Mee eens, nadat ik mijn bedrijf verkocht heb in nl heb ik 3 jaar niets gedaan, behalve in de weekends als barkeeper gewerkt in een bruin café, een bewuste keuze in beide gevallen.quote:Op vrijdag 27 november 2009 10:27 schreef Frollo het volgende:
[..]
Volgens mij wordt je van nietsdoen zeker niet gelukkig. Het lijkt aantrekkelijk, natuurlijk, maar probeer het maar eens tijdje. Mijn echtgenote zit sinds tweeënhalve week ziek thuis en ze wordt compleet ramgestoord van het op de bank hangen.
Denk dat het voor een groot deel juist de verzuurde figuren zijn die de aandacht zoeken. Dan lijken ze al snel oververtegenwoordigd.quote:Op vrijdag 27 november 2009 12:21 schreef RensWisse het volgende:
Ik lees wel eens vaker zulke berichten als dit en dan vraag ik me af waarom Nederland toch zo'n verzuurd zeikland is. Er valt niks te klagen, misschien is het dat juist wel.
Ik ben rechts. Ik ageer omdat ik al genoeg belastinggeld betaal voor de onderlaag van dit land en omdat diezelfde onderlaag maar blijft zeiken over het feit dat ze niks krijgen van deze overheid. De economische linkse klagers zitten op dit moment vooral bij diezelfde PVV...quote:Op vrijdag 27 november 2009 17:23 schreef kskopf het volgende:
Jammer dat links altijd zo arrogant wordt van dit soort berichten.
Je ziet het duidelijk bij de linkse reageerders in dit topic met hun kortzichtige houding van "als je klaagt ligt het aan jezelf en niet aan de maatschappij".
Dus 2 miljoen Wilders-aanhangers staat voor links gelijk aan 2 miljoen mensen die problemen hebben met zichzelf ipv dat er iets goed mis is met de multiculturele maatschappij.
Het hypocriete is nog wel dat links een lange geschiedenis heeft van de maatschappij aanklagen als groepen mensen niet happy zijn. Maar nu mensen massaal niet gelukkig zijn met de multiculturele maatschappij ligt het ineens niet aan de maatschappij maar aan de klagers.
Omdat Wilders het goed doet aan de borreltafel moeten we maar lekker met z'n allen zuur gaan klagen? Nou sorry maar daar bedank ik voorquote:Op vrijdag 27 november 2009 17:23 schreef kskopf het volgende:
Dus 2 miljoen Wilders-aanhangers staat voor links gelijk aan 2 miljoen mensen die problemen hebben met zichzelf ipv dat er iets goed mis is met de multiculturele maatschappij.
zoals je wil, alweer een makkelijke: http://www.inoverheid.nl/(...)lin-verkeerd-in.htmlquote:Op vrijdag 27 november 2009 15:05 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Nee want die gaan niet over dit SCP onderzoek.
Probeer het nog eens.
Als het leven voor jou niet verkeerd is moet je natuurlijk niet klagen.quote:Op vrijdag 27 november 2009 17:29 schreef du_ke het volgende:
[..]
Omdat Wilders het goed doet aan de borreltafel moeten we maar lekker met z'n allen zuur gaan klagen? Nou sorry maar daar bedank ik voor. Voor mij en verreweg de meeste mensen die ik ken is het leven helemaal niet verkeerd. Het gaat prima met de welvaart in Nederland en bijna iedereen heeft werk dat hij of zij zelf heeft uitgezocht en wat ze leuk vinden
.
Klopt voor een bepaalde groep zijn er altijd problemen en die moeten we proberen op te lossen. Ik betwijfel ten zeerste of de methode Wilders daar ook maar een beetje geschikt voor is maar goed.quote:Op vrijdag 27 november 2009 18:02 schreef kskopf het volgende:
[..]
Als het leven voor jou niet verkeerd is moet je natuurlijk niet klagen.
Ik vraag slechts om de mensen die wél wat te klagen hebben serieus te nemen.
Dus niet doen alsof het aan henzelf ligt.
Dat jij en de meerderheid van de Nederlanders weinig last hebben van bepaalde problemen wil niet zeggen dat die problemen meevallen. Voor een kleine minderheid van de Nederlanders kunnen die problemen zeer groot zijn.
Waarom?quote:Op vrijdag 27 november 2009 00:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Ik neem aan dat de werkende zich beter voelt dan de uitkeringsgerechtigde.
"Best goed" is gezien de uitslag van dit onderzoek een understatement.quote:Op donderdag 26 november 2009 18:19 schreef du_ke het volgende:
Duidelijk bericht, het gaat gewoon best goed met Nederland
Dat mag allemaal waar zijn, maar als iemand zegt zich gelukkig te voelen, wij zijn buitenstaanders dan om daaraan te twijfelen? Want wat is dan het verschil tussen gelukkig zijn, zich gelukkig voelen en zeggen zich gelukkig te voelen? Gelukkig zijn is toch hetzelfde als zich gelukkig voelen?quote:Op zondag 6 december 2009 22:37 schreef LXIV het volgende:
Sowieso is geluk niet objectief te meten, omdat het geen objectief criterium is. Je kunt hooguit meten hoeveel mensen zeggen zich gelukkig te voelen. Dat is dan wel weer objectief.
Maar in het ene land zullen mensen eerder zeggen zich gelukkig te voelen dan in het andere land. Wat er nog helemaal los van staat of ze ook gelukkiger zijn. Dat is weer iets anders. En het ene volk zal onder dezelfde omstandigheden weer eerder gelukkig zijn dan het andere. En dat is ook allemaal nog individueel en per onderzoek en vraagstelling afhankelijk.
Je kunt er dus niet zoveel mee.
Het zou zomaar kunnen zijn dat bijvoorbeeld Japanners in zo'n interview altijd zeggen dat ze heel gelukkig zijn omdat dit zeggen daar in de cultuur past. Of juist niet. Het is in ieder geval niet objectief te meten. Alleen wat mensen hierover zeggen, maar dat zegt dus niks. In deze.quote:Op zondag 6 december 2009 22:58 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Dat mag allemaal waar zijn, maar als iemand zegt zich gelukkig te voelen, wij zijn buitenstaanders dan om daaraan te twijfelen? Want wat is dan het verschil tussen gelukkig zijn, zich gelukkig voelen en zeggen zich gelukkig te voelen? Gelukkig zijn is toch hetzelfde als zich gelukkig voelen?
Wat mensen zeggen te voelen, kan gelogen zijn. Maar als het goed is heeft een enquête controlevragen om dat effect te ondervangen.
Je hebt gelijk dat een geluksgevoel niks zegt over de objectieve omstandigheden, maar daar gaat het toch ook niet om? Ik ben vast wel met een lager inkomen tevreden dan jij, maar dat maakt toch niet uit? Sterker nog: als ik tevreden ben met de ¤ 905 die ik per maand krijg en jij nog niet met jouw loon, wie is dan beter af?
quote:Op donderdag 26 november 2009 20:54 schreef Terecht het volgende:
Jongens, wat een pessimisme toch weer!Het geluksniveau lijkt welhaast negatief gecorreleerd te zijn met het geklaag op internetfora. Klagen is de ultieme uiting dat het goed met je gaat, zou je immers werkelijk miserabel zijn dan zou je helemaal geen zin/tijd/kracht hebben om te klagen!
quote:Nederlander zeurt, maar is wel gelukkig
Gebaseerd op: Metro (27-11-2009)
De meeste Nederlanders noemen zichzelf gelukkig. Uit het rapport `De Sociale Staat van Nederland 2009`blijkt dat 84% van de Nederlanders zich gelukkig of zelfs zeer gelukkig vindt. Dat is niet ongewoon. `Nederland is een fatsoenlijk land met een goed georganiseerde overheid. Er is veel keuze en je mág hier ook kiezen`, zo stelt Ruut Veenhoven die werkzaam is als `geluksprofessor` aan de Erasmus Universiteit.
Toch is er nog genoeg geklaag te horen. We zeuren wat af. Want wie het goed heeft, heeft ook genoeg tijd om op kleine ergernissen te letten. Zeuren is wel functioneel, aldus Veenhoven. `Het wijst ons op het bestaan van een probleem en op de noodzaak het op te lossen. Al jammerend gaan we vooruit.`Het vertrouwen in de toekomst is niet heel groot. 30% denkt dat de welvaart zal aanhouden, in 2006 geloofde 68% nog in een toenemende welvaart.
Uit het rapport blijkt verder dat 20% van de Nederlanders zich wel eens onveilig voelt, tegen 27% in 2005. De gemiddelde levensverwachting is toegenomen tot gemiddeld 80 jaar. Het percentage hoog opgeleiden is in tien jaar tijd gestegen van 22 tot 28%. 39% van de Nederlanders vindt dat er teveel allochtonen zijn in ons land. Het percentage huishoudens dat goede doelen steunt is gestegen van 71% in 1999 tot 88% nu. Minder mensen zijn lid van club of vereniging.
Ah. Dan heb je het dus alleen over het verschil tussen de werkelijke beleving en de uitspraken daarover. Niet over het verschil tussen gelukkig zijn en gelukkig voelen.quote:Op zondag 6 december 2009 23:02 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het zou zomaar kunnen zijn dat bijvoorbeeld Japanners in zo'n interview altijd zeggen dat ze heel gelukkig zijn omdat dit zeggen daar in de cultuur past. Of juist niet. Het is in ieder geval niet objectief te meten. Alleen wat mensen hierover zeggen, maar dat zegt dus niks. In deze.
Ik zag een Amerikaanse vlag en.... StefanP als nick!!! Ik begon meteen te lachen omdat ik van tevoren al wist hoe debiel en eenzijdig je reactie zou worden... en je hebt me niet teleurgesteld Stefanquote:Op donderdag 26 november 2009 22:13 schreef StefanP het volgende:Vandaar dat jullie een ander het licht in z'n ogen niet gunnen. Met z'n allen snel om iemand heen lopen die in elkaar geslagen wordt... helden. Als een automobilist will invoegen als de rijbanen samenvoegen, wordt snel het gat gedicht. Ruzien met je buurman om een vierkante meter grond in je piepkleine tuintje. Geen cent geven aan goede doelen, "want ik betaal al belasting en dat is de taak van de overheid!" Met z'n allen uit de binnenstad weg trekken, omdat je wel graag PvDA en SP blijft stemmen maar zelf niet tussen je Marxistische ellende wil wonen.
Het gaat zo goed in Nederland ja. Hah, wat een grap. Nimmer zag ik ergens zulke agressieve, kleinzerige, jaloerse, hypocriete en laffe mensen.
StefanP is nog altijd een Nederlander in hart en nieren: klagen, klagen, klagen.quote:Op maandag 7 december 2009 00:24 schreef Probably_on_pcp het volgende:
[..]
Ik zag een Amerikaanse vlag en.... StefanP als nick!!! Ik begon meteen te lachen omdat ik van tevoren al wist hoe debiel en eenzijdig je reactie zou worden... en je hebt me niet teleurgesteld Stefan![]()
Je bent nog altijd 1 van de grootste kneuzen van dit forum
Dat is niet het enige wat hij onder de knie heeft om een Nederlanders in hart en nieren te zijn. Het vast blijven houden aan het verleden gaat hem ook uitstekend af.quote:Op maandag 7 december 2009 00:26 schreef waht het volgende:
[..]
StefanP is nog altijd een Nederlander in hart en nieren: klagen, klagen, klagen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |