Het is maar één ex en dat is 6 jaar geleden. En dat ik vorig jaar daar weg wou is gewoon omdat ik het moeilijk vind alleen te zijn. dat dusquote:Op donderdag 26 november 2009 22:09 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Hidi toch.
Doe jezelf eens een plezier en wis haar nummer uit je telefoon en bel haar nooit meer. Wat wil je er mee bereiken? Het is al 6 jaar over en ze neemt je telefoontjes niet voor niets NIET op.
Maar dit is dus een andere ex dan degene bij wie je een paar maanden geleden bent weg gegaan en waardoor je nu weer bij je ouders zit?
uhmm, kuch, ehh het kan wel hoor...quote:Op donderdag 26 november 2009 21:59 schreef Toverheks het volgende:
[..]
En wat denk jezelf dan, als je haar terug neemt, dat alles weer zoals *vroeger* werd, nee ik ken je niet maar ik kan je wel vertellen dat zoiets echt niet werkt, omdat je toch het *verleden* niet kan vergeten dat zei met een andere man het bed deelde, of omdat zei ook veranderd is, in het begin zal je je geluk niet opkunnen maar het sluipt erin, ik denk dat bij elkaar terug komen na zo een lange tijd echt niet werkt.
Wat rot voor je,quote:
quote:Op donderdag 26 november 2009 22:13 schreef Toverheks het volgende:
wie kan mijn naam in mijn avatar plakken???
Dan had ik de verkeerde conclusie getrokkenquote:Op donderdag 26 november 2009 22:15 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Het is maar één ex en dat is 6 jaar geleden. En dat ik vorig jaar daar weg wou is gewoon omdat ik het moeilijk vind alleen te zijn. dat dus
Nu begrijp ik het, je woonde alleen dat vond je niks en vandaar bij je ouders?quote:Op donderdag 26 november 2009 22:15 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Het is maar één ex en dat is 6 jaar geleden. En dat ik vorig jaar daar weg wou is gewoon omdat ik het moeilijk vind alleen te zijn. dat dus
Tja tiest héquote:Op donderdag 26 november 2009 22:16 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Wat rot voor je,
dus alles was over en weg na 5 jaar alleen wonen,
door verdriet en alleen zijn ?
Ik wou daar weg, niet naar mijn ouders. Maar ik had/heb geen keuze.quote:Op donderdag 26 november 2009 22:18 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Nu begrijp ik het, je woonde alleen dat vond je niks en vandaar bij je ouders?
Kan me dat wel voorstellen hoor, ik woon nu bijna een jaar alleen en dat is soms echtwel eenzaam.quote:Op donderdag 26 november 2009 22:19 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Tja tiest hé![]()
Gelukkig heb ik jullie nog
Nou ja, bedoel het goed hè, dat is normaal gesproken fase 2 bij een afscheid. Gewoon even flink zo'n bitch afzeikenquote:Op donderdag 26 november 2009 22:15 schreef Noek het volgende:
[..]
Oh gelukkig!
Ja kut Hidi maar ik denk niet dat het echt een "nieuwe" vriend is als zij al wat hadden tijdens jullie relatie, 6 jaar geleden. Het was ook niet nodig om tegen haar te schreeuwen, Niemenie!![]()
Ik begrijp je hoor, heel moeilijk om het los te laten, eerst denk je mijn ex kiest voor een vriendinquote:Op donderdag 26 november 2009 22:19 schreef HiDiHo het volgende:
Tja tiest hé![]()
Gelukkig heb ik jullie nog
Dat heb ik ook begrepen dat je ouders niet je keuze was maar meer noodzaak. Tis toch allemaal watquote:Op donderdag 26 november 2009 22:20 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ik wou daar weg, niet naar mijn ouders. Maar ik had/heb geen keuze.
Elke dag bellen naar een ex van zes jaar geleden?quote:Op donderdag 26 november 2009 22:22 schreef MeraViglioSa het volgende:
Serieus HiDi, elke dag bellen is not done. Niet meer doen!![]()
Doe je alleen jezelf maar pijn mee en dat is ze potdomme niet waard!
Daar moest ik ook ff aan denken, 2 dagen maar?quote:Op donderdag 26 november 2009 22:24 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Je mag niet liegen, je hebt twee dagen bij LS gewoond
Want de toekomst is slechts een illusiequote:Op donderdag 26 november 2009 22:15 schreef Noek het volgende:
[..]
Wie met zijn gezicht staat naar het verleden, staat met zijn rug naar het heden yada yada.
Dat dus, maar ik ben achter d'r adres gekomen. Ik ben d'r toen heen gegaan en ben een week gebleven.(dat vond ze goed) Toen was er volgens mij geen sprake van een vrouw of man en dat zei ze ook, ze wilde nooit iemand anders.quote:Op donderdag 26 november 2009 22:22 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Ik begrijp je hoor, heel moeilijk om het los te laten, eerst denk je mijn ex kiest voor een vriendin
en nu dus voor een andere man.
een paar dagen langerquote:Op donderdag 26 november 2009 22:25 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Daar moest ik ook ff aan denken, 2 dagen maar?
Als je maar niet mijn buuv van nr. 19 bentquote:Op donderdag 26 november 2009 22:16 schreef Mooiiiiiii het volgende:
[..]
pm me eff je naam ,worden we ook daar buuuuuuren loll
Misschien zij we het al.![]()
gaan we weer voor filosofisch uurtje?quote:Op donderdag 26 november 2009 22:26 schreef Jian het volgende:
[..]
Want de toekomst is slechts een illusie![]()
mmmm...
Zegt ze.quote:Op donderdag 26 november 2009 22:27 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Dat dus, maar ik ben achter d'r adres gekomen. Ik ben d'r toen heen gegaan en ben een week gebleven.(dat vond ze goed) Toen was er volgens mij geen sprake van een vrouw of man en dat zei ze ook, ze wilde nooit iemand anders.
tbh zou ik t een beetje beangstigend vinden als mij dat zou overkomenquote:Op donderdag 26 november 2009 22:25 schreef Gert het volgende:
[..]
Elke dag bellen naar een ex van zes jaar geleden?
Dat is ook niet helemaal fris hoor.
Dat heeft niks met "niet waard zijn" te maken.
Oh man, dan moet ik eerst goed kijken tegen wie ik het heb.quote:Op donderdag 26 november 2009 22:22 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Nou ja, bedoel het goed hè, dat is normaal gesproken fase 2 bij een afscheid. Gewoon even flink zo'n bitch afzeiken
Hidi, respecteer jezelf en laat het los, lees eens goed wat je zelf hebt getypt. Toen was er geen sprake van....quote:Op donderdag 26 november 2009 22:27 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Dat dus, maar ik ben achter d'r adres gekomen. Ik ben d'r toen heen gegaan en ben een week gebleven.(dat vond ze goed) Toen was er volgens mij geen sprake van een vrouw of man en dat zei ze ook, ze wilde nooit iemand anders.
Als ik van iemand hou is dat voor (bijna)altijd. Mijn liefde voor haar is nog steeds niet weg en ik zal er mee moeten leven.quote:Op donderdag 26 november 2009 22:25 schreef Gert het volgende:
[..]
Elke dag bellen naar een ex van zes jaar geleden?
Dat is ook niet helemaal fris hoor.
Dat heeft niks met "niet waard zijn" te maken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |