Oekraine.
De bank is bezig die blootstelling te verkleinen, ten gunste van de meer ontwikkelde economieen van de G10-landen. "Dat is een voortgaand proces", zegt Bakker.
Halverwege 2009 had Credit Europe Bank nog ruim de helft van zijn balans uitstaan in Roemenie, Rusland, Turkije en Oekraine; de G10-landen waren goed voor 39%. De financiering haalde de bank op dat moment voor 81% uit spaardeposito's uit Nederland, Belgie en Duitsland.
Nee zo werkt dat niet, lees de voorwaarden even.quote:Op woensdag 13 januari 2010 23:40 schreef PirE het volgende:
[..]
Wel een mooi trucje van moneyou om wat extra geld te pakken. Al die mensen die nu zo'n rekening openen krijgen t/m 31 maart 2,1% rente (ipv de 2,4% op de normale rekening) pas daarna krijg je die 2,1% + 0,5% bonusrente. Wachten dus tot 31 maart als je zo'n rekening wilt openen.
Zie mijn eerdere reactie:quote:Op zondag 17 januari 2010 22:12 schreef leolinedance het volgende:
Zou het zin hebben om een deel van mijn spaargeld (het deel zonder opnamekosten uiteraard) dat nu een jaar bij Aegon staat over te hevelen naar Allianz? De banken ontlopen elkaar niet veel dus over een maand kan Aegon weer de gunstigste keuze zijn...
Switchen jullie veel?
Tenzij je nu een rente van een procent hebt ofzo, of echt veel spaargeld hebt waarbij het nut heeft om die paar tienden extra te krijgen zou ik switchen, anders zou ik het lekker laten staan.quote:Op zaterdag 9 januari 2010 14:13 schreef Dennis101 het volgende:
[..]
Ach, het zal allemaal niet veel uitmaken, denk dat Moneyou ook snel zal volgen en zo blijf je bezig. Ik heb nou mijn geld (naast mijn deposito die nog een jaar 5,5% trekt) verdeeld over Moneyou en Aegon en daar ga ik nou niet meer mee schuiven, wanneer de rente weer gaat aantrekken gaan we wel weer eens kijken, maar momenteel maakt het geen ruk meer uit.
Ligt er nogal aan hoeveel rente je rekening momenteel geeft? Iedere tiende van een procent levert je in ieder geval op jaarbasis zo'n 100 euro op. Alleen alle rentes zakken, dus ook die van de Rabo, het verschil zal dus wel blijven.quote:Op zondag 17 januari 2010 22:34 schreef SolidasRock het volgende:
Is het rentabel om met iets minder dan 1 ton over te stappen van rabobank spaarrekening naar 1 van deze zonder voorwaarden spaarrekeningen? Ik heb me er nooit in verdiept, zakken de rentetarieven niet, zodat allianz nu adverteert met 2,6 en volgend maand is het ineens 2,0?
Rabobank InternetLoyaalSparen staat op 2,5% nu toch? Waarom zou je dan overstappen? Of omdat je bij Rabo 3 maanden stabiel moet hebben? Money was ook altijd 1 van de hoogsten, maar die hebben nu ook het tarief wat omlaag gehaald en als je meer wil, dan moet je ook 3 maanden laten staan.quote:Op zondag 17 januari 2010 22:34 schreef SolidasRock het volgende:
Is het rentabel om met iets minder dan 1 ton over te stappen van rabobank spaarrekening naar 1 van deze zonder voorwaarden spaarrekeningen? Ik heb me er nooit in verdiept, zakken de rentetarieven niet, zodat allianz nu adverteert met 2,6 en volgend maand is het ineens 2,0?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |