Lief.quote:Op donderdag 26 november 2009 18:21 schreef Oblivion het volgende:
@MiMu: Zoonief: WOW, VET GAAF..![]()
![]()
Is inderdaad een hele mooie combi, en je hebt de hele nagels bedekt gekregen!
quote:Op donderdag 26 november 2009 18:06 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Oeh een holo! Yay!![]()
Mijn nagels nu:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Essie Chinchilly met Magnetic Chocolate en plate m73.
En zo kom ik aan kleuren waarbij ik soms denk...heb ik dat echt besteld???quote:En weer op Ebay besteld... alleen jammer dat ik dat niet even eerder kon bedenken en nu dus meer VK moet dokken.
Dit wou ik net ook zeggenquote:Op donderdag 26 november 2009 18:46 schreef mmascha het volgende:
Mooi MiMu! Ik herkende je aan je nagels. Hoe erg is dat?!![]()
(Niks mis met jouw nagels hoor! Maar ik heb geen naam of avatar nodig)
quote:Op donderdag 26 november 2009 18:46 schreef mmascha het volgende:
Mooi MiMu! Ik herkende je aan je nagels. Hoe erg is dat?!![]()
(Niks mis met jouw nagels hoor! Maar ik heb geen naam of avatar nodig)
Bedankt.quote:Op donderdag 26 november 2009 19:11 schreef Guess. het volgende:
Mooi gedaan MM.
Bij mij passen die afbeeldingen over heel je nagels vaak niet en dat dubbel stempelen vind ik dan ook niet mooi.Bij deze wel
Stonden al in het vorige topic, ik zal eens zoeken!quote:Op donderdag 26 november 2009 17:47 schreef dieske87 het volgende:
[..]
fotoben benieuwd na de kleur dan!!!
quote:Op dinsdag 24 november 2009 11:46 schreef Daph_ het volgende:
Zoya Astra!
Zonder topcoat, belichting van lamp
Zonder topcoat, daglicht
Met topcoat, daglicht (huuuu witte vingers)
Met topcoat
GLITTER!!!
Mooiquote:Op donderdag 26 november 2009 19:40 schreef Daph_ het volgende:
Kleintje op www.cherryculture.com, nu ook nog met 20% sale!
[..]
Stonden al in het vorige topic, ik zal eens zoeken!
Voila!
[..]
70, wow!quote:Op donderdag 26 november 2009 18:12 schreef Linnie20v het volgende:
@ MiMu
Uhm , ik geloof in de 70
Dus ik vind het wel meevallen, zeker als ik naar jou kijk
In een topic van neutrale kleuren naar rood met nail-art. Wij zijn echt goed met z'n allen.quote:Op donderdag 26 november 2009 20:05 schreef Nieners het volgende:
MM wat gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaf! Ik ga konad voor sinterklaas vragen.
Thanks Oblivion en Mirjam! Kan niet wachten tot alles binnen is.
Nav dit filmpje op youtube heb ik ook iets uitgeprobeerd:
Mijn versie:
[ afbeelding ]. Echt een amateur nog!
Welkom! Zo horen we het graagquote:Op donderdag 26 november 2009 21:28 schreef afivi het volgende:
Oooh, wat een fijn topic ditHoi allemaal, ik ben nieuw! Lak regelmatig mijn nagels en het mag best een beetje opvallen
Zie hieronder mijn bescheiden collectie:
[ afbeelding ]
En zo zien mijn nagels er vandaag uit, laat regelmatig het maantje leeg à la Dita von Teese
[ afbeelding ]
En jullie hebben me al zo geïnspireerd dat ik zojuist acht China Glaze-lakjes heb besteld
En dan zaterdag lekker vers tutten en lakkenquote:Op donderdag 26 november 2009 21:29 schreef IJsdraakje het volgende:
Toffe nagels weer!
Ik loop nu met OPI Holiday rond: (M'n statistiekboek kon me niet meer boeien, dus ik ging m'n nagels maar op de foto zetten.)
[ afbeelding ]
Had er later ook nog met OMG stipjes opgezet, maar m'n nagels zien er nu niet meer uit. (En helaas ging het effect een beetje verloren met dat zeikweer van de afgelopen dagen. Meh.) De enige reden dat het er nog opzit nu, is omdat ik morgenavond achter de bar moet. Da's zonde.
Mooi!quote:Op donderdag 26 november 2009 21:31 schreef -Marjo- het volgende:
Vanavond deze gekocht:
[ afbeelding ]
quote:Op donderdag 26 november 2009 21:31 schreef -Marjo- het volgende:
Vanavond deze gekocht:
[ afbeelding ]
Oh da's grappig, ik zie de collectie wel maar de nagels niet.quote:Op donderdag 26 november 2009 21:33 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Welkom! Zo horen we het graag. Leuk gelakt, je collectie kan ik nog niet zien.
Ah de Merry Midnight dupe.quote:Op donderdag 26 november 2009 21:31 schreef -Marjo- het volgende:
Vanavond deze gekocht:
[ afbeelding ]
dat is volgens mij de 291quote:Op donderdag 26 november 2009 21:53 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ah de Merry Midnight dupe.
DAT!! Djeez ik word dalijk 41...moet ik nu alleen maar zacht roze gaan dragen?quote:Op woensdag 25 november 2009 21:42 schreef Oblivion het volgende:
[..]![]()
Ik ben 39, ik ga er nog mee de straat op!
Dat ja!!quote:Op donderdag 26 november 2009 22:01 schreef Puckzzz het volgende:
FUCKKKK 1 dagje ff werken enzo en een heel topic voorbij
Geniaal topic ditquote:Op donderdag 26 november 2009 20:20 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
In een topic van neutrale kleuren naar rood met nail-art. Wij zijn echt goed met z'n allen.![]()
Bedankt voor de complimentjes dames,
Waar zijn de alessandro's te koop?quote:Op donderdag 26 november 2009 22:00 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
dat is volgens mij de 291
http://polish-lounge.blog(...)-alessandro-291.html
Ik heb de alessandro 180
Oh leuk!quote:Op donderdag 26 november 2009 22:20 schreef Nieners het volgende:
[..]
Geniaal topic dit.
Heb net marble nails gedaan met roze tinten! Zal zo even een foto maken, moet alleen uitpluizen hoe ik mijn vingers schoon krijg zonder dat de nagellak eraf gaat.
NEEEEEEEEEEEEEE! niet doen! lekker doen wat je wilt, al veel te veel mensen die doen wat "men" graag zietquote:Op donderdag 26 november 2009 22:09 schreef Puckzzz het volgende:
[..]
DAT!! Djeez ik word dalijk 41...moet ik nu alleen maar zacht roze gaan dragen?
Ik heb 'm bij Douglas vandaan maar ze hadden maar een paar kleuren...quote:Op donderdag 26 november 2009 22:28 schreef bernies het volgende:
[..]
Waar zijn de alessandro's te koop?
Ziet eruit als nep china glaze.quote:Op donderdag 26 november 2009 22:36 schreef Lindytje het volgende:
@MiMu: bij de DA in Oosterhout... Professional cosmetics is echt een briljánt merk! Lakt fijn, en droogt als een gek!
(had er al twee potjes van, van het nagelwinkeltje in Tilburg, maar die verkopen er momenteel geen... en bij de DA stond er opeens een héél rek vol!!!! 6,95 p.s. voor 18 ml, best te doen!)
En online: http://www.professionalcosmetics.nlquote:Op donderdag 26 november 2009 22:36 schreef Lindytje het volgende:
@MiMu: bij de DA in Oosterhout... Professional cosmetics is echt een briljánt merk! Lakt fijn, en droogt als een gek!
(had er al twee potjes van, van het nagelwinkeltje in Tilburg, maar die verkopen er momenteel geen... en bij de DA stond er opeens een héél rek vol!!!! 6,95 p.s. voor 18 ml, best te doen!)
Ja he!! Dat dacht ik ook de eerste keer dat ik ze zag!quote:Op donderdag 26 november 2009 22:37 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Ziet eruit als nep china glaze.
Klopt! Die site kende ik ook al!quote:Op donderdag 26 november 2009 22:38 schreef bernies het volgende:
[..]
En online: http://www.professionalcosmetics.nl
De verzendkosten zijn voor afleveradressen in Nederland ¤ 4,17 per bestelling
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |