quote:Op zaterdag 28 november 2009 20:36 schreef SantaCa.ra het volgende:
Ik wil Cara even laten weten,
dat ik haar echt niet ben vergeten.
Santa is alleen erg druk bezet
het shoppen heeft ze wel vast gered
nu nog inpakken en dichten maar
dat komt komende week vast wel voor elkaar.
Heb nog eventjes geduld Cara, het komt allemaal goed
InspectorSanta, bedankt voor de PM! Door alle downtimes van de afgelopen week kon ik niet goed spieken hier, maar ik begrijp dat mijn zeer doordachte lootje weer gevonden is!quote:Op zondag 29 november 2009 22:55 schreef InspectorSanta het volgende:
Deze Santa is een beetje dom!.
En zoekt gewoon heel erg krom.
Het lootje was helemaal niet zoek!
Ik keek gewoon in de verkeerde hoek
Ach ja, je had even andere dingen aan je hoofd. Dat lijkt me niet zo raar toch. Nu we het daar toch over hebben (je hoofd dus) zit daar blond of donker haar op?quote:Op zondag 29 november 2009 15:34 schreef Chan het volgende:
[..]
Ha secret Chanta,
Mijn welgemeende excuses voor het plots verdwijnen uit dit topic, maar inmiddels ben ik weer een klein beetje in het land der levenden. Mijn lijstje blijft ongewijzigd en ik ben heel heel benieuwd wat je er van gaat maken
En die hint die je gaf in het vorige topic ook nog he...
(deze dus: "nu ik nog zo'n beetje kan lopen
of de volgende drukte van start zal gaan
Waar haal ik dan nog de tijd vandaan?")
Bedoel je daarmee dat je hoog zwanger bent?Of heb je nog een duidelijkere hint voor me?
TNT geeft aan, t pakket is aangenomen, vervolgens teruggegeven bij de postboden en geweigerdquote:Op zondag 29 november 2009 21:26 schreef kapiteinpannekoek het volgende:
[..]
Snap ik. Komt ook echt wel goed.
Ik ga morgen even wat briefjes bij buren door de brievenbus mikken met de vraag of zij het pakketje hebben.
Ik heb al PM contact gehad met mijn secret santa. Ik denk dat ze maandag nog even naar het TNT pakketservice nummer gaat bellen om opheldering te vragen.
Mocht het niet lukken, dan hoeft mijn secret santa ook absoluut geen 2e pakketje te sturen.
Dan stuur ik mezelf er 1 !!
Nee, alle gekheid op een stokje, lieve Kerstpannekoek, geen zorgen.
Dat pakket komt wel boven water.
Mijn hemel....quote:Op maandag 30 november 2009 11:51 schreef kerstpannekoek2 het volgende:
[..]
TNT geeft aan, t pakket is aangenomen, vervolgens teruggegeven bij de postboden en geweigerd
waar het nu is is onbekend. het kan zijn dat deze nog aan komt op de afdeling Onbestelbare Pakketten, en dat ze het daar open maken om te kijken of er een aanwijzing van de afzender in zit.
Ik krijg nu een formulier toegezonden, (binnen twee werkdagen) waarmee t pakket gezocht gaat worden. Dat moet teruggestuurd worden, waarna binnen 3 werkdagen telefonisch contact gezocht word. Dan word er een onderzoek gestart, en binnen 5 werkdagen krijg ik dan te horen waar t pakket is, en word t teruggebracht. Er moeten dan dus weer verzendkosten betaald worden om t richting KP te krijgen.
Althans dat is wat men zegt bij TNT.
oh echt, ik dacht dat het april wasquote:Op maandag 30 november 2009 15:33 schreef winniethepooh het volgende:
Morgen alweer December wat vliegt de tijd.
Dan is het bijna kerst.
Moet je naar australie gaan, dan kan je bbq-en met de kerstquote:Op maandag 30 november 2009 15:51 schreef Kleurdoos het volgende:
Ligt eraan wat je onder mooi weer verstaat rond kerst he
quote:Op zondag 29 november 2009 17:15 schreef Brightsanta het volgende:
BE luister eens wat ik je zeg...
er is iets naar je onderweg!
In een papiertje van collega Sint,
ik hoop dat je dat niet erg vindt.
Het kan gelijk van het papier worden ontdaan,
anders heb je er niks meer aan.
Je Santa
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |